Özel Meditercan Tıp Merkezi

Özel Meditercan Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Meditercan Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Mustafakemalpaşa
Adres:Tatkavaklı Mh. Tatkavaklı Balıkesir Cd. No:24
Telefon:0 (224) 618-0800
Web Sitesi:meditercan.comHata Bildir
40.03482228.373513

Kurum Hakkında

Özel Meditercan Tıp Merkezi, Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Meditercan Tıp Merkezi Op. Dr. Fatih Volkan Tercan’ın, Ortopedi ve Travmatoloji alanındaki uzun süren deneyimi ve uzmanlığını tıp merkezine taşıması ile vücut bulmuştur. Meditercan Tıp Merkezi uzman ve deneyimli hekim kadrosu ve güler yüzlü personeliyle hastalarına 24 Ocak 2019 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Acil Servis, poliklinik hizmetleri, açık MR ünitesi, radyoloji ünitesi, laboratuvar hizmetleri, ameliyathanesi ve tam teşekküllü fizik tedavi ve rehabilitasyon salonu ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. Konforlu hasta odaları ile hastalarına ev rahatlığını sağlamaktadır. Mustafakemalpaşa’daki ilk özel tıp merkezi olma özelliğini taşıyan Meditercan Tıp Merkezi ilçe halkına hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetini vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Meditercan Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Radyoloji
 • Acil
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Meditercan Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Meditercan Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Meditercan Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi
Merkezimizde pazartesi çarşamba cuma günleri 3 seans, salı perşembe cumartesi günleri 2 seans olup 15+1 cihaz ve yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi
100.000m2 üzerine kurulan 35.000m2 kapalı alana sahip olan yeni Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi hizmet binamız 2015 yılında hizmete açılmıştır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastenesi Bursa-İzmir karayolu kenarında yer almaktadır.
Özel Paşa Diyaliz Merkezi
Bursa Mustafakemalpaşa Yalıntaş İlçesinde Paşa 2000 m2 arazi üzerinde 650 m2 kapalı alanda; uzman, deneyimli kadromuzla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Karacabey Devlet Hastanesi
Karacabey Devlet Hastanesi
19 km. uzaklıkta
22000 m2 lik kapalı alana sahip 150 yatak kapasiteli yeni Karacabey Devlet Hastanesi sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Karacabey Sağlık Polikliniği
Özel Karacabey Karmed Sağlık Polikliniği Bursa caddesi üzerindeki kendi binasında Karacabey'e hizmet vermektedir.
Susurluk Devlet Hastanesi
Susurluk Devlet Hastanesi
23 km. uzaklıkta
Susurluk Devlet Hastanesi konum itibariyle Bursa-Bandırma-Balıkesir karayolu üçgeninin üzerinde bulunmaktadır. Hastalarımızın ve bölge insanlarımızın hak ettiği kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.
Manyas Devlet Hastanesi
Manyas Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Manyas Devlet Hastanesi hali hazırda 25 yataklı hastane olarak Manyas ve Balıkesir halkına hizmete devam etmektedir.
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uludağ Üniversitesi bünyesinde Haziran 1990'da Görükle Kampüsünde kurulmuştur. UÜ-SUAM tam teşekküllü bir hastane olup her türlü hastanın tanı ve tedavisini yapabilen insan kaynaklarına, moder
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Meditercan Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉