Özel Milas Diyaliz Merkezi

Özel Milas Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Milas Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Milas
Adres:İsmetpaşa Mahallesi Turgut Özal Cd. No:20
Telefon:0 (252) 319-3262
37.30871327.778274

Kurum Hakkında

Özel Milas Diyaliz Merkezimiz, Muğla ili Milas ilçesinde Mart 2006 tarihinden bu yana 16 cihaz kapasitesi deneyimli hekim, hemşire ve personel kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Milas, Karia uygarlığı ve Menteşe Beyliğine başkentlik yapmış tarih ve doğanın buluştuğu bir uygarlık kentidir.

Tüm Karia'nın ulusal tanrısı zeus Karios Mabedi'nin de yer aldığı Milas: aralarında İasos, Lakrarda, Euromos ve Heraklia gibi antik kentlerinde bulunduğu 27 antik kentin kalıntılarını barındırmaktadır.

Milas'a bağlı Ören beldesi ile Gökova Körfezinde, Güllük ve Kıyıkışlacık beldeleri ile Ege Denizine kıyısı mevcut olup, yaz turizminin önemli uğrak yerlerindendir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Milas Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Milas Diyaliz Merkezi, Muğla ili Milas ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şermin Artım · 25 Şubat 2018

Doktorumuz Ertuğrul Çakır bey ve sağlık personeli işini bilen ilgili mükemmel bir merkez kendi adıma çok teşekkür ediyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Milas Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Milas Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Milas Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzan Sağlık Hastanesi

280 metre uzaklıkta

Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi No:21

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Aydınlık Evler Mah. Hastane Cad. No:5

Yatağan Devlet Hastanesi

32 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 186. Sk. No:49

Çine Devlet Hastanesi

41.5 km. uzaklıkta

Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207

Bodrum Devlet Hastanesi

42.7 km. uzaklıkta

Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33

Bodrum Amerikan Hastanesi

43 km. uzaklıkta

Türkkuyusu Mah. Marsmabedi Cad. No:33/35