Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Balçova
Adres:Korutürk Mh. Şimşek Sk. No:40 Balçova
Telefon:0 (232) 278-7939
38.39256927.043907

Kurum Hakkında

Özel Monofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, 2006 yılında hastalarımızın yasam kalitesini yükseltmek üzere koruyucu, iyileştirici, güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, etik değerlerden ödün vermeden, çağdaş standartlarda, hasta ve yakınlarının haklarına, insana ve çevreye saygı göstererek, ulaşılabilir, beklentileri karşılamaya çaba gösteren bir sağlık kuruluşu olarak kurulmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serap Esmersoy · 2 Eylül 2018

Emekliye boyun kireçlenmesine fizik tedavi için ücret ne kadar

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alfa Tıp Merkezi Balçova

330 metre uzaklıkta

Mithat Paşa Cad. No:247 A Balçova

Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

520 metre uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36

İlke Tıp Merkezi

740 metre uzaklıkta

Sarmaşık Caddesi No:11/A-B

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

840 metre uzaklıkta

Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

Egesante Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. 24/A

Balçova Fizik Tedavi Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Mithatpaşa Caddesi No:305