Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi
Kurum Adı:Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Alemdağ Cad. Site Yolu No:29
Telefon:0 (216) 633-0633
41.03023129.114728

Kurum Hakkında

NP Sağlık Grubu 1998 yılında, yataklı ve ayaktan uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmak amacıyla kuruldu. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB konusunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir. Beyin alanında var olan hizmetlerin yanı sıra nöroşirürji, genel cerrahi, kulak burun boğaz, dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları... vb. branşlarda da hizmet vermektedir.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; JCI (Joint Commission International) tarafından akredite edilmiştir. Hastanemizde, Uluslararası Akreditasyon standartları ve kalite politikaları çerçevesinde hizmet verilmektedir. Üsküdar Üniversitesi’nin bilim ortağıdır. Üniversite ile teknolojik, akademik ve bilimsel alanda çeşitli iş birlikleri gerçekleştirmektedir.

Özel ambulanslı, 7/24 Acil Psikiyatri hizmeti veren bir hastanedir. Cerrah operasyonlar için A sınıfı ameliyathane ve yoğun bakım servislerine sahiptir. Kliniğimizde, tanı ve tedavi süreçlerinde Farmakogenetik (tedavisel ilaç kan düzeyi izlemi (TDM), Fenotipleme ve Genotipleme) uygulanmaktadır. Hastanemizde Nöromodülasyon tedavileri sunulmaktadır. Bu merkez beyin uyarımı ile beyin fonksiyonlarını ölçerek, tedaviyi amaçlar. Şehirdışındaki ve yurtdışındaki danışanlar için telepsikiyatri (online terapi) hizmeti vermektedir. Bağımlılık Kliniği (NPAMATEM) olarak İleri ToksikolojiDoğrulama Laboratuvarı hizmeti sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Azra-Reşit Aksoy · 23 Kasım 2017

Allahıma şükür bizim çocuk burda şifa buldu.

Mesut Isik · 27 Temmuz 2014

hic ama hic tavsiye edmiyorum ben yurtdisindan gittim depresyon icin 8000 milyar harcadik tmu yapildi ilaclar yazildi hic bir ise yaramadi zaten nevzat beyi 5 dakika bilene zor görüyorsunuz o kadar para odakli bir hastane

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hisar İntercontinental Hospital

370 metre uzaklıkta

Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7

Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

410 metre uzaklıkta

Saray Mh. Siteyolu Cd. No:7/A

Erdem Tıp Merkezi

940 metre uzaklıkta

Saray Mah. Sanayi Cad. No:8

Ümraniye Diyaliz Merkezi

980 metre uzaklıkta

İnkılap Mah. Yıldırım Cad. No:1

Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5

Çakmak Erdem Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5

Atlas Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye