Özel Hisar İntercontinental Hastanesi

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7
Telefon:0 (216) 524-1300
Web Sitesi:www.hisarhospital.comHata Bildir
41.02689429.115337

Kurum Hakkında

Hisar Intercontinental Hospital; toplum sağlığının korunmasına verdiği önemle, kaliteli sağlık hizmetlerinin, profesyonel sağlık kadrosu, son teknolojik tıbbi altyapısıyla teşhis ve tedavi hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. 2006 yılında kurulan hastanemiz, sağlık sektöründe yaşanan dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ederek, sağlık hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Mimaride mükemmeliyeti yakalamış hasta dostu yaklaşımımız, modern alt yapımız, sürekli geliştirdiğimiz fiziki ve teknolojik olanaklarımız ve güler yüzlü çalışanlarımızla geçmişten bu güne hastalarımız ve yakınlarıyla güven ve dostluğa dayalı bir iletişim ortamını geliştiriyoruz. Kurumsal açıdan ilişkide bulunduğumuz tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamış bir hastane olarak, servis ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha fazla beğenilen bir hastane olmak üzere yenileme gayretimizi ilk günkü heyecanımız koruyarak sürdürüyoruz.

Hastanemiz, bugün dünya üzerinde 39 ülkede yaklaşık 300 seçkin hastanenin sahip olduğu Joint Commision Akreditasyon Belgesine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kalite iyileştirme ve hasta güvenliği kavramlarının geliştirilmesi ve sağlık bakım hizmetlerinin etkinliğinin artırılmasını hedefleyen Joint Commission Akreditasyon (JCI) tedavi sonuçlarımız ve hasta güvenliği çalışmalarımızı 3 yılda bir kez denetlemekte ve belgenin geçerliliğini onaylamaktadır.

Alanımızda en iyi olmanın ötesinde mükemmeli hedeflemek, kurumsal gücümüzün kaynağı olan insan kaynaklarımıza yatırım yapmak, hizmet sunarken ahlak ve dürüstlükten ayrılmadan, tıbbi etik ilkeler çerçevesinde güçlenmek, sürdürebilir başarımızın anahtarı olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hisar İntercontinental Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Müslim Selçuk
★★★★★
Doç.Dr.Yılmaz Güneş 22 Temmuz 2016 kardiyoloji uzmanı mükemmel çalışan hekimlerimize tüm görevlilerle birlite başarılar diler saygılar sunarım.
Gunseli Aksut
★★★★★
Özellikle KKB bölümü için gittiğim bir hastane. Hepsi çok iyi ve ilgili doktorlardır, güler yüzlüler.
Ugurcan Balcı
★★
Göz muayenesi olduktan sonra göz kızarıklığı için tekrar başvurduğumda tekrar muayane olmamı isteyen (para isteyen) açıklama 15 günlük kontrol süresi var ilacın kullanım süresi 1 ay ilginç.
Fehmi Demir
★★★★★
Kalpdamar cerrahisi ve kardiyoloji bölümleri mükemmel çalışan hekimlerimize tüm görevlilerle birlikte başarılar diler saygılar sunarım

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
50 metre uzaklıkta
Saray Mh. Siteyolu Cd. No:7/A
NP İstanbul Beyin Hastanesi
250 metre uzaklıkta
Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:18
Erdem Tıp Merkezi
590 metre uzaklıkta
Saray Mah. Sanayi Cad. No:8
Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi
710 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. Sezer Sok. No:3-5
Çakmak Erdem Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5
Atlas Hastanesi
970 metre uzaklıkta
İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye
Ümraniye Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
İnkılap Mah. Yıldırım Cad. No:1