Özel Hisar İntercontinental Hastanesi

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
Kurum Adı:Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7
Telefon:0 (216) 524-1300
Web Sitesi:www.hisarhospital.comHata Bildir
41.02689429.115337

Kurum Hakkında

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Hisar Intercontinental Hospital; toplum sağlığının korunmasına verdiği önemle, kaliteli sağlık hizmetlerinin, profesyonel sağlık kadrosu, son teknolojik tıbbi altyapısıyla teşhis ve tedavi hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. 2006 yılında kurulan hastanemiz, sağlık sektöründe yaşanan dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ederek, sağlık hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Mimaride mükemmeliyeti yakalamış hasta dostu yaklaşımımız, modern alt yapımız, sürekli geliştirdiğimiz fiziki ve teknolojik olanaklarımız ve güler yüzlü çalışanlarımızla geçmişten bu güne hastalarımız ve yakınlarıyla güven ve dostluğa dayalı bir iletişim ortamını geliştiriyoruz. Kurumsal açıdan ilişkide bulunduğumuz tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamış bir hastane olarak, servis ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha fazla beğenilen bir hastane olmak üzere yenileme gayretimizi ilk günkü heyecanımız koruyarak sürdürüyoruz.

Hastanemiz, bugün dünya üzerinde 39 ülkede yaklaşık 300 seçkin hastanenin sahip olduğu Joint Commision Akreditasyon Belgesine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kalite iyileştirme ve hasta güvenliği kavramlarının geliştirilmesi ve sağlık bakım hizmetlerinin etkinliğinin artırılmasını hedefleyen Joint Commission Akreditasyon (JCI) tedavi sonuçlarımız ve hasta güvenliği çalışmalarımızı 3 yılda bir kez denetlemekte ve belgenin geçerliliğini onaylamaktadır.

Alanımızda en iyi olmanın ötesinde mükemmeli hedeflemek, kurumsal gücümüzün kaynağı olan insan kaynaklarımıza yatırım yapmak, hizmet sunarken ahlak ve dürüstlükten ayrılmadan, tıbbi etik ilkeler çerçevesinde güçlenmek, sürdürebilir başarımızın anahtarı olmaya devam edecektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Hisar İntercontinental Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Müslim Selçuk
★★★★★
Doç.Dr.Yılmaz Güneş 22 Temmuz 2016 kardiyoloji uzmanı mükemmel çalışan hekimlerimize tüm görevlilerle birlite başarılar diler saygılar sunarım.
Gunseli Aksut
★★★★★
Özellikle KKB bölümü için gittiğim bir hastane. Hepsi çok iyi ve ilgili doktorlardır, güler yüzlüler.
Ugurcan Balcı
★★
Göz muayenesi olduktan sonra göz kızarıklığı için tekrar başvurduğumda tekrar muayane olmamı isteyen (para isteyen) açıklama 15 günlük kontrol süresi var ilacın kullanım süresi 1 ay ilginç.
Fehmi Demir
★★★★★
Kalpdamar cerrahisi ve kardiyoloji bölümleri mükemmel çalışan hekimlerimize tüm görevlilerle birlikte başarılar diler saygılar sunarım

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hisar Intercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen tedavi ünitesi Amerika'daki ve Avrupa'daki uluslararası standartlar tarafından kabul görmüş üstün güvenlik ekipmanlaıyla donatılmıştır.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB konusunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir.
Özel Erdem Tıp Merkezi
Özel Erdem Tıp Merkezi
594 metre uzaklıkta
Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip Erdem Tıp Merkezi Saray mahallesinde hizmet vermektedir.
Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi
2001 tarihinden itibaren, Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi bünyesinde iki farklı merkezde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Merkezimiz; sekreterlik, hasta bekleme salonu, soyunma ve giyinme odalarından oluşan giriş katı ve hemod
Özel Çakmak Erdem Hastanesi
Özel Çakmak Erdem Hastanesi
716 metre uzaklıkta
Özel Çakmak Erdem Hastanesi şu anda, 24 Branşta 68 hekimle hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Atlas Hastanesi
Özel Atlas Hastanesi
965 metre uzaklıkta
Özel Atlas Hastanesi, 1998 yılından bugüne kaliteli hizmet sunma amacıyla, sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel Ümraniye Deva Polikliniği
Özel Ümraniye Deva Polikliniği genel muayene ve özellikle diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye özel sağlık hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi 1000m2 kapalı alanda, güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Hisar İntercontinental Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉