Özel Oray Diyaliz Merkezi

Özel Oray Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Oray Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Düzce
İlçe:Merkez
Adres: Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2
Telefon:0 (380) 514-3310
40.84008431.141131

Kurum Hakkında

2005 yılından kurulan Oray A.Ş.’nin bünyesinde 2006 mayıs ayında Özel Oray Diyaliz Merkezi faaliyet göstermeye başladı.

Amaçlanan, Yüksek kalitede diyaliz tedavisi ve standartların üzerinde bir hizmet vermekti ve bunu başarmak hiçte zor olmadı. Bu başarı haziran ayında İSO9001;2000 kalite belgesiyle de tescillenmiş oldu. Hastaların tetkik sonuçları, iyi diyaliz yapılması sonucu tedavisine son verilen hastalarımız amacımıza ulaştığımızın göstergesi oldu. İyi diyaliz yapıldığı ve böbrek rezervine zarar verilmediği için durumu stabil hale gelen ve artık diyalize girmeyen hastalarımız bizim gurur kaynağımız olmuştur. 1 uzman doktor, 1 Sorumlu hekim, Diyetisyen, Psikolog, 12 hemşire, 5 Şoför, 3 Güvenlik görevlisi, 1 teknisyen, 1 muhasebe, 8 yardımcı personel ve 3 idari personelden oluşan geniş kadromuzla iyi bir diyaliz tedavisi ve hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Hasta sayımız %95'i bulmuş; bütün seanslarımızda neredeyse boş yerimiz olmadığından 5 adet Frecenius 4008S model cihaz takviyesi yapılarak kapasitemiz 25 makinaya çıkarılmıştır. Düzce ve İlçelerinden gelerek merkezimizde tedavi gören hastalarımız 2010 model Servis araçlarıyla evlerinden alınıp, tedavi bitiminde tekrar evlerine bırakılırlar. Diyaliz esnasında açık büfe kahvaltı ikram edilmektedir. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda steril şartlarda aşçımız tarafından yapılmaktadır.

Kullanılan diyaliz makinelerin 20 tanesi Frecenius 4008B; 5 tanesi Frecenıus 4008S model toplam 25 cihaz olup teknolojinin ulaşabileceği en son noktada yer almaktadır. Mevcut 25 makinenin 3’ü HCV(+), 1’i Hepatit B(+) hastalarına aittir ve HCV – HBS odaları ayrı bölümde olup kullanılan bütün cihaz ve malzemelerde ayrı kullanılmaktadır. Merkezimiz 12 kamera sistemi ile donatılmış olup hasta yakınlarına dilediklerinde onları canlı olarak diyaliz esnasında izleme olanağı sağlar. Ayrıca dilediğinde taşınabilir bilgisayarı ile internete bağlanmasına imkan sunan alt yapıda hazırlanmıştır.

Merkezimizin kuruluşu ile birlikte bu sektörde ilimizdeki kalite ve diyaliz anlayışı da değişmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Oray Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oray Diyaliz Merkezi, Düzce şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Esra Mehmet Kaya · 22 Temmuz 2018

Çook memnunum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Oray Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Oray Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Oray Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Düzce Göz Tıp Merkezi

140 metre uzaklıkta

Kültür Mah. 718. Sok. No:22/5

Fizema Tıp Merkezi

290 metre uzaklıkta

Kültür Mah. 721. Sok No:22

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

540 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. 932.Sk. No:6

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Aziziye Mah. Şehit Ramazan Gel Cad. No:7

Düzce Güneş Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Kültür Mah. Mehmet Akif Cad. Ömer Seyfettin Sok. No:16

Hayri Sivrikaya Hastanesi

3.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. D-100 Karayolu

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

7.1 km. uzaklıkta

Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii