Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:189 Tayyibe Hanım Apt. A Blok
Telefon:0 (322) 235-4949
Web Sitesi:www.adanacerrahitip.comHata Bildir
37.048435.288673

Kurum Hakkında

Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2004 yılı Temmuz ayından bu yana hizmet veren Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi, tıbbi hizmetlerdeki koruyucu ve tedavi sağlık hizmetlerinde, güven, saygınlık ve hasta memnuniyeti kavramlarını adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliğiyle ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, standartlara uygun olarak karşılayan, doğru tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan, ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi olarak kendimize ilke edindiğimiz "Sağlıkta Kalite Sağlıkta Güvence" prensibinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Barış Ali Kimya
★★★★★
Adana cerrahi tıp merkezi personeli ve doktorları gerçekten çok ilgili. Çok memnunum. Teşekkürler.
Nurettin Karabudak
★★
29.12.2014 günü akşam saat 17.00 da çocugumu okuldan aldım çocuğum kulağının agrıdığını söyleyerek ağlamaya başladı. Alışkanlık gereği hemen Adana Tıp Merkezine götürdüm çocuğumu. Görevli personel çocuk doktorunun olmadığını fakat KBB uzmanının olduğunu sekreterine başvurarak işlem yapabileceğimi söyledi. KBB sekreteri kimliksiz işlem yapamayacağını söyledi kendisine eşimin kimliği getirmek üzere yola çıktığını söyledim beni halkla ilişkiler bölümüne yönlendirdi Halkla ilişkiler müdüresine **** hanıma sıkıntımı anlatmama rağmen bana masasının üzerinde duran evrakları göstererek herkes kimlik getirecem diyor ama getiren yok gibi bir ifade kullanarak çözümden çok çözümsüzlük üretme telaşı içerisine girdi. Çocugumun ağrı içinde kıvrandığını gösterdim zorla da olsa muayeneye alınmasını sağladım. Fakat halkla ilişkiler müdüresinin ben adamına göre adım atarım ifadesi hiçte hoş degildi. Bir de sorumlu bir ebeveyn olsa idiniz çocuğunuzun kimliğini yanınızda taşırdınız ifadesi etik olmadı. Sorarım sizlere hangi anne baba çocuğunu okula almaya giderken kimliği yanında taşıyor. Adanamızın güzide bir müessesine ne konuştuğunu konuştuğu ve söylediği şeyin nereye gittiğini bilmeyen bir şahsı halkla ilişkiler müdürü olarak bünyesinde barındırıyor olması bence çok düşündürücü. Tabi bundan sonra bu müessese ailem ve benim tarafımdan ne derece tercih edilir. Yorum ilgililerin ve sizlerin.
Mustafa Sertbaş
★★★★★
Diğer tıp merkezlerine oranla çok çok iyi ve ilgililer. Doktorlarımız gerekli bilgi ve donanıma sahip tam tşkr lü çalışmaktadırlar hepsine teşekkür ediyorum.
Filiz İnaç
★★★★★
Doktorlarımız gerekli bilgi ve donanıma sahip olup çok kibarlar personel de çok iyi çok memnunum. İyiki varsınız teşekkürler.

Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 70 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dermancan Tıp Merkezi
Özel Dermancan Tıp Merkezi
146 metre uzaklıkta
Dermancan Tıp Merkezi, 2005 yılında Adana'da bölge insanının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini geliştirmek için kuruldu.
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
Özel Akdeniz Üroloji Merkezi
905 metre uzaklıkta
Özel Akdeniz Üroloji Merkezinde ESWL, böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik,
Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi
Onko Adana 1998 yılında hizmete girmiş ve onkolojik tanı, radyoterapi ve kemoterapi alanında hizmet vermektedir.
Özel Seyhan Diyaliz Merkezi
43 Makine kişiye özel TV 1 Uzman Doktor 2 Pratisyen Doktor 12 Hemşire 8 Yardımcı Personel 6 Şöfor 1 Teknisyen 1 Sekreterle birlikte Adana/Çukurovada hizmet vermekteyiz.
Özel Güzelyalı Hastanesi
Seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli ve teknolojisiyle 75 yatak, 2 ameliyathane, 3 doğumhane ve 44 küvöz – yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile butik hastane anlayışıyla hastalarımıza özel sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel Sezar Hospital Hastanesi
Sezar Hospital, uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyerek Çukurova Bölgesi’ne yeni bir hizmetle tanıştırmayı hedeflemektedir.
Özel Adana Odak Tıp Merkezi
Özel Adana Odak Tıp Merkezi olarak amacımız bir çok branşda, nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaktır.
Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi ve Yara Bakım Merkezi olarak bölgemizdeki eğitim hastaneleri, üniversite hastaneleri ile kamu ve özel hastanelerdeki hastaların hiperbarik oksijen tedavisi gereksinimini karşılamayı amaçlamakta
Özel Fizica Tıp Merkezi
Özel Fizica Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Fizica; Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen konusunda uzman, modern ve yenilikçi bir kurumdur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉