Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Öz Sevgi FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İstanbul
İlçe:Bayrampaşa
Adres:Yıldırım mahallesi Eski Edirne asfaltı No:95
Telefon:0 (212) 418-7468
41.06095828.902261

Kurum Hakkında

2006 Yılında Bayrampaşa merkez sağlık ocağı yanında açılmış olan fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimizi, siz değerli hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve sizlerden gelen yoğun talebi daha iyi şartlarda karşılayabilmek için yeni yerimize taşımış bulunmaktayız. Yeni adresimizde Uzman Hekimler, mesleğinde bilgi ve beceri olarak en üst düzeye ulaşmış Fizyoterapistler ve güler yüzlü sağlık personeli ile siz kıymetli hastalarımızın hizmetindeyiz.

Kaliteli ve nitelikli Sağlık hizmetini, sıcak atmosferimiz ve hasta memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızla sizlere ulaştırmanın çabası içindeyiz.

Ağrısız bir yaşam için sloganıyla başlayan bu yolculuğumuz sizden aldığımız güçle her gün kendini geliştirmekte ve modern tıbbın tüm imkanlarını siz değerli dostlarımıza sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Öz Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bayrampaşa Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Kartaltepe Mah. Hakan Sok. No:18

Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

400 metre uzaklıkta

Merkez Mahallesi Çukurçeşme Caddesi No:63

Gaziosmanpaşa Kadın Sağlığı Merkezi

400 metre uzaklıkta

Merkez Mahallesi Çukur Çeşme Cad. No:63

Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi

480 metre uzaklıkta

Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No: 57-59

Gaziosmanpaşa Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Çukurçeşme Caddesi No:51

Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Çukurçeşme caddesi No:51 Mass Plaza