Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Elazığ
İlçe:Merkez
Adres:Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1
Telefon:0 (424) 236-4947
38.67593539.224904

Kurum Hakkında

Pedatem Psikiyatri Merkezi Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde 1999 yılında psikiyatri uzmanı Dr. Ömer Deniz tarafından kurulmuş; psikiyatri, psikoloji ve psikoteknik değerlendirme konularında hizmet veren bir kuruluştur.

Psikiyatrik eğitim, danışma, tedavi ve terapi uygulamaları verilen merkezde aynı zamanda sürücülere 2001 yılından beri psikoteknik değerlendirme hizmetleri de verilmektedir. 14 yıldır Doğu ve Güneydoğu illeri ağırlıklı olmak üzere binlerce kişiye ruhsal sağlık hizmeti verilen merkezimiz 29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından psikiyatri özel dal merkezi ruhsatı alarak resmi hastalara da hizmet vermeye başlamıştır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi güvenceleri ile merkezimizden ruhsal destek ve tedavi hizmeti alabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pedatem Psikiyatri Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yıldız Kardiyo Kardiyoloji Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Kazım Hoca Sk. Doktorlar İş Merkezi B/23

Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

220 metre uzaklıkta

1. Harput Cad. Akar Otel Karşısı No:1/4

Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

270 metre uzaklıkta

İzzetpaşa Mah. Mehmetçik Sk. No:20

Elazığ Hayat Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Rizaiye Mah. Balakgazi Cad. No:47

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:71

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi

630 metre uzaklıkta

Rızaiye Mah. İnönü Cad. No:74