Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Rommer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Çekirge Cd. Servinaz Sk. No:1 Yıldız Termal Otel
Telefon:0 (224) 239-5155
40.19992629.016972

Kurum Hakkında

Merkezimiz, 1994 yılında Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında 3 uzman doktorun bir araya gelmesiyle Bursa'nın ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Çekirge'de kuruldu. Fiziksel rahatsızlıklarda uzman kadrosu ile sizlere tedavi olanakları sunan, ROMMER Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Yıldız Termal Otel'in 1. katında hizmet vermektedir.

ROMMER’de; özel hizmet almak isteyenlerle, özel sağlık sigortalı ve anlaşmalı kurum hastalarının, 2006 yılında açılan ikinci şubemiz Özel Emniyet ROMMER'de ise; SGK mensubu hastalarımızın tanı ve tedavilerini yapmaktayız.

ROMMER; fiziksel tıp ve rehabilitasyon alanındaki tüm gelişmeleri yakından izleyerek hastalarının fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle yapabilmeleri için doğru tedavi yöntemleri ile yaşam kalitelerini yükseltebilmeyi hedefler. Hasta bilgilendirme çalışmaları ile de halk sağlığı bilincini geliştirmeye önem verir.

ROMMER; her hastasını güler yüzle karşılayıp, sağlık ve gülen yüzle uğurlamayı amaç edinmiştir.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Çekirge Mah. 1.Murat Cad.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi

360 metre uzaklıkta

Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi

Doruk Bursa Hastanesi

570 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge

Soranus Tüp Bebek Merkezi

580 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge

Novomed KBB Merkezi

600 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5

Burtom Konur Tıp Merkezi

630 metre uzaklıkta

Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1