Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
Telefon:0 (224) 233-0500
Web Sitesi:www.neoks.comHata Bildir
40.20636429.017003

Kurum Hakkında

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılında İzmir'de hizmet vermeye başlayan Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, 2006 yılında Bursa'da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi'nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

TC Aykut
Tam bir ticarethane pos cihazı yok randevu saatlerini kafalarına göre değişiklik yapıyorlar parası olana komple odayı kiralıyorlar sizin sağlığınızın zamanınızın bir önemi yok yani size 3 seansını kapattık diyorlar bir gidiyorsun insanlar içeride neoldu kapanmıştı bu seans bir öğreniyorsun bi odada 16 kişi tıkarlarken içerisinde 4 kişi var ee basmışlar parayı takılıyorlar doktorlarına ilaç yazdırmak mümkün değil hijyeni sıfır aynı bezle heryeri siliyorlar oksijeni çektiğim boru tam olarak oksijen değil şüphelendim yani nefes verdiğiniz yer aynı yere gidiyor yani ordanda solunum yapabiliriz biraz incelemeye kalkın sağını solunu hemen buraya girmek yasak dışarı bilgi istiyorsun nerden geliyor nefesimiz nereye gidiyor diye yok kaçınıyor hepsi yada bilmiyorlar seansları çoğaltmak için mesela baştan 2 saat diyorlar 15dk erken bitiyor bende hergün aynı oldu yani paraya dayalı ticarethane rapor rapor deyip istiyorlar 5 tane doktora imza alıyorsun kocagün uğraş ama her seans 150 yi alıyor birde nakit olacak rapor alamazsan 300 alıyorlar maskenmi unuttun hemen bir 150 daha alıyorlar paran varsa sabahtan açtır pavyon gibi paran yoksa çalışan veya emekli isen zaten gidemezsin sizin sağlınızın bir önemi yok yazık kimseye tavsiye etmiyorum sağlıklı günler diliyorum.

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
Özel Burtom Konur Tıp Merkezi
312 metre uzaklıkta
Konur Cerrahi Tıp Merkezi, 2017 Kasım ayından itibaren Burtom Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Novomed KBB Merkezi
Özel Novomed KBB Merkezi
322 metre uzaklıkta
Üç Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı, odyometrist ve yardımcı kadromuzla 400 m2‘lik iki katlı binamızda üç endoskopik muayene ünitesi ve muayene odası, iki otomikroskopi ünitesi ve bir odyoloji ünitesi ile hizmet vermekteyiz.
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.
Özel Soranus Tüp Bebek Merkezi
Merkezimiz Bursa’da ekip ve yerleşimi değişmeden, kesintisiz olarak en uzun süredir hizmet veren tüp bebek merkezidir.
Özel Doruk Bursa Hastanesi
Özel Doruk Bursa Hastanesi
332 metre uzaklıkta
1971 yılında kurulan ve Bursa'nın ilk hastanesi olan Özel Bursa Hastanesi 2006 yılında Doruk Sağlık Grubuna geçerek kapsamlı bir resterasyon sonucu modern bir hastane özelliğine kavuştu.
Çekirge Devlet Hastanesi
Çekirge Devlet Hastanesi
392 metre uzaklıkta
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hürriyet Toplum ve Ruh Sağılığı Merkezi, DOSAB Semt Polikliniği ile birlikte 535 yatak kapasitesiyle Bursa merkezde hizmetlerini sürdürmektedir.
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
T.C Sağlık Bakanlığı İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 1922 yılından beri ülkemizin tek hidroterapi hastanesi olarak hastalarına şifa dağıtmaya devam eden bir hastanedir.
Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
953 metre uzaklıkta
Merkezimiz 2012 yılında Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir.
Özel Ack Ürotaş Üroloji Tıp Merkezi
Özel Ack Ürotaş Üroloji Tıp Merkezinde böbrek ve idrar yollar, mesane taşlarını ameliyatsız ESWL yöntemi ile kırılarak tedavi edilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉