Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
Telefon:0 (224) 233-0500
Web Sitesi:www.neoks.comHata Bildir
40.20636429.017003

Kurum Hakkında

2005 yılında İzmir'de hizmet vermeye başlayan Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, 2006 yılında Bursa'da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi'nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Aykut
Tam bir ticarethane pos cihazı yok randevu saatlerini kafalarına göre değişiklik yapıyorlar parası olana komple odayı kiralıyorlar sizin sağlığınızın zamanınızın bir önemi yok yani size 3 seansını kapattık diyorlar bir gidiyorsun insanlar içeride neoldu kapanmıştı bu seans bir öğreniyorsun bi odada 16 kişi tıkarlarken içerisinde 4 kişi var ee basmışlar parayı takılıyorlar doktorlarına ilaç yazdırmak mümkün değil hijyeni sıfır aynı bezle heryeri siliyorlar oksijeni çektiğim boru tam olarak oksijen değil şüphelendim yani nefes verdiğiniz yer aynı yere gidiyor yani ordanda solunum yapabiliriz biraz incelemeye kalkın sağını solunu hemen buraya girmek yasak dışarı bilgi istiyorsun nerden geliyor nefesimiz nereye gidiyor diye yok kaçınıyor hepsi yada bilmiyorlar seansları çoğaltmak için mesela baştan 2 saat diyorlar 15dk erken bitiyor bende hergün aynı oldu yani paraya dayalı ticarethane rapor rapor deyip istiyorlar 5 tane doktora imza alıyorsun kocagün uğraş ama her seans 150 yi alıyor birde nakit olacak rapor alamazsan 300 alıyorlar maskenmi unuttun hemen bir 150 daha alıyorlar paran varsa sabahtan açtır pavyon gibi paran yoksa çalışan veya emekli isen zaten gidemezsin sizin sağlınızın bir önemi yok yazık kimseye tavsiye etmiyorum sağlıklı günler diliyorum.

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Burtom Konur Tıp Merkezi
310 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mh. Zübeyde Hanım Cd. No:12/1
Novomed KBB Merkezi
320 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. Şeyda Apt. No:5
Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
320 metre uzaklıkta
Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Soranus Tüp Bebek Merkezi
330 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Caddesi Şeyda Apt, 5/16 Çekirge
Doruk Bursa Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:5 Çekirge