Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29
Telefon:0 (262) 324-0026
40.76506529.965791

Kurum Hakkında

İlk olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır. Nefroloji uzmanı yönetiminde Periton Diyalizi ve Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkez binası şehir merkezinde olup hastalara servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RTS İzmit Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konak Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:44

Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

160 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit

Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

210 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24

Denge Tıp Merkezi

240 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4

Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

270 metre uzaklıkta

Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10