Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A
Telefon:0 (282) 650-1414
41.15423827.822007

Kurum Hakkında

Merkezimizde; deneyimli uzman doktor kadromuz ve hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla, göz sağlığı alanındaki tüm hastalıklarda hizmet vermekteyiz.

Tam donanımlı ameliyathanemizde göz hastalıkları alanındaki önemli operasyonlar tecrübeli cerrahlarımız tarafından yapılmaktadır. Göz tetkik birimimizde ise göz muayeneleri modern cihazlar eşliğinde yapılarak sonuçlar, hekimlerimiz tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Merkezimizde bebeklikten itibaren tüm yaş gruplarına tetkik, teşhis ve tedavi uygulamaları yapılabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kemal Uygur · 4 Aralık 2016

16.11.2016 tarihinde hastanenizde muayene oldum gözlerim derecesi büyümüştür diye yeni gözlük cami yazdırdım. daha öne en son 04.07.2012 tarihinde muayene ve gözlük ve cam almıştım. yani 4 sene önce. eski gözlüğüm hala yeni gözlüğümden daha iyi gösteriyor. anlamadım bunun sebebi nedir acaba. (eski gözlük ve raporları hala duruyor.2012 senesine ait) saygılar.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Optimed Çorlu Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:58/C

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

110 metre uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. No:39/1

Vega Hospıtal Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6

Çorlu Reyap Hastanesi

480 metre uzaklıkta

Omurtak Caddesi No:48

Dünyagöz Hastanesi Çorlu

490 metre uzaklıkta

Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1

AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi

610 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5