Özel Sarıyer Tıp Merkezi

Özel Sarıyer Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sarıyer Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sarıyer
Adres:Sarıyer Deresi Sokak No:4
Telefon:0 (212) 242-2550
41.16878629.057130

Kurum Hakkında

Özel Sarıyer Tıp Merkezi, 1983 yılından beri sağlık sektörünün çeşitli alanlarında hizmet veren Alp Özel Sağlık İşletmeleri Limited Şirketi bünyesinde yer alan bir kuruluştur. Opr. Dr. Cengiz Alp tarafından kurulmuştur.

Merkezimizde birçok farklı branşta uzman doktorlarımızın yanı sıra ayrıca; lazerli epilasyon merkezi, zayıflama ünitesi, cilt bakımı ünitelerimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Sarıyer Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sarıyer Tıp Merkezi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Neslihan Yılmaz Sefer · 10 Ağustos 2017

Sarıyer Klinik Herzaman öncelikli tercihim olurdu malesef dün kızımın kulaklarını deldirmek için gittim ve stajer hemşire saolsun koyduğu noktaları ıskaladı ve çok hatalı deldi kızımın kulaklarını malesef o kadar acı ve gözyaşı boşa gitti şimdi çıkardım ve deliklerin kapanmasını bekliyorum. En hayalkırıklığı yaşadığım kısmı ise tecrübeli baş hemşireye yamukluğunu gösterdiğimde bana sorun olmadını söyledi mühim olan müdahalenin doğruluğu değil personelin zan altında kalmaması imiş.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sarıyer Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sarıyer Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sarıyer Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi

70 metre uzaklıkta

Dursun Fakih Sok. No:1

Alibey Tıp Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Arabayolu Caddesi No:47

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mah. Araba Yolu Caddesi No:29

Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

3.5 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Mh. Arabayolu Cd. No:25/B1 Tarabyaüstü

North Clinics Tıp Merkezi

3.6 km. uzaklıkta

Ortaçeşme Mahallesi Çayır Caddesi No:178 Beykoz