Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Sevgi ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Tekirdağ
İlçe:Çorlu
Adres:Omurtak Cad. Fabrika Sk. Göveren Apt. No:1 Kat:3
Telefon:0 (282) 654-4444
41.15951527.803762

Kurum Hakkında

1994/1995 yılları arasında Dişhekimi Kemal Kavut'un askerlik görevi sebebiyle Çorluya gelmesi ile birlikte; askerlik mesaisi süresinin dışında kalan zamanlarını değerlendirmek amacı ile bireysel muayehane olarak faaliyetine başlayan kurumumuz; askerlik sonrası implantoloji eğitimi için yurt dışına çıkan Dt. Kemal Kavut'un Avrupa ülkelerindeki diş hekimlerinin çalışma tekniklerinin bir araya getirmesi ve kurumsal çatı altında dayanışma ile daha hijyenik, kaliteli, ideal ağız ve diş sağlığı tedavilerinin üretildiği çoklu çalışma birimleri ile ilgili deneyim ve fikirleri olgunlaştırması ile adım adım büyüyerek bugün 30 kişinin ekip ruhu içerisinde kurumsal çatı altında çalıştığı Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doğmuştur.

Hizmetlerimiz
  • İmplantoloji
  • Cerrahi
  • Ortodonti
  • Lazer Destekli Diş Hekimliği
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Protez
  • Kompozit Dolgu ve Kanal Tedavisi
  • Dişeti Hastalığı Periodontoloji
  • Oral Diagnoz Radyoloji

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çorlu Asker Hastanesi

360 metre uzaklıkta

Muhittin Mh. Omurtak Caddesi

AS-TIP Nörofizyoloji Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Atatürk Bulvarı Şair Fuzuli Cad. No:1/5

Dünyagöz Hastanesi Çorlu

1.2 km. uzaklıkta

Kazımiye Mah. Ali Fuat Cebesoy Cad. No:1

Çorlu Reyap Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Omurtak Caddesi No:48

Vega Hospıtal Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Kazımiye Mah. Uğur Mumcu Caddesi No:6

Buse Çolpan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.5 km. uzaklıkta

Muhittin Mah. Omurtak Cd. No:39/1