Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi

Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Reşatbey Mah. Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A
Telefon:0 (322) 222-0222
Web Sitesi:www.sevgigoz.comHata Bildir
36.99866535.327801

Kurum Hakkında

Sevgi Göz Merkezi, 1999 yılında Adana’da hekimler tarafından kurulmuş ve sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Sevgi Göz Merkezi, öğretim üyesi ve uzmanlardan oluşan deneyimli hekim kadrosuyla; teknik ve yardımcı sağlık personeliyle siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir. Göz alanında medikal ve cerrahi olarak yeniliklere açık bir hizmet politikamız vardır. Sevgi Göz, bölgemizde referans göz merkezi konumundadır.

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak Sosyal Güvenlik Kurumu ile mevcut olan anlaşmamız tüm cerrahi girişimleri de kapsayacak şekilde devam etmektedir. Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur hastalarının muayeneleri, rapor ve reçetelendirmelerin yanı sıra çeşitli göz ameliyatları da kurumumuzda yapılmaktadır. Bu şekilde tüm kamu çalışan ve emeklileri, merkezimizin verdiği her türlü hizmetten yararlanabilirler.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hamit Levent Arpaç
★★★★★
Gözüm gibi sakındığım gözlerim sevgili Dr. Adnan Batmanoğluna emanet...

Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sevgi Göz Cerrahi Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Adana
570 metre uzaklıkta
Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A
Adana Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23
Galleria KBB Tıp Merkezi
820 metre uzaklıkta
Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İş Merkezi No:14/C
Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Gazi Paşa Mah. Baraj Cad. No:7
Ortopedıa Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64
Acıbadem Adana Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Cad. No:66