Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Silivri
Adres:Mimar Sinan Mah. Feyyaz Altınorak Cad. No:110
Telefon:0 (212) 736-1718
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.08010828.209385

Kurum Hakkında

Diyaliz tedavisinin, uzun soluklu bir hayat birlikteliği olduğu felsefesini ilke edinen çok iyi bir diyaliz kadrosu ile sizlere hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu düşünce ışığında hastaların her türlü problemini çözme arzusu ile Silivri Hayat Diyaliz Merkezi arasında iyi bir organizasyonla merkezdeki her hasta hastane içindeki bir merkezde ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmetten faydalanabilmektedir.

Diyaliz merkezinde hemodiyaliz hekimi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanan yemek ve ikramlar mevcuttur. Hasta ve yakınlarının diyetleri ile ilgili her türlü soruları ve beslenme alışkanlıkları ile ilgili düzenlemeleri de merkezde yapılmaktadır. Merkezde klima sistemi ve ısınma sistemi yeterli seviyede planlanmış olup diyaliz tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında günlük gazete dergi ve yayın okuyabilir ayrıca müzik veya televizyon yayınlarını takip edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Silivri ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Silivri Hayat Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silivri Anadolu Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cd. No:72

Serene Tıp Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Piri Mehmet Paşa Mh. Şerif Sk. No:11

Silivri Devlet Hastanesi

3.4 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Efrahim Öztürk Sok. No:1

Silivri Kolan Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Alibey Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:21

Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi

22.4 km. uzaklıkta

Ferhatpaşa Mah. İstanbul Cd. No:143

 Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi

26.1 km. uzaklıkta

Dereağzı Mah. 10016 Sokak No:9