Özel Silopi Tıp Merkezi

Özel Silopi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Silopi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Şırnak
İlçe:Silopi
Adres:Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.24721442.468088

Kurum Hakkında

Özel Silopi Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Silopi Tıp Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Silopi tıp merkezi olarak, Silopi halkına sağlık hizmeti vermek buna öncülük etmekten gurur ve büyük mutluluk duymakla beraber sağlık mezunu genç arkadaşlarımıza iş olanağı sağlamanın mutluluğununu yaşamaktayız. Halkımız için; kaliteli sağlık hizmeti sunma anlayışımızdan ödün vermeden sizin ve ailenizin yanınızdayız.

Silopi Tıp Merkezi, alanında en güvenilir olmak için, ileri teknoloji ve bilgi olanaklarını sürekli takip eden, hastaları tarafından tercih edilen; Kurumsal sağlık kuruluşu anlayışı ile özel Silopi Tıp Merkezi birinci sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedefliyor.

Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde; çağdaş, uluslar arası standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz, hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimizle kurumsal kimliğimizi günden güne yüceltmekteyiz. Alanında uzman doktorlarımız, seçkin hemşire ve ebelerimiz, güler yüzlü personellerimizle, ekip çalışmasına önem veren, çalışanlarını sürekli eğitim ve kişisel gelişimlerini teşvik eden yönetim yaklaşımımız ve yenilikçi bir kültürümüz halkımızın memnuniyeti ile bütünleşmektedir. Her zaman daha iyisi olma inancı ile kendimizi devamlı ölçecek ve iyileştireceğiz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Silopi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Silopi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Silopi Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silopi Devlet Hastanesi
Silopi Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Silopi Devlet Hastanesi 2009 yılında açılan binasında 101 fiili yatak kapasitesi ile Silopi halkına hizmet vermektedir.
Cizre Devlet Hastanesi
Cizre Devlet Hastanesi
25 km. uzaklıkta
2006 yılında tamamlanan yeni binasına taşınarak 150 yatak kapasitesine ulaşan Cizre Devlet Hastanesi güler yüzlü personeli ile Cizre ve çevresindeki halka kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2011 yılında kurulmuş olup 20 Ünit ile bölge halkına koruyucu, teşhis, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetleri sunmkatadır.
Özel Cizre Tıp Merkezi
Özel Cizre Tıp Merkezi
26 km. uzaklıkta
Deneyimli uzman kadrosuyla son model makinalarıyla hijyen alanıyla bölgemizin bir numarası aklınıza gelebilecek tüm hastalıkların müdahale merkezi.
Şırnak Devlet Hastanesi
Şırnak Devlet Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Şırnak Devlet Hastanesi Cizre yolunda yeni yapılan binasına Eylül 2008 tarihi itibariyle taşınmıştır. 150 yatak kapasitesine sahiptir.
Şırnak Dt.Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şırnak Dt. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde her türlü dolgu, kanal tedavisi ve protez gibi özellikli tedaviler de yapılabilmektedir.
Uludere Devlet Hastanesi
Uludere Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
Uludere Devlet Hastanesi çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak hastaların memnuniyetini esas alan, en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.
İdil Devlet Hastanesi
İdil Devlet Hastanesi
51 km. uzaklıkta
İdil Devlet Hastanesi, Cizre Midyat Karayolu üzerinde 71 yataklı olarak İdil ve çevre ilçelere sağlık hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Silopi Tıp Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉