Özel Silopi Tıp Merkezi

Özel Silopi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Silopi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Şırnak
İlçe:Silopi
Adres:Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.24721442.468088

Kurum Hakkında

Özel Silopi Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Silopi tıp merkezi olarak, Silopi halkına sağlık hizmeti vermek buna öncülük etmekten gurur ve büyük mutluluk duymakla beraber sağlık mezunu genç arkadaşlarımıza iş olanağı sağlamanın mutluluğununu yaşamaktayız. Halkımız için; kaliteli sağlık hizmeti sunma anlayışımızdan ödün vermeden sizin ve ailenizin yanınızdayız.

Silopi Tıp Merkezi, alanında en güvenilir olmak için, ileri teknoloji ve bilgi olanaklarını sürekli takip eden, hastaları tarafından tercih edilen; Kurumsal sağlık kuruluşu anlayışı ile özel Silopi Tıp Merkezi birinci sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedefliyor.

Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde; çağdaş, uluslar arası standartlar doğrultusunda oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz, hasta memnuniyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimizle kurumsal kimliğimizi günden güne yüceltmekteyiz. Alanında uzman doktorlarımız, seçkin hemşire ve ebelerimiz, güler yüzlü personellerimizle, ekip çalışmasına önem veren, çalışanlarını sürekli eğitim ve kişisel gelişimlerini teşvik eden yönetim yaklaşımımız ve yenilikçi bir kültürümüz halkımızın memnuniyeti ile bütünleşmektedir. Her zaman daha iyisi olma inancı ile kendimizi devamlı ölçecek ve iyileştireceğiz.

Özel Silopi Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Silopi Tıp Merkezi, Şırnak ili Silopi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Silopi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Silopi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Silopi Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Silopi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Silopi Devlet Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Yenişehir Mahallesi Çevre Yolu Cad.
Cizre Devlet Hastanesi
25.5 km. uzaklıkta
Sur Mahallesi Banecırf Mevki
Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
25.6 km. uzaklıkta
Sur Mahallesi Hastane Caddesi No:7
Cizre Tıp Merkezi
26.1 km. uzaklıkta
Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15
Şırnak Devlet Hastanesi
30.1 km. uzaklıkta
Bahçelievler Cizre Caddesi
Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
31 km. uzaklıkta
Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2
Uludere Devlet Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Yeşilyurt Mah. Vatan Cad. No:195