Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:198/C Sondurak Ümraniye
Telefon:0 (216) 461-1934
Web Sitesi:www.sondurakumrantip.comHata Bildir
41.02477329.100157

Kurum Hakkında

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2001 Yılında Poliklinik olarak faaliyetine başlayan Tıp Merkezimiz, ilkeli ve dürüst işletmecilik anlayışıyla insanlara daha kaliteli ve daha kapsamlı sağlık hizmeti verme gayretiyle sürekli kendini geliştirerek bu gün 1000m2 kapalı alanda, güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermekte, sizlerin güven ve teveccühüne kazanma gayreti ve sağlıkta kazandığını sağlığa harca prensibiyle sürekli kendini yenilemektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Serpil Sadık
Eşimin dişini cektirdik dört gün oldu hala ağrıdan duramıyor birde özelmiş devlet hastanesinde bakan ilgilenen var bunlar ağrıyan dişe normal deyip gönderiyorlar ilaç manyağı oldu.
Mehmet Gerz
★★★★★
Keşke devlet hastaneleri de böyle olsalar herkes işini en iyi şekilde yapıyor. Hastaneye başvurduğunuzda hiç bi aksaklıkla karşılaşmıyorsunuz. Hele dahiliyede bi Murat bey var bi doktor bu kadar mi iyi olur Allah hepsinden razı olsun çalışan tüm personele teşekkürlerimi arz ederim, başarılarınızın devamını dilerim, sağlıcakla kalın.
Serefnur Soydas
★★★★★
Ben onyedi senedir Ümraniyede oturuyorum genelliklede şikayetlerimizde hep Ümran Tıp Merkezine gidiyoruz. Gerek çalışanlar gerekse hizmetliler müthiş bir enerjileri var, ilgilenmleri, güler yüzlü olmaları, temizlik müthiş, kısacası gerçekten çok memnunuz. Bazen düşünmüşümdür acaba çalışanları özellikle mi alıyorlar diye çünkü hep son derece bakımlı güzel ve kibarlar, hey böyle kalın.

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 59 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ümraniye Deva Polikliniği
Özel Ümraniye Deva Polikliniği genel muayene ve özellikle diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye özel sağlık hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.
Özel Atlas Hastanesi
Özel Atlas Hastanesi
361 metre uzaklıkta
Özel Atlas Hastanesi, 1998 yılından bugüne kaliteli hizmet sunma amacıyla, sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye devam etmektedir.
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana bina, kadın doğum ve çocuk binası, onkoloji binası, Mustafa Kemal Semt Polikliniği ve Kezban Esat Semt Polikliniği birlikte 836 yatak ile hizmet vermektedir.
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
960 metre uzaklıkta
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren olan Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, bünyesinde Kemik İliği Nakli Merkezi ve Medikal Onkoloji Merkezi de bulunan ve 100 bin metre karelik bir ala
Özel Hisar Hospital Çamlıca Hastanesi
Hisar Hospital Çamlıca, İstanbul’un yeni finans ve yerleşim merkezi Ümraniye’de halk sağlığını korumak, en uygun koşullarda en kaliteli şekilde sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB konusunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir.
Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
2006 yılında kurulan Hisar Intercontinental Hospital, sağlık hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.
Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hisar Intercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen tedavi ünitesi Amerika'daki ve Avrupa'daki uluslararası standartlar tarafından kabul görmüş üstün güvenlik ekipmanlaıyla donatılmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉