Özel Atlas Hastanesi

Özel Atlas Hastanesi
Kurum Adı:Özel Atlas Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İstiklal Mh. Tabip Sk. No:5 Ümraniye
Telefon:0 (216) 316-7161
Web Sitesi:www.atlashastanesi.comHata Bildir
41.02417129.104392

Kurum Hakkında

Özel Atlas Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Atlas Hastanesi, İstanbul Ümraniye`de 4000 m alan üzerinde 1998 yılından günümüze faaliyetlerine devam etmektedir

Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Atlas Hastanesi; toplam 40 yatağı, 2 doğumhane, 4 ameliyathanesi, Yeni doğan ve Erişkin yoğun bakım üniteleri, hızlı ve güvenilir sonuç veren laboratuar ve radyoloji hizmetleri ile sadece bölgesindeki insanların değil, tüm İstanbul`luların ve Türkiye`nin hizmetindedir

Atlas Hastanesi her biri konusunda uzmanlaşmış 150`yi aşkın personeli ile hastalarına güvenilir, kaliteli sağlık hizmetini ekonomik şartlarda sunmaktır. Hastanemizde hasta kayıt ve takip işlemlerinin tümü bilgisayar ortamında sürdürülmekte olup; hastaların kabulü ilgili bölüme sevki, hasta-doktor takibi tecrübeli ve güler yüzlü hasta danışmanlarımızla sağlanmaktadır

Hastalarımızın her türlü konforunun sağlandığı tüm odalarımız tek yataklıdır. 40 oda kapasitesine sahip hastanemizin tüm odaları kat hemşiresiyle haberleşmeyi sağlayan çağrı sistemi, merkezi tıbbi gaz, oksijen, ve vakum sistemi, banyo/tuvalet, sıcak su, TV, telefon, mini buzdolabı, oda servisi, klima, yatağa dönüştürülebilen refakatçı koltuğu, yangın alarm sistemi gibi alt yapı sistemi özelliklerine sahiptir. Tercihlerinizde suit ve tek yataklı odalarımız mevcuttur. Ayrıca hasta ve hasta yakınları için ortalama 80 araçlık otoparkımız da bulunmaktadır

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Atlas Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Sevgi Deniz
★★
İletişim çok yetersiz telefonlara bakılmıyor.
Gönül Kaya
Bu hastanede doğum yaptım. Ve şikayetçiyim. Bebeyimi kaybedebilirdim. Şu an başka hastanede. Yoğun bakımda. İyi deyip eve yollaladılar. Bu kadar ilgisiz hastane olamaz. Devlet hastanesi daha ilgili lütfen bu hasstanede. Doğum yapmak isteyenler iyi düşünün.
TC Selçuk Tomakin
Ben 4 defa dır arıyorum ulaşamıyorum bu nasıl bir hastane anlamadım demek ki ölümcül bi durum olsa bu hastane yüzünden birileri hayatını kayıp edecek. Santralde problem varsa onu değiştirin kardeşim insanlar görevlerini yapamıyorsa onları ama buna bi çare bulun size de güvenip hastane diye geliyoruz.
Özlem Kızaran Ayvataş
★★
Telefonla bilgi alımında kesinlikle yetersizsiniz. Üç kez aradım ve sorumun yanıtını alamadım..
Havva Güngör Kale
★★★★★
Bence iyi hastane. Ben de orda doğum yaptım, Kerime Aydın doktorumdu çokta memnundum. Şimdi de oğlumun doktoru Hüseyin Cavit Aydoğdu çok iyi bir doktor. Tavsiye ederim, güzel muayene ediyor.
Namık Baydan
★★★★★
Tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Özel Atlas Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Atlas Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 56 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ümraniye Deva Polikliniği
Özel Ümraniye Deva Polikliniği genel muayene ve özellikle diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye özel sağlık hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi 1000m2 kapalı alanda, güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana bina, kadın doğum ve çocuk binası, onkoloji binası, Mustafa Kemal Semt Polikliniği ve Kezban Esat Semt Polikliniği birlikte 836 yatak ile hizmet vermektedir.
Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
2006 yılında kurulan Hisar Intercontinental Hospital, sağlık hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB konusunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir.
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
982 metre uzaklıkta
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Hisar Intercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen tedavi ünitesi Amerika'daki ve Avrupa'daki uluslararası standartlar tarafından kabul görmüş üstün güvenlik ekipmanlaıyla donatılmıştır.
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren olan Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, bünyesinde Kemik İliği Nakli Merkezi ve Medikal Onkoloji Merkezi de bulunan ve 100 bin metre karelik bir ala
Özel Hisar Hospital Çamlıca Hastanesi
Hisar Hospital Çamlıca, İstanbul’un yeni finans ve yerleşim merkezi Ümraniye’de halk sağlığını korumak, en uygun koşullarda en kaliteli şekilde sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Atlas Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉