Özel Ümraniye Deva Polikliniği

Özel Ümraniye Deva Polikliniği
Kurum Adı:Özel Ümraniye Deva Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:204
Telefon:0 (216) 335-3887
Web Sitesi:www.devapoliklinik.comHata Bildir
41.02464829.10127

Kurum Hakkında

Özel Ümraniye Deva Polikliniği, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Polikliniğimiz; genel muayene ve özellikle diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye özel sağlık hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.

Uzman hekim kadromuz, güler yüzlü ekibimiz ve modern donanımımızla yaşam kalitenizi yükselterek kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak ve sağlığınıza kavuşturmak öncelikli hedefimizdir. Polikliniğimizdeki tüm işlemler süresince kendinizi uzman hekimlerimize emanet etmenin güvenini yaşıyor olacaksınız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ümraniye Deva Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetler
  • Muayene Ve Acil Pansuman Hizmetleri
  • Diş Tedavi Hizmetleri
  • Tıbbi Tahliller
  • Elektrokardiyografi (Ekg) Çekilmesi
  • Serum Takma Ve Enjeksiyon
  • Sünnet Hizmetleri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Ümraniye Deva Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ümraniye Deva Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Ümraniye Deva Polikliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi
Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi 1000m2 kapalı alanda, güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Atlas Hastanesi
Özel Atlas Hastanesi
267 metre uzaklıkta
Özel Atlas Hastanesi, 1998 yılından bugüne kaliteli hizmet sunma amacıyla, sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye devam etmektedir.
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana bina, kadın doğum ve çocuk binası, onkoloji binası, Mustafa Kemal Semt Polikliniği ve Kezban Esat Semt Polikliniği birlikte 836 yatak ile hizmet vermektedir.
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
949 metre uzaklıkta
Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren olan Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, bünyesinde Kemik İliği Nakli Merkezi ve Medikal Onkoloji Merkezi de bulunan ve 100 bin metre karelik bir ala
Özel Hisar Hospital Çamlıca Hastanesi
Hisar Hospital Çamlıca, İstanbul’un yeni finans ve yerleşim merkezi Ümraniye’de halk sağlığını korumak, en uygun koşullarda en kaliteli şekilde sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.
Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, nöroloji, genel cerrahi, beyin sinir ve omurilik cerrahisi, kardiyoloji, KBB konusunda hizmet veren, beyin odaklı genel hastanedir.
Özel Hisar İntercontinental Hastanesi
2006 yılında kurulan Hisar Intercontinental Hospital, sağlık hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ümraniye Deva Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉