Özel Sümer Polikliniği

Özel Sümer Polikliniği
Kurum Adı:Özel Sümer Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Sümer Mah. Şehit Er Yavuz Bahar Sok. No:2/1
Telefon:0 (212) 546-1617
Web Sitesi:www.sumerklinik.comHata Bildir
40.98489928.895494

Kurum Hakkında

Özel Sümer Polikliniği, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Sümer Polikliniği, 5 Temmuz 2001 tarihinde Merhum Dr. Mehmet Demir Baygül öncülüğünde kurulmuş Ayaktan Tedavi Merkezi'dir.

Klinik tanı ve ayaktan tedavi amacı ile tıbbın birçok uzmanlık dalında faaliyet gösteren Sümer Polikliniği; kuruluşundan itibaren gerek ilçemiz gerekte çevre ilçe halklarına sağlık hizmetlerini kesintisiz bir özveriyle yapmaya devam etmektedir.

Polikliniğimizde; acil, travma sonrası yaralanmalar, küçük cerrahi kesiler, çocuk hastalıkları, dahiliye muayeneleri, diş hastalıkları, laboratuvar ve röntgen hizmeti sunulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sümer Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • 7/24 Acil Muayene
  • Cerrahi Müdahale
  • İç Hastalıkları
  • Çocuk Hastalıkları
  • Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Cilt Hastalıkları
  • Estetik ve Güzellik
  • Laboratuvar
  • Radyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kerem Öztürk
★★★★★
Nöbetçi diş hekimi Ayşe'ye teşekkür ederim.

Özel Sümer Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Sümer Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
828 metre uzaklıkta
Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz.
Özel Yeşiltepe Polikliniği
1997 yılında Zeytinburnu’nda faaliyete geçmiş olan Yeşiltepe Polikliniği, uzman hekimleri, modern ekipmanları ve güleryüzlü hizmetiyle İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşlarından biridir.
Özel Atriyum Tıp Merkezi
Özel Atriyum Tıp Merkezinde kardiyoloji uzmanımız Dr. Muharrem Arslandağ hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Özel Sante Plus Hastanesi
Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Özel Erkli Diyaliz Merkezinde deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
1979 yılında kurulan Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Güven Üroloji Merkezi
Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Özel Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi 1832 yılından itibaren sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine önem veren, bünyesinde çalışanları günün şartlarına cevap verec
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sümer Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉