Özel Yeşiltepe Polikliniği

Özel Yeşiltepe Polikliniği
Kurum Adı:Özel Yeşiltepe Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Veliefendi Mah. 74. Sokak No:22/A
Telefon:0 (212) 679-3900
40.99448928.901409

Kurum Hakkında

Yeşiltepe Polikliniği, insanımıza hak ettiği kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yeşiltepe Polikliniği olarak temel felsefemiz, insanımızın sağlığı için özverili çalışmak, güleryüzlü ve kaliteli hizmet vermektir.

Polikliniğimizde, cildiye, aile hekimliği, nöroloji, üroloji, diş hekimliği, fizik tedavi ve rehabilitasyon, psikiyatri, romatoloji, endokrinoloji, akupunktur hizmetleri verilmektedir. Ayrıca uzman diyetisyenlerimiz ve estetik uzmanlarımız eşliğinde gündelik yaşamınızda daha sağlıklı ve mutlu olmanız için çalışıyoruz.

Acil Hizmetler birimimizde her türlü hızlı müdaheleyi yapmamızın yanısıra, işe giriş, ehliyet, evlilik ve spor için sağlık taramanızı yaparak sağlık raporu düzenliyor, radyoloji tetkikleri ve laboratuar tahlillerini çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Evde sağlık hizmetlerimiz ile polikliniğimize gelemeyecek yaşlı ve hastalarımıza muayene, enjeksiyon, pansuman, yara bakımı, sonda takma-çıkarma, serum takma ve takibi yapmaktayız.

Hizmetlerimiz
 • Aile Hekimi
 • Cildiye Uzmanı
 • Diş Hekimi
 • Romatoloji Uzmanı
 • Nöroloji Uzmanı
 • Psikiyatri Uzmanı
 • Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı
 • Üroloji Uzmanı
 • Akupunktur Uzmanı
 • Uzman Diyetisyen
 • Endokrinoloji Uzmanı
 • Diş Polikliniği
 • Estetik Birimi
 • Evde Sağlık Hizmetleri

Özel Yeşiltepe Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yeşiltepe Polikliniği, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yeşiltepe Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yeşiltepe Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yeşiltepe Polikliniği 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yeşiltepe Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Zeytinburnu Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1

Sante Plus Hastanesi

730 metre uzaklıkta

Çırpıcı Mh.Turan Güneş Cd. No:117

Damla Üroloji Merkezi

820 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Erkli Diyaliz Merkezi

880 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu

1.1 km. uzaklıkta

Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme