Özel Yeşiltepe Polikliniği

Özel Yeşiltepe Polikliniği
Kurum Adı:Özel Yeşiltepe Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Veliefendi Mah. 74. Sok. No:7/9A
Telefon:0 (212) 679-3900
Web Sitesi:yesiltepepoliklinigi.comHata Bildir
40.99463528.902622

Kurum Hakkında

Özel Yeşiltepe Polikliniği, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Yeşiltepe Polikliniği, insanımıza hak ettiği kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yeşiltepe Polikliniği olarak temel felsefemiz, insanımızın sağlığı için özverili çalışmak, güleryüzlü ve kaliteli hizmet vermektir.

Polikliniğimizde, cildiye, aile hekimliği, nöroloji, üroloji, diş hekimliği, fizik tedavi ve rehabilitasyon, psikiyatri, romatoloji, endokrinoloji, akupunktur hizmetleri verilmektedir. Ayrıca uzman diyetisyenlerimiz ve estetik uzmanlarımız eşliğinde gündelik yaşamınızda daha sağlıklı ve mutlu olmanız için çalışıyoruz.

Acil Hizmetler birimimizde her türlü hızlı müdaheleyi yapmamızın yanısıra, işe giriş, ehliyet, evlilik ve spor için sağlık taramanızı yaparak sağlık raporu düzenliyor, radyoloji tetkikleri ve laboratuar tahlillerini çözüm ortaklarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Evde sağlık hizmetlerimiz ile polikliniğimize gelemeyecek yaşlı ve hastalarımıza muayene, enjeksiyon, pansuman, yara bakımı, sonda takma-çıkarma, serum takma ve takibi yapmaktayız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yeşiltepe Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Acil Muayene
 • Dijital Röntgen
 • Dikiş Atma / Alma
 • Diyetisyen
 • Yara Bakımı
 • Kan Tahlili
 • Kulak Delme
 • Serum Takma
 • Sünnet
 • Tansiyon Ölçümü
 • Tıbbi Tahliller
 • Şeker Ölçüm Hizmeti
 • Ultrason
 • Hacamat Tedavisi
 • Sonda Takma – Çıkarma
 • Sağlık Raporu
 • Diş Tedavileri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Yeşiltepe Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Yeşiltepe Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Yeşiltepe Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
697 metre uzaklıkta
Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz.
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
774 metre uzaklıkta
Özel Erkli Diyaliz Merkezinde deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Sante Plus Hastanesi
Özel Sante Plus Hastanesi
808 metre uzaklıkta
Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group
Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
Hastane olarak projelendirilip inşa edilen ender sağlık kuruluşların Özel Avrasya Hastanesi 6 branşta 50yi aşkın uzman ve akademik kariyerli hekimiyle kesintisiz hizmet vermektedir.
Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1555 yılında yaptırılan Süleymaniye Külliyesi içinde yer alan ve ülkemizin en eski hastanelerinden biri olan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kazlıçeşme
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Özel Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi 1832 yılından itibaren sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine önem veren, bünyesinde çalışanları günün şartlarına cevap verec
Özel Balıklı Rum Hastanesi
Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetilir. Bünyesinde Türkiye'nin tek özel uyuşturucu tedavi kliniğini barındırır
Özel Sümer Polikliniği
Özel Sümer Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Polikliniğimiz 2001 yılı İstanbul Zeytinburnu ilçesinde merhum Dr.Demir Baygül sorumluluğunda faaliyetlerine başlamıştır. Polikliniğimiz kuruluşundan itibaren gerek ilçemiz gerekte çevre ilçe halklarına sağlık hizmetlerini kesinti
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yeşiltepe Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉