Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1
Telefon:0 (212) 665-7010
Web Sitesi:www.zeytinburnutipmerkezi.comHata Bildir
40.98846828.904169

Kurum Hakkında

Zeytinburnu Tıp Merkezi doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı hedefleyen, hasta hak ve sorumluluklannı gözeten, yüksek standartlarda ve nitelikli tıbbi hizmet vermeyi amaç edinen bir sağlık kuruluşudur. Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu, Devlet Memurları ve 18 yaş altı Sosyal Güvenlik kapsamında olmayanlar ile kurum anlaşmalarını yapmıştır.

Teşhis tetkik ve tedavinin bütün olarak sunulduğu merkezimizde tüm poliklinik hizmetleri Check-Up ünitesi yanında Dahiliye (İç Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı branşlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde Genel Cerrahi Uzmanı tarafından sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çocuklarınıza Cerrahi Sünnet yapılmaktadır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz tecrübeli kadrosuyla 09.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup tüm diş tedavi hizmetlerini en iyi teknolojik olanaklarla sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Merkezimizde Sürücü Olur Raporu verilmektedir. Evlilik Öncesi Sağlık Raporu tetkikleri yapılmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji ünitelerimizde 24 saat hizmet verilmektedir.

Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz. Tıp Merkezimiz koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en iyi teknik altyapı, üstün nitelikli, insana değer veren hekim ve destek kadrosuyla sizlere sunmaktadır. Bu onurlu görevi yerine getirirken hasta memnuniyeti sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Zeytinburnu Tıp Merkezi olarak bu ilkelerin yaşatılmasına büyük önem veriyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eşsiz Şevin Sevim
★★★
Sünnet konusunda önerilebilir mi?
Atifet Akkol
★★★★★
Bu yorumlar şaka gibi. Mükemmel bir Cilt dr.u var Vildan Gemici hanım bütün tanıdıklarım ona gidiyor. Çalışanlar hepsi de görevini en iyi şekilde yapıyor. Çok kalabalık oluyor ama iyi yönetiliyor.
Kevser Temiz
Allah kimseyi oraya düşürmesin! Kalitesiz hizmet kalitesiz doktor ve kendilerini doktor sanan hemşireler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum Allah düşmanımı bile oraya düşürmesin.
Mehmet Çakı
Sıfır hizmet sıfır alaka herşeyiyle berbat bir yer.

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 45 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeşiltepe Polikliniği
700 metre uzaklıkta
Veliefendi Mah. 74. Sok. No:7/9A
Sümer Polikliniği
830 metre uzaklıkta
Sümer Mah. Şehit Er Yavuz Bahar Sok. No:2/1
Erkli Diyaliz Merkezi
960 metre uzaklıkta
elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme
Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1
Balıklı Rum Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Belgrad Kapıyolu No:2
Sante Plus Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Çırpıcı Mh.Turan Güneş Cd. No:117