Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1
Telefon:0 (212) 665-7010
40.98846828.904169

Kurum Hakkında

Zeytinburnu Tıp Merkezi doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı hedefleyen, hasta hak ve sorumluluklannı gözeten, yüksek standartlarda ve nitelikli tıbbi hizmet vermeyi amaç edinen bir sağlık kuruluşudur. Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu, Devlet Memurları ve 18 yaş altı Sosyal Güvenlik kapsamında olmayanlar ile kurum anlaşmalarını yapmıştır.

Teşhis tetkik ve tedavinin bütün olarak sunulduğu merkezimizde tüm poliklinik hizmetleri Check-Up ünitesi yanında Dahiliye (İç Hastalıkları), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı branşlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde Genel Cerrahi Uzmanı tarafından sağlıklı ve hijyenik bir ortamda çocuklarınıza Cerrahi Sünnet yapılmaktadır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz tecrübeli kadrosuyla 09.00 - 24.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup tüm diş tedavi hizmetlerini en iyi teknolojik olanaklarla sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Merkezimizde Sürücü Olur Raporu verilmektedir. Evlilik Öncesi Sağlık Raporu tetkikleri yapılmaktadır. Laboratuvar ve Radyoloji ünitelerimizde 24 saat hizmet verilmektedir.

Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz. Tıp Merkezimiz koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en iyi teknik altyapı, üstün nitelikli, insana değer veren hekim ve destek kadrosuyla sizlere sunmaktadır. Bu onurlu görevi yerine getirirken hasta memnuniyeti sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Zeytinburnu Tıp Merkezi olarak bu ilkelerin yaşatılmasına büyük önem veriyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Eşsiz Şevin Sevim · 2 Eylül 2019

Sünnet konusunda önerilebilir mi?

Atifet Akkol · 28 Kasım 2017

Bu yorumlar şaka gibi. Mükemmel bir Cilt dr.u var Vildan Gemici hanım bütün tanıdıklarım ona gidiyor. Çalışanlar hepsi de görevini en iyi şekilde yapıyor. Çok kalabalık oluyor ama iyi yönetiliyor.

Kevser Temiz · 11 Ağustos 2016

Allah kimseyi oraya düşürmesin! Kalitesiz hizmet kalitesiz doktor ve kendilerini doktor sanan hemşireler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum Allah düşmanımı bile oraya düşürmesin.

Mehmet Çakı · 7 Haziran 2016

Sıfır hizmet sıfır alaka herşeyiyle berbat bir yer

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 43 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yeşiltepe Polikliniği

710 metre uzaklıkta

Veliefendi Mah. 74. Sokak No:22/A

Sümer Polikliniği

830 metre uzaklıkta

Sümer mah. Şehit Er Yavuz Bahar Sk. No:2/1

Erkli Diyaliz Merkezi

960 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Damla Üroloji Merkezi

960 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Balıklı Rum Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Belgrad Kapıyolu No:2