Özel Erkli Diyaliz Merkezi

Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2
Telefon:0 (212) 679-9600
Web Sitesi:erklidiyaliz.comHata Bildir
40.99492528.911843

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Zeytinburnu İlçesinde 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 48+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Merkezimizde Braun Dialog ve Fresenius 4008 S Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Erkli Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Erkli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erhan Zungor
★★
Çalışanların 2013.den aksamalar gözüküyor işlerini ciddi almıyorlar hastalar arasında ayrımcılık yapılıyor. Örneğin bazı çalışanlar hastalardan para karşılığı özel ilgi veriliyor hemşireler arasında kollama var kendi işini garanti almak istiyor.

Özel Erkli Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Erkli Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Erkli Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
250 metre uzaklıkta
Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1
Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
250 metre uzaklıkta
Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme
Balıklı Rum Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Belgrad Kapıyolu No:2
Yeşiltepe Polikliniği
770 metre uzaklıkta
Veliefendi Mah. 74. Sok. No:7/9A
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cad. No:1
Zeytinburnu Tıp Merkezi
960 metre uzaklıkta
Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1
Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
1 km. uzaklıkta
Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107