Özel Erkli Diyaliz Merkezi

Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2
Telefon:0 (212) 679-9600
40.99492528.911843

Kurum Hakkında

Merkezimiz İstanbul Zeytinburnu İlçesinde 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezimiz SGK, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılı kanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Merkezimizde toplam 48+2 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Merkezimizde Braun Dialog ve Fresenius 4008 S Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar.Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolunde kahvaltı ve sıcak yemek verilmektedir.

Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Erkli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Erkli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erhan Zungor · 9 Nisan 2015

Çalışanların 2013.den aksamalar gözüküyor işlerini ciddi almıyorlar hastalar arasında ayrımcılık yapılıyor. örneğin bazı çalışanlar hastalardan para karşılığı özel ilgi veriliyor hemşireler arasında kollama var kendi işini garanti almak istiyor

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Erkli Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Erkli Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Erkli Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Damla Üroloji Merkezi

70 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

250 metre uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme

Balıklı Rum Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Belgrad Kapıyolu No:2

Yeşiltepe Polikliniği

880 metre uzaklıkta

Veliefendi Mah. 74. Sokak No:22/A

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd. No:1

Zeytinburnu Tıp Merkezi

960 metre uzaklıkta

Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1