Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Kurum Adı:Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme
Telefon:0 (212) 510-8052
40.99412728.914688

Kurum Hakkında

Özel Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi 1832 yılından itibaren sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine önem veren, bünyesinde çalışanları günün şartlarına cevap verecek şekilde eğiten, yenilikçi, modern teknolojiyi yakından takip eden, sürekli kendisini geliştiren, çağdaş köklü ve tecrübeli bir sağlık kuruluşudur.

Hastanemizin Acil Servis bölümü, uzman ekip kadrosuyla 24 saat kaliteli hizmet vermektedir. Alerji-immünoloji bölümümüzde, bağışıklık sistemindeki bozukluklar ve alerjik hastalılar başarıyla teşhis ve tedavi edilmektedir. Ortopedi ve Travmatoloji kliniğimizde kas ve iskelet sisteminin her türlü hastalığında ve yaralanmalarında tedavi hizmeti sunulmakta, gelişmiş teknik donanım gerektiren müdahaleler dahil olmak üzere tüm ortopedik girişimler yapılmaktadır.

Sağlıklı yaşamak için Beslenme ve Diyet Polikliniğimizde, beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirip size özel bir beslenme planı oluşturulmaktadır. Hastanemizin Dahiliye servisi, poliklinik muayeneleri, yatarak takip ve tedavi, acil servis ve check-up hizmetleriyle hizmetinizdedir. Dermatoloji kliniğimizde, tüm deri hastalıklarının (sedef, mantar, akne, zona, siğillerin yakılması, ışık tedavisi vb. ) tanı ve tedavisine yönelik hizmetler verilmektedir. Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji bölümümüzde, tüm bulaşıcı hastalıkların tanı, tedavi ve takibi yapılmaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğimizde, kas ve iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi başarıyla yapılmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüzde, jinekolojik muayene ve transvaginal ultrasonografi, aile planlaması hizmetleri (rahim içi araç, tüp bağlanması vs. ), jinekolojik kanser taraması (PAP smear), gebelik takipleri, tahlilleri, ultrasonografi, doğum, menopoz ile ilgili tetkik ve redaviler yapılmaktadır. Modern cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla tüm cerrahi branş ameliyatları, Genel Cerrahi bölümümüzdeki deneyimli kadromuz ile hizmetinizdedir.

Nöroşirurji bölümümüz, rutin ameliyatların yanında bilgi, teknoloji ve beceriklilik açısından özellik isteyen ameliyatları, modern cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla başarıyla yapmaktadır. Kardiyoloji kliniğimizde her gün verilen poliklinik hizmetinin yanı sıra Ekokardiyografi, Efor testi, Holter (tansiyon ve ritm EKG holter), sanal koroner anjiyo (Radyoloji ünitesiyle birlikte) yöntemleriyle teşhise yönelik incelemeler yapılmaktadır. Biyokimya, mikrobiyoloji, hematoloji, hormoni tüm serolojik tetkikler dahil olmak üzere Klinik Laboratuarımız 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Nöroloji bölümümüzde, EEG çekimleri ile epilepsi, epilepsinin ayırıcı tanısına giren bilinç kaybıyla seyreden hastalıklarda ve beynin çeşitli bölgelerini etkileyen hastalıklarda modern tanı yaklaşımı sağlanmaktadır. Anestezi ve Reanimasyon bölümümüzde hasta sağlığı, konforu ve güvenliğinin öncelikle sağlanması ilke edilmiştir. Bu amaç doğrultusunda ameliyathanemiz dünya standartlarında teknolojiyle donatılmıştır.

Kulak Burun Boğaz poliklinik muayenelerinde endoskobik ve mikroskobik muayene yöntemleri kullanılmakta olup, işitme ve denge sistemi hastalıklarının tanısına yönelik tetkikler, bölüm bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Oftalmoloji bölümümüzde göz hastalıklarının erken tanı ve tedavileri, bilgisayar kontrollü cihazlar ve deneyimli uzman doktorlar tarafından titizlikle detaylı olarak gerçekleştirilmektedir. Plastik cerrahi, fonksiyon ve görünüm düzeltilmesi amaçlı insan vücuduna yeniden şekil veren cerrahi bir branştır. Plastik ve Rökonstrüktif bölümümüzde tüm rökonstrüktif ve estetik operasyonları başarı ile uygulanmatadır. Psikiyatri - Psikoloji bölümümüzde çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikolojik destek hizmetleri kapsamında hastalar ruhsal, bilişsel, davranışsal ve gelişimsel açıdan değerlendirilmektedir. Hastanemizin çocuk sağlığı ve hastalıkları (Pediyatri) bölümünde, bebeklikte ergenliğe kadar çocukların her türlü hastalıklarında gerekli tüm tetkikleri yapılmakta, tedavileri planlanmakta, büyüme ve gelişmeleri takip edilmekte, rutin check-upları ve aşıları yapılmaktadır.

Erken tanı, hastalığın tedavisi kadar önemlidir. Hastanemizde Radyoloji departmanı ileri teknoloji ürünü, en gelişmiş radyolojik cihazlara sahip olup (Digital Röntgen, Ultrason, Renkli Doppler Ultrason, Digital Mamografi, 64 Kanal Bilgisayarlı Tomografi, Dansitometri (Kemik Yoğunluk Ölçümü), MR - 1, 5 Testa) tüm diagnostik ve girişimsel radyolojik işlemler yapılmaktadır. Uyku Bozuklukları Kliniğimiz, hem uyku sağlığının temel ilkelerini hastalarıyla paylaşmakta hem de uyku hastalıklarının en modern yöntemlerle tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Üroloji bölümümüzde genel olarak böbrek ve idrar yolları hastalıkları, taş hastalığı, ürolojik kanserler, erkek cinsel fonksiyon ve üreme bozuklukları, prostat hastalıkları, mesane fonksiyon bozuklukları ve idrar tutma sorunlarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Kritik durumlarda devreye giren farklı Yoğun Bakım ünitelerimizde çok üst düzeyde tıbbi ve teknik donanım içeren cihazlara ve akademik kadromuzla 7 gün 24 saat hızlı ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Vahdettin Turan · 11 Haziran 2019

Ortopedik muayene olan varmı arkadaşlar dizlerimde sıvı kaybı var ermeni hastanesine gidecem nasıl bir hastane bilmiyorum bilgisi olan var mı acaba

Gülşen Ardalı Sadettinoğlu · 7 Aralık 2013

Sarkis Barış mükemmel

Reyhan Bulgurcuoğlu · 29 Mayıs 2012

Ben de KBB Dr. Ali Beye çok teşekkür ederim.

Selahattin Erdem · 9 Mart 2012

Hastahaneniz doktorlarından Kulak Burun Boğaz Doktoru Sayın Ali Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunar, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisini kutlar, saygılarımı sunarım.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 90 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balıklı Rum Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Belgrad Kapıyolu No:2

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Erkli Diyaliz Merkezi

250 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Damla Üroloji Merkezi

320 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd. No:1

Zeytinburnu Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yenidoğan Mah. 58/1 Sok. No:1

Yeşiltepe Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Veliefendi Mah. 74. Sokak No:22/A

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu

1.2 km. uzaklıkta

Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107