Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Kurum Adı:Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme
Telefon:0 (212) 510-8052
Web Sitesi:www.surppirgic.comHata Bildir
40.99412728.914688

Kurum Hakkında

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi 1832 yılından itibaren sağlık hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine önem veren, bünyesinde çalışanları günün şartlarına cevap verecek şekilde eğiten, yenilikçi, modern teknolojiyi yakından takip eden, sürekli kendisini geliştiren, çağdaş köklü ve tecrübeli bir sağlık kuruluşudur.

Hastanemizin Acil Servis bölümü, uzman ekip kadrosuyla 24 saat kaliteli hizmet vermektedir. Alerji-immünoloji bölümümüzde, bağışıklık sistemindeki bozukluklar ve alerjik hastalılar başarıyla teşhis ve tedavi edilmektedir. Ortopedi ve Travmatoloji kliniğimizde kas ve iskelet sisteminin her türlü hastalığında ve yaralanmalarında tedavi hizmeti sunulmakta, gelişmiş teknik donanım gerektiren müdahaleler dahil olmak üzere tüm ortopedik girişimler yapılmaktadır.

Sağlıklı yaşamak için Beslenme ve Diyet Polikliniğimizde, beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirip size özel bir beslenme planı oluşturulmaktadır. Hastanemizin Dahiliye servisi, poliklinik muayeneleri, yatarak takip ve tedavi, acil servis ve check-up hizmetleriyle hizmetinizdedir. Dermatoloji kliniğimizde, tüm deri hastalıklarının (sedef, mantar, akne, zona, siğillerin yakılması, ışık tedavisi vb. ) tanı ve tedavisine yönelik hizmetler verilmektedir. Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji bölümümüzde, tüm bulaşıcı hastalıkların tanı, tedavi ve takibi yapılmaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğimizde, kas ve iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisi başarıyla yapılmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüzde, jinekolojik muayene ve transvaginal ultrasonografi, aile planlaması hizmetleri (rahim içi araç, tüp bağlanması vs. ), jinekolojik kanser taraması (PAP smear), gebelik takipleri, tahlilleri, ultrasonografi, doğum, menopoz ile ilgili tetkik ve redaviler yapılmaktadır. Modern cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla tüm cerrahi branş ameliyatları, Genel Cerrahi bölümümüzdeki deneyimli kadromuz ile hizmetinizdedir.

Nöroşirurji bölümümüz, rutin ameliyatların yanında bilgi, teknoloji ve beceriklilik açısından özellik isteyen ameliyatları, modern cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla başarıyla yapmaktadır. Kardiyoloji kliniğimizde her gün verilen poliklinik hizmetinin yanı sıra Ekokardiyografi, Efor testi, Holter (tansiyon ve ritm EKG holter), sanal koroner anjiyo (Radyoloji ünitesiyle birlikte) yöntemleriyle teşhise yönelik incelemeler yapılmaktadır. Biyokimya, mikrobiyoloji, hematoloji, hormoni tüm serolojik tetkikler dahil olmak üzere Klinik Laboratuarımız 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Nöroloji bölümümüzde, EEG çekimleri ile epilepsi, epilepsinin ayırıcı tanısına giren bilinç kaybıyla seyreden hastalıklarda ve beynin çeşitli bölgelerini etkileyen hastalıklarda modern tanı yaklaşımı sağlanmaktadır. Anestezi ve Reanimasyon bölümümüzde hasta sağlığı, konforu ve güvenliğinin öncelikle sağlanması ilke edilmiştir. Bu amaç doğrultusunda ameliyathanemiz dünya standartlarında teknolojiyle donatılmıştır.

Kulak Burun Boğaz poliklinik muayenelerinde endoskobik ve mikroskobik muayene yöntemleri kullanılmakta olup, işitme ve denge sistemi hastalıklarının tanısına yönelik tetkikler, bölüm bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Oftalmoloji bölümümüzde göz hastalıklarının erken tanı ve tedavileri, bilgisayar kontrollü cihazlar ve deneyimli uzman doktorlar tarafından titizlikle detaylı olarak gerçekleştirilmektedir. Plastik cerrahi, fonksiyon ve görünüm düzeltilmesi amaçlı insan vücuduna yeniden şekil veren cerrahi bir branştır. Plastik ve Rökonstrüktif bölümümüzde tüm rökonstrüktif ve estetik operasyonları başarı ile uygulanmatadır. Psikiyatri - Psikoloji bölümümüzde çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikolojik destek hizmetleri kapsamında hastalar ruhsal, bilişsel, davranışsal ve gelişimsel açıdan değerlendirilmektedir. Hastanemizin çocuk sağlığı ve hastalıkları (Pediyatri) bölümünde, bebeklikte ergenliğe kadar çocukların her türlü hastalıklarında gerekli tüm tetkikleri yapılmakta, tedavileri planlanmakta, büyüme ve gelişmeleri takip edilmekte, rutin check-upları ve aşıları yapılmaktadır.

Erken tanı, hastalığın tedavisi kadar önemlidir. Hastanemizde Radyoloji departmanı ileri teknoloji ürünü, en gelişmiş radyolojik cihazlara sahip olup (Digital Röntgen, Ultrason, Renkli Doppler Ultrason, Digital Mamografi, 64 Kanal Bilgisayarlı Tomografi, Dansitometri (Kemik Yoğunluk Ölçümü), MR - 1, 5 Testa) tüm diagnostik ve girişimsel radyolojik işlemler yapılmaktadır. Uyku Bozuklukları Kliniğimiz, hem uyku sağlığının temel ilkelerini hastalarıyla paylaşmakta hem de uyku hastalıklarının en modern yöntemlerle tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Üroloji bölümümüzde genel olarak böbrek ve idrar yolları hastalıkları, taş hastalığı, ürolojik kanserler, erkek cinsel fonksiyon ve üreme bozuklukları, prostat hastalıkları, mesane fonksiyon bozuklukları ve idrar tutma sorunlarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Kritik durumlarda devreye giren farklı Yoğun Bakım ünitelerimizde çok üst düzeyde tıbbi ve teknik donanım içeren cihazlara ve akademik kadromuzla 7 gün 24 saat hızlı ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hande Tanca
★★★★★
Kuzenim kaldı 1 hafta boyunca psikiyatri servisinde çok memnun kaldık. çalışanlar ilgiliydi. Doktorumuz Suat bey oldukça kibar ve anlayışlı biriydi verdiği ilaçlar çok iyiydi. pek zorlanmadık açıkçası maddeyi bırakma sürecinde. Hastane sonrasında yapılan aşıda oldukça yararlı olduğunu düşünüyorum. 2 ay gibi bir süreç geçti. teyzemler eski çoçuklarına kavuştular tekrardan. Çok teşekkürler Suat Ekinci ye ve Ermeni Hastanesine
Can Cakır
★★★★★
Daha önce önünden çok geçmiştim çok küçük duruyordu. Ama Suat beyle görüşme yaptım yatış yapmam gerekti. Anlaşmalı olduğu hastane burasıymış. Tedirgin gittim ama bahçesi çok güzelmiş. Çalışanlarda gayet ilgiliydi. Tedavimden oldukça memnun kaldım Suat beye Teşekkür ederim.
Eda Cansız
★★★★★
Suat bey önerdiği için 4 gün kalmıştım gayet güzeldi bahçesini özellikle çok beğendim. Suat beye ve çalışanlara teşekkür ederim.
Beren Tahtlı
★★★★★
Psikiyatri servisinde kaldım bir hafta güzeldi otel konforundaydı. Çalışan ekip iyiydi. Doktorum Suat ekinciye her an ulaşabildim. Hiçbir sorun yaşamadım. Hocama ve hastaneye teşekkür ederim.
Neval Güç
★★★★★
Psikiyatri servisinde bir hafta kalmıştım. Oldukça güzeldi otel gibi konforluydu. Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü hepsine teşekkür ederim. En büyük teşekkür de Suat Ekinciye oldukça ilgili bir doktor.
Vahdettin Turan
★★★
Ortopedik muayene olan varmı arkadaşlar dizlerimde sıvı kaybı var ermeni hastanesine gidecem nasıl bir hastane bilmiyorum bilgisi olan var mı acaba*
Reyhan Bulgurcuoğlu
★★★★★
Ben de KBB Dr. Ali Beye çok teşekkür ederim.
Selahattin Erdem
★★★★★
Hastahaneniz doktorlarından Kulak Burun Boğaz Doktoru Sayın Ali Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunar, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisini kutlar, saygılarımı sunarım.

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 90 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Balıklı Rum Hastanesi
Özel Balıklı Rum Hastanesi
151 metre uzaklıkta
Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetilir. Bünyesinde Türkiye'nin tek özel uyuşturucu tedavi kliniğini barındırır
Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1555 yılında yaptırılan Süleymaniye Külliyesi içinde yer alan ve ülkemizin en eski hastanelerinden biri olan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kazlıçeşme
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
Özel Erkli Diyaliz Merkezi
254 metre uzaklıkta
Özel Erkli Diyaliz Merkezinde deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1950 yılından bu yana ülkemiz akciğer sağlığına hizmet vermektedir.
Özel Yeşiltepe Polikliniği
1997 yılında Zeytinburnu’nda faaliyete geçmiş olan Yeşiltepe Polikliniği, uzman hekimleri, modern ekipmanları ve güleryüzlü hizmetiyle İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşlarından biridir.
Biruni Üniversitesi Diş Hastanesi
Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi uluslararası platformda başarılara imza atmış ve özellikli branşlarda uzmanlaşmış güçlü akademik kadrosu, uzman doktorları, tecrübeli sağlık çalışanlarıyla hastalara nitelikli sağlık hiz
Özel Zeytinburnu Tıp Merkezi
Zeytinbumu Tıp Merkezi olarak güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapılarını her gün sizin için açıyoruz.
Özel Avrasya Hastanesi Zeytinburnu
Hastane olarak projelendirilip inşa edilen ender sağlık kuruluşların Özel Avrasya Hastanesi 6 branşta 50yi aşkın uzman ve akademik kariyerli hekimiyle kesintisiz hizmet vermektedir.
Özel Sante Plus Hastanesi
Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉