Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi EAH
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd. No:1
Telefon:0 (212) 409-0200
41.00103128.919804

Kurum Hakkında

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1950 yılından bu yana ülkemiz akciğer sağlığına hizmet vermektedir. Önceleri sadece verem hastalığının tedavisine yönelik olarak tüm yurtta açılan Göğüs Hastalıkları Sanatoryumları içinde önemli bir yer tutan hastanemiz, son yıllarda kaydettiği ilerlemelerle ülkemizin göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi konusunda söz sahibi konuma yükselmiştir.

Hastanemiz Zeytinburnu ilçe sınırları içerisinde, Edirnekapı'dan sahile kadar devam eden tarihi Topkapı surları boyunca uzanan 10. yıl caddesini (eski Balgradkapı-Demirhane yolu) kesen Belgradkapı Yolu üzerindedir.

Poliklinikler
 • Algoloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi RandevuYedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Balıklı Rum Hastanesi

730 metre uzaklıkta

Belgrad Kapıyolu No:2

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

740 metre uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme

Erkli Diyaliz Merkezi

950 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Damla Üroloji Merkezi

960 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Ceylan Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Kuvay-i Milliye Cad. No:12-14