Özel Balıklı Rum Hastanesi

Özel Balıklı Rum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Balıklı Rum Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Zeytinburnu
Adres:Belgrad Kapıyolu No:2
Telefon:0 (212) 547-1600
40.99540428.915322

Kurum Hakkında

Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbulun Zeytinburnu ilçesinde Rum cemaat tarafından kurulmuş özel hastanedir. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı tarafından yönetilir. Bünyesinde Türkiye'nin tek özel uyuşturucu tedavi kliniğini barındırır.

Hastanenin geçmişi; 1454 yılında Karaköy'de Büyük Balıklı Han'ın bulunduğu yerde faaliyete geçen hastaneye dayanır. 18. yüzyılda veba salgını nedeniyle hastane surların dışına taşınan hastane; "Yedikule Hastanesi" adıyla bakallar esnafı locası tarafından 1753 yılında inşa edildi. Ahşap hastane binaları 1790 yılında çıkan yangında yok olunca Patrik 7. Neofitos'un ve Bab-ı Ali tercümanı Yorgo Humuzi'nin katkısı ile yeniden inşa edildi. 1794 yılında yapılan bir düzenleme ile kurum, kronik hastaları ve sokaklarda yaşayan insanlarla dilencileri kabul eden bir kurum haline geldi. Balıklı Meryem Ana Kilisesi'nin yönetimi hastaneye verildi. Eğrikapı'daki Meryem Ana Kilisesi, müştemilatında psikiyatri hastalarını kabul ettiği için 1816'da hastaneye bağlandı.

Sultan II. Mahmut'un fermanıyla 1836-1838 yılında Yedikule Hastanesi ile birlikte İstanbul'daki diğer iki Rum hastanesinin hastalarının nakledileceği yeni bir hastane inşa edildi. Hastalar, 1839 başında hastaneye nakledildiler.

1894 depreminde hastanenin zarar görmesi üzerine yeni binalar inşa edildi. Bugün hizmet veren binalar, o dönemde inşa edilmiştir. Hastane, 1991 yılında restore edildi. 1994 yılında bünyesinde alkol ve madde bağımlılığı tedavisi için Türkiye'nin ilk özel kliniği kuruldu.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Balıklı Rum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Balıklı Rum Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nazmi Tuna · 2 Ocak 2019

Kendini bilmez bir sekreter koymuşlar ukalalık diz boyu birde aşırı derecede pahali daha onceleri Turkiyenin en iyi hastahanesi diyordum ama simdi gozlerini para ile acip para ile kapatan bir yer olmuş

Fevzi Taka · 25 Ağustos 2018

arkadaşlar ben 1 senedir s*** kullanıyorum ve bu ilacdan kurtulmak istiyorum ama kurtulamıyorum s*** nasıl birakabilirim

Eda Cansız · 20 Aralık 2017

Çok sevindirici bir haberim varrr !!! Çok şükür aşı tedavisine başlanmış artık Kokain Ex Met bağımlılarına aynı çip gibi etki eden aşı geldi. Kuzenim için gitmiştik yurt dışına aşı vurulmuştuk Suat Hocayı aradık böyle böyle aşı yaptırdık diye meğerse Suat Ekinci yapıyormuş zaten.

Bayhan Baran · 6 Ekim 2017

Suat Ekinci sayesinde ismini duyduğumuz hastane ama Suat Bey artık kendi muayenehanesini açmış doktortakviminden aldık randevuyu gittik son derece memnun kaldık.

İlhan Köklü · 25 Temmuz 2017

Uzun yıllardır çip tedavisiyle çevremde bir çok kişiyi gördüm kurtulan yeni bir sayfa açan ama yaygınlaşmaya başladı iyice sevindik ilk başta herkes kurtulacak diye ama doktorun farkı ortaya çıkıyor maalesef... Bu tedaviyi bilene gideceksin onu öğrendik.

Hande Tanca · 24 Temmuz 2017

Doktorumuz Suat Beyle 2 ay kadar oldu tanışalı ve çevremde ki bağımlılık anlamında zorlanan kim varsa götürür oldum... Aslında bu sürecin bir hastalığın getirisi olduğunu bunun bilincini bize kazandırması bizde ki at gözlüğünü atmamızı sağladı. Doktorumuz Suat Ekinci olması bize hayalini kurduğumuz huzuru sağlamasıyla işini ne kadar seviyor olduğunu göstermiş oldu. Teşekkürler Suat Bey..

Arif Soyluca · 21 Temmuz 2017

Selamun Aleykum, cümleten geçmiş olsun. Oğlumu Suat Hocaya götürmüştüm alkol yüzünden şidi alkole çip takılıyormuş sanırım Suat Beyle konuştuk bakalım çok şükür herşey yolunca kontrole de gidiyor ara ara şükürler olsun.

Duygu Varol · 12 Temmuz 2017

Bir yılı tamamlamaya az kaldı her şey Suat Beyin dediği gibi ilerliyor o kadar rahat geçti ki bu süreç keşke keşke keşke daha öncesinde öğrenseydim. Hastane bana kabus gibi gelirken Suat Hocayla muayeneye koşarak gidiyorum....

Uğur Erdem · 10 Temmuz 2017

yorumları bir yandan okuyup bir yandan ağlıyorum bende kurtulmak istiyorum eroin denen lanetten vucudumda damar denen birşey kalmadı maddi durumum yerinde olsa bugün yatıp kurtulcam ama 7 bin tl istediler dua edin ne olur arkadaşlar inşaALLAH bu parayı bulur ve bende kurtulmak isteyen kim varsa kurtulur bu illeti kullanan bilir yaşayan bilir sıkıntısını intiharın eşiğindeyim ALLAHIM ne olur benide kurtar tüm bağımlıları kurtar RABBİM çok yoruldum

Mehmet Yıkılmaz · 3 Haziran 2017

Komşumu tedaviye götürdük 2 hafta oldu Lape ye yatıralı o benim gibi eroin değil alkol Ve kokayinden yattı Suat hoca her an haber veriyor bize çok şükür taburcu oldu şimdi dinleniyor ve burada doktorlara verilen parayı hiçe saymak saygısızlıktan başka bi şey değil. Lüften bilinçsiz yorum yapmayalım. Suat hocaya söyledim böyle böyle yazmışlar doktorlar hakkında diye adam diyor ki çok sevindim kurtulan bi kişi daha biliyoruz artık. Sen bu Kutsal mesleği hiçe sayamazsın onlar var ki biz iyiyiz...

Emre Çağlar Özkaya · 23 Mayıs 2017

Merhaba şurada yorumlara bakıyorum doktorlara verilen milyarlarca paralara acıyorum malesefki çarenin nasıl aslında doktor da değil bağımlı insanda değil aslında onun çevresindeki ailede arkadaşlarında olduğunu göremeyecek kadar aciz düşüncelerle sahip çaresiz insanlar görüyorum yaşım 29 aklınıza gelebilicek bütün maddeleri kullandım ne bir doktor ne bir ilaç nede başka birşey kullanmadan hepsinden kurtuldum eğer çip taktırdınız yok bonzdan çocuğunuz bayılıyor yok taş'a para yetiştiremiyor vs vs cocain bağımlısı bi sorununuz varsa çözmeniz için yardımxi olurum ne bir maddiyat nede bir beklentim var benin tek amacım lanet olası sistemde rant sağlamak için önce gençleri uyuşturucuya düşüren sonra onları suçlayan hasta muamelsi yapan ve bu yolla milyarlarca dolar para kazanan sisteme isyanım harcamayın gençleri cebinize giricek 3 kuruş için yazık geleceğimize fazlasını gördüm emin olun devletinde dünya düzeninin sistemininde bunu yapmakta tek amacı rant sağlamak buna iten tek neden ise doğru sevgi verilmemesi emin olun sevgi ve zaman herşeyin ilacı ne doktorum nede uzman 12 senelik sözde onların tabiri ile bağımlılık benim tabirim ile ise yanlızlığımı tek kalemde sildim attım bunun için gereken puzzle parçalarını yerine koymamdi sizinde çevrenizdeki insanların tek ihtiyacı bu aslında.

Arif Soyluca · 16 Mayıs 2017

selam herkese geçimiş olsun. ben oğlumu götürdüm rakı yüzünden ciğerleri bitti dediler kahrolduk aile olarak. Alkolik olduğunu kabul etmiyordu ama her gün birşeyler içiyodu. Suat Beyi okumuş her yerden önermişler ikna oldu muayeneye gittik önce Suat Bey konuştu Fransızların hastaneye yatış yapalım dedi 2 haftada ayağa kaldırırm ben deyince sevinçten ne diyecemi bilemedim. 12 gün yatırdı hoca serum almış hep iyice yüzü gözü topladı oğlumun. ara ara terapiye gidecez diye konuştuk 2 ay maşallah işine gücüne başladı.

Ahmet Can Candan · 5 Mayıs 2017

Bağımlı olmadan bağımlının halini anlayamayanlar için kısaca yazayım bu bir hastalık ben istemedim hiç bi zaman gideyim de eroin kullanayım taş kullanayım. Suat Hocayla tanışmak insanın hayatını değiştiriyor. Kardeşimi kokainden yatırdık şimdi biraz sabret dedi. Suat Abi adamsınnn.

İlhan Köklü · 2 Mayıs 2017

Balıklı Rum iğrenç, rezalet bir hastane ! arkadaşıma dedim Suat Hocaya git tedavi ol diye, o da Suat Ekinci ye yatacam diye Balıklıya gitmiş hemen yatışını yapmışlar çıkardım onu ordan Lape Ye Suat Hocaya götürdük.

Hamza Kahraman · 24 Nisan 2017

Selamin ALeyküm ben burda Allah razı olsun yorumlardan okuyup gettim hocaya. Benim karım taşa başladı bende eroine bir yılda evden arabadan olduk peynir dediler kandırdılar beni. Karıma da bağımlı olmaz dediler ölüyordu karım. Suat dokotora getmiş bizimkiler bide yorumları gördüm hah dedim 3 hafta oldu Allahım şükürler olsun. Allah razı olsun sieden.

Beril Begüm Aydın · 13 Nisan 2017

Merhaba benim kardeşim 3yıl önce eroin tedavisi gördü ve çip takdirdi eroini bıraktı yalnız ondan sonra hep kafa yapacak bişeyler aradı son 1 yıldırda bonzai yada Jamaıka denilen madde kullanıyo başlarda ara araydı şimdi hergün ona endekslenmiş gibi alıyo bayılıyo ayılıyo tekrar hep böyle ve heryer izmarit yanığı halılar yatak kendi elleri üstü başı artık baş edemiyoruz maddi manevi büyük zarar görüyoruz arkadaşlar benim sorum bu illetten kurtulan varmı kurtulduysa nasıl bir tedavi uygulandı devlet ametemleri ilacı veriyor gönderiyo hiç bir yardımı yok başvurmadığımız yer kalmadı tedavi olan içmeyen biri varsa nerde nasıl olduğunu söyler yardımcı olursa çok mutlu olurum

Mehmet Yıkılmaz · 2 Mart 2017

Bana mesaj atanlar oluyor buradan görüp. Onlara toplu olarak cevap vermiş olaım . Lape Hastane güzel tek odalarda kalıyorsun. Her gün Suat Hoca seni görüşmeye alıyor son gün de planlar yapıyorsun birlikte. Suat Hoca önerileri oluyor en önemlisi de bu bence ne dyorsa yaptım ben sonrasında düzenli çip taktırdım. Şimdi ne eroin beni ne de ben eroini aramıyorum.

İlhan Köklü · 25 Şubat 2017

Hey gidi Suat Ekinci sen ne büyük adamsın. Umarım burayı okuyorsundur da kurtardığın insanları görüyorsundur.

Eda Cansız · 24 Şubat 2017

Deneyimlerimi paylaşmak istiyorum çünkü bu sayfa sayesinde tedavi oldum belki bende birine yardımcı olurum. Önce Fatih'i aradım taş a - bonz a - peynir e çip takıyoruz işe yarar dediler eledim çünkü teyzem doktor bunlar yalancı dedi. sonra ankarayı aradım hiç güven vermiyorlar kesin çözüm diyorlar satış pazarlama yapıyor sanki benim sağlığım hakkında. Suat Hocayı merak ediyorduk herkes onu söylüyor çünkü, aradık önce benle konuştu sonra Teyzemle konuşturdum çip tedavisi önerdi yatışımı yaptı herşey adım adım dediği gibi oluyor. Suat Hocayı neden söylediklerini anladım çünkü bu işi gerçekten severek yapıyor.

Altan Tuna · 21 Şubat 2017

ankarada elif ablaya gidin bence arkadaşlar. her yönü ile çok başarılı bir iş yapıyor. tedavi takip vs. şimdi 3 ay lık çiplerde gelmiş. tavsiye ederim.

Ahmet Kocaayak · 13 Şubat 2017

Eşimin Alkol bağımlılığını bir türlü tedavi edememiştik bu kez ısrarla bırakacağım deyince koştur koştur Suat Hocama gittik Allah razı olsun. Alkol için her gittiğimiz yer bir şeyler söyledi ama Suat hoca Ahmet e istersen bıraktırırım temizlerim dedi ve şu an evimize neşe doldu. Çok şükür bitti...

Berna Dingin · 21 Ocak 2017

Selam, bu sayfadaki Doktor Suat hakkında ki yorumlardan etkilenerek tedavi oldum. 3 yıldır bir çok yerde denedim eroin tedavisini, hastaneden çıkmıştım kaçmıştım ilk kez tam olarak yatıp tedavi oldum ve 3 aylık çip taktırdım, çünkü bana değer veren bir tedavi ekibi vardı Suat hocaya ne desem ne yapsam az umarım herkes şu lanetten kurtulur.

Ahmet Can Candan · 18 Ocak 2017

Balıklı da çip değil kazık takıyorlaar oha yahu doktor Suat abiye ulaşın arkadaşlar 1700 lira birde özel hizmet veriyor böyle güzel bir ortam yapmış sakin kafayla mis gibi gittik taktırdık... Helal olsun ... asistanını arıyorsun randevu ayarlıyor hemen sana göre.... aradılar dün 3 aylık çipler geldi diye bu son olacak benim 1 yıl oldu ot muş sapmış benim işim kalmadı artık )))))

Mehmet Yıkılmaz · 18 Ocak 2017

SUAT hocadan Allah razı olsun 3 aylık çip getireceğim diyordu Söz vermişti getirmiş sonunda şimdi bu gittiğimde onu taktırdım. hem daha ekonomik hemde daha uzun koruyor, babam günlük dua ediyor Suat Hocama. 2200 verdik 3 aylık çipe koskoca 3 ay temizimmmm. gitgide zaten vucumda ki değişikler doğru yaptığımı söylüyor uyaıyorm ve işime gidiyorum o an tamam diyorum oldu bu sefer çok şükür

Cengiz Akca · 18 Ocak 2017

Merhaba arkadaşlar ben avusturyada yaşıyorum 12sene içtim ilk 6sene burundan son 6sene folie suan 1.5aydan beri içmiyorum İstanbul özel fatih hastanesinde chip takdirdim 2hafta sonra yeniden istanbula uçacağım ve yeniden takdircam burda avrupada bana doktor sen manyaksın kesinlikle yapma bak ne güzel morphine alıyorsun hayatın böyle daha güzel felan dedi dayanamasın dediler ben yinede gitim takdirdim pişmanda değilim takdirdima kafamdaki chip takdirma sayısı 5-6 defa takdirmak istiyorum çünkü chipler 2ay tutu için. Ben suan temizim. Bu chipi ankarada takdirma şansım varmı bilen varmı arkadaşlar ben çünkü en fazla 4gün kala bilirim türkiyede fazla iznim yok istanbuldada kimsem yok o yüzden Ankara benim için daha iyi yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Allaha emanet olun.

Anıl Avcı · 8 Ocak 2017

Allah razı olsun Suat hocadan bırakılmaz dıye bişey yok bırakılıyormuş 1 buçuk sene oldu ben bıraktım yeniden doğuyosunuz hayata

Korkmaz Zeynep · 8 Ocak 2017

Merhaba birisi nolur bana yardım etsin erkek arkadaşımı bu hastaneye yatırdılar ama alkol tedavisi için bişey taktırması gerekmiyor sanırım ama telefonla bilgi alamıyorum ailesine sadece veriliyormuş ha bide görüştürmüyorlarmışta ne kadar kalır tahmini ve görüştürmezlermi gerçekten

Fatma Karakuş · 3 Ocak 2017

Arkadaşlar Suat Hoca hala İstanbulda mı görev alıyor bir bilginiz varsa lütfem yardımcı olun bize..
Nişanlım 4-5 aydır eroini folyo yoluyla kullanıyor. Kiminle görüşmeliyiz. İçmiyorum diyor ama çok sakin davranıyor endişeleniyoruz ailesi olarak.. Balıklı Rum Hastanesi tedavi için nasıl bir etki yaratır, yoksa dediğiniz gibi Suat Hocayı bulmalımıyız. Lütfen yardımcı olun, sevdiğim adamı hayata döndürmek için her şeyi yapabilirim o ağrı çektikçe canımdan can gidiyor.

Tolga Boyludag · 28 Aralık 2016

Arkadaşlar arkadaşımda bu illeti kullanıyor çip taktırdı 1 ay oldu lilika içiyor ama hayla uyuyamıyor facden ulaşırmısınız

Duygu Varol · 12 Ekim 2016

Mehmet Yıkılmaz teşekkürler gerçekten güvenebilecek bir doktor arıyorduk günlerdir yorumunu görünce aradım SUAT hoca hemen telefonla dönüş yaptılar randevumu aldım. deneyimlerimi paylaşacağım bende ayırca http://suatekinci.com/ sitesinden anneme de okuttum eroin de ailenin görevini bir birimize söz verdik bu ilett buraya kadar. Randevu numarası sitede filan vardı zaten kalın sağlıcakla

Mehmet Yıkılmaz · 12 Ekim 2016

Suat Hoca Balıklırumdan ayrılmış... Suat Ekinci'yi istiyoruz doktor olarak dedik arkadaşımla karar verip gittik, yok dediler ama bizimde doktorlarımız var aynı işi yapıyor deyince inandık binnnn pişman olduk. babm a dedim ben çıkıyorum sonra sağolsun bulmuş Suat hocanın telefonunu aradık hemen Fransız Lape hastanesine yatışımız yapıldı. Sabah saatinde hemen ilgilendiler Suat hoca haber vermiş geleceğimizi hastaneye direk herşey hazırdı her gün sabah başımdaydI. ilgi alaka anlatıldığı gibi çok iyi. 3 gün yattım 4.gün de çipimiz takıldı arkadaşımla aynı fikirdeyiz gayet uygun da fiyatı var 2000 filan hastaneye verdik 1600 da çipe hiç bir şey değil... içerde bizim gibi olan arkadaşlarda vardı farklı illerde taktırmışlar çipi erken biten olmuş 45 gün diyen oldu 50 gün diyen oldu sonra tekrar düşmüş o da Suat hoca için gelmiş. Bizim herşey Suat hocanın dediği gibi oluyor çok şükür inancım sana tam hocam ne ağrı ne kriz inşallah herkes kurtulur şu illetten arkadaşlarımı yönlendireceğim demiştim burayı buldum Suat hocadan şaşmayın eroinin ilacı bu adamda arayın sorun aklınıza yatacak göreceksiniz 0212 230 45 87 babam burdan iletişime geçmiş ve kendi telefonuna da hep bakıyor 3.çipi taktırdık kafaaaa rahat.

Önder Ordu · 23 Eylül 2016

Arkadaşlar İstanbul fatihte fatih özel hastanesi var burada cip takip tedavi ediyorlar bi yakının eroin bağımlısıydı şimdi çok şükür atlattı kullanmıyor bu cip sayesinde fiyat olarak ta diğer hastanelere gore fiyatı çok makuul 3100 TL kesin çözüm bu

Altan Tuna · 28 Temmuz 2016

Arkadaşlar Ankaraya elif ablanın yanında gittik, çok yakın bir arkadaşım da ona taktirmis ve inanılmaz memnun kalmış. Orda 3 gece yattım 4.gün çipi taktılar. Bir hafta oldu. Şu an kullanamıyorum toplam da 4,5 a mal oldu bize. Yatış çip herşey içinde. Çok ilgililer gerçekten, çıktıktan sonra bile kaç kez aradık Elif ablayı hiç üşenmeden yardımcı oldu. Allah razı olsun ondan.

Eğer bırakmayı düşünüyorsanız arayın konuşun kesin yardımcı olacaktır. Uzak diyede hiç düşünmeyin otobüse biniyon 50tl. inince de 20dk lık bi yol kalıyor. Sonra yanındasın. Herşey o kadar kolay olduki yaşamasam inanmazdım :).

Songül Özkan Çamlıca · 26 Temmuz 2016

Arkadaşlar benim erkek kardeşim 3 aydır kullanıyo 3 aydır evi babamı soydu soğana çevirdi erenköy hastanesine yatırdık bi gece kaldı kaçtı geldi hiç ilgilenmemişler sizden ricam babam çaresiz bi şekilde arayış içinde ne yapmalıyız nereye gitmeliyiz hangi hastane hangi hoca iyi yardım edin bize daha fazla ilerlemeden kurtarmak istiyoruz neolur yardım

Faruk Karagöz · 24 Haziran 2016

Arkadaşlar suat hocanın nerde ve hangi hastanede görev yaptığını bilen varmı varsa bana ulaşabilirmi rica etsem

Seda Arzu Tanrıtanır Aksu · 12 Haziran 2016

yeğenime çip taktıralı 5 gün oldu. hemde ağır kullanan ve ölüm sınırına geldi yeğenim. resmen eriyip bitti çocuk. saat başı sürekli kullanıyordu. araştırdım balıklı rumdan 7-8 bin liraya yapılıyordu. fransız lapeye bağlı serbest çalışan suat hocayı çok önerdiler ama oda 7-8 bin liraya geliyordu. muayene ücretleri zaten sadece 300 tl... baş etmemiz imkansız yani. 2 ayda bir çip takılacak çünkü hep.. bir dostun tavsiyesiyle Özel Fatih Hastanesine yatırdık. hem fiyatı çok uygundu. 3500 tl ye hallettik hepsini. 3 gün yattı serum ilaç falan kanı temizlediler. krizlerini çok güzel ummadığımız şekilde atlattı.. 4.gün çipi takıldı ve çıktı hastaneden.. bu fiyata çok iyi bir hastane. ilgi alaka süper.yarım saatte bir gelip soruyorlar iyimisin diye. bazı yorumların aksine çok temiz bir hastane. Eylem hanım ve Dr.Ufuk bey harika insanlar.. en kısa sürede çip taktırın arkadaşlar gerçekten çok faydasını gördük biz..

Berkay Bılınmez · 11 Haziran 2016

Çip takılı 38 gün oldu hala elimin altında hissediyorum eşyayı bırakalı 43 gün oldu 5 yıl kullandım dayanamıyorum çok kötü suan gözlerim dolu dolu yazıyorum canı yanmayan anlayamaz kimse sallamıyor kimse umursamıyor kaç kere ölmek kendimi öldürmek istedim fazla doz alıp gün geçtikçe daha kötü oluyorum neşter bıçakla sökmek istiyorum yapanlar nasıl yapıyor biri bana yardım etsin nolur..

Remzi ALbyrk · 28 Mayıs 2016

Arkadaşlar bende balıklı rum da yattım çıkalı bir ay oldu doktorum Pelin hanımdı. on numara bir yerdi hastaneye krizde geldim muayene olup hemen yatırdılar. 5dk krizi mi aldılar sadece az biraz sıkıntı çekiyon oda normal 1 hafta yattıktan sonra çipi takıp çıktım 1 ay oldu bişey kullanmadım. Herkese tavsiye ederim fiyat olarakta 1 hafta yatış için 3700tl aldılar çip içinde 2000tl aldılar.

Altan Tuna · 26 Mayıs 2016

Daha önce Balıklı Rum a taktırmıştım. Fiyattan dolayı tekrar oraya gidemedik. Buradaki yorumlardan sonra çıkıp Fatih Hastanesine gittik. Kimse yanlış anlamasın ama ortam çok kötü arkadaşlar. Fiyat ucuz diye de böyle bi yerde 3 gece geçiremem. İçerisi çok pis, yataklar falan iğrenç. İlgilenen kimse yok. Babamla kavga dövüş tekrar döndük. Maalesef hala kullanıyorum. Para biriktirebilirsem yine taktıracağım ama.

Yagmur Demir · 19 Mayıs 2016

Merhaba arkadaşlar kardeşim 4 yıldır eroin bağımlısı, bir çok hastaneye gittik. Hep internetten Suat hocanın ismini okuyorduk, bir de ona gidelim dedik. Fransız Lape hastanesine yatırdı. Yatış süresince ve sonrasında bizimle, kardeşimle çok ilgilendi. Kardeşim ilk defa tedaviyi tamamlayabildi. Çok güzel bir hastane hiç ağrı sızı yaşamadı. 4 gün yattı, çıkınca da çipini taktırdık. 2500 tl yatış ücreti verdik. Bütün tedavi masrafları içinde. Çıktığı gün de 1600 tlye çip taktırdık. Çok şükür 2. Randevuya gideceğiz. Kesinlikle tavsiye ederim, Suat hocanın sekreteri Yasemin hanımı aradık, yatış randevusu ayarladı. 053343731xx suat hocanın numarası

Bargiran Hewal · 13 Mayıs 2016

Sizi düşürenin Allah belalarını versin. Mücadele edin arkadaşlar beyinde bitirin yatın hastanede yararı illaki olur Allah yardımcınız olsun

Ecrin Acar · 2 Mayıs 2016

Arkadaşlar Balıkrum hastanesi çok pahalı bi kere yattım ama çok pahalı 2.500 tl ye özel Fatih hastanesini arayın aynı tedavi uygulanıyor çip takarsaniz 2500 tl cipsiz 1500 tl dir bilginize Eylem hoca var onu arayın

Kutay Yaran · 28 Nisan 2016

Azmederseniz bu işin sonu var arkadaşlar. Daha önce Balıklırumda yatmıştım. Ankara'daki yeri duydum istanbula gidecek durumum yoktu Elif ablayi arayıp görüştüm ve yatarak çip taktırdım. İnanılmaz yardımcı oldular bana ve aileme allahım onlardan yuzbinkere razı olsun. İlaçlarımla serumlarimla falan gece gündüz demeden ilgilendiler. Tertemiz yapıp çipimi taktılar. İlk günler uykuda sıkıntı falan çektim ama şimdi çok iyiyim Allaha şükür. Kurtulmak isteyen herkese Allah yardımcı olsun.

Devrim Devrim · 21 Mart 2016

Arkadaşlar kimse burda yalan yanlış şeyler yazarak insanların tedavi olma isteğini kaybetmesin benim erkek arkadaşım 26 yasında yaklaşık 11 seneden beri madde kullanıyo bunun 8 senesini eroinle geçirdi 2 sene folyo içti 6 sene damardan kullandı ilk sefer balıklı ruma yattı çıktı 2 ay sonra yeniden başladı. 2 sefer yine balıklıruma yattı ondan sonra yine başladı. balıklırumda güzel hastane özamanlar palet yöntemi bu kadar yaygın değildi ondan taktırmamıştı. son olarak tavsiye üzerine özel fatih hastanesine yattı yaklaşık 4 ay önce burada 3 gün yattı vücudunu temizlediler. kesinlikle ağrı sızı yok zaten ilaçlardan kendinizde değilsiniz ne yaptığınızı bilmiyosunuz. yanınızda bi refakatçı kalsa iyi olur 3 gün sonunda palet taktırdı hastane ücreti ve palet toplamda 3100 lira sigorta felan geçmiyor. tabi suan vücudunda 2.palet var oda bitti sayılır 3.yu takmaya gidicek yakında palet gerçekten çok güzel bi yöntem içseniz bile bişey anlamıyomuşsunuz. bide evde temizlenip gidip palet taktırsam diyosunuz bunu yapabilmeniz için hiç bi ilaç kullanmamanız lazım 3 günde felanda evde yatarak temizlenmez biraz zaman alır. erkek arkadaşım şuboxon metadon gibi ilaçlar kullandı evde sadece 1 gün kalabildi bu ilaçların içinde de eroin var bu ilaçlarla bırakırım sanıyosunuz ama yanılıyosunuz. erkek arkadaşım 100 kere denemiştir ama başarılı olamamıştır gerçekten çok zor bi durum Allah kullananların yardımcısı olsun. hastaneye yatmak isteyen arkadaşlar hiç korkmasın hiçbi ağrı hissetmiyosunuz çünkü kendinizde değilsiniz ilaçlardan dolayı bilgi almak isterseniz cevaplarız seve seve

Abdullah Çağlar · 16 Mart 2016

Ben yeni çıktım arkadaşlar rahat olun kriz falan çekmiyorsunuz içeri girdikden sonra... Öyle güzel muamele öyle güzel ilgiki... Beni bağladılar o ayrı... Ağır geçti biraz. Ama kriz yoktu çok şükür... Eğer ki imkanınız varsa yatın hemen ve platide kesinlikle taktırın... Çıktıkdan sonrada oturduğunuz semti en az üç aylığına terk edin kardeşim bu öyle bir şey ki... İstemeye istemeye ağlaya ağlaya gidip alıp kullanıyorsun... Gidin yatın hemde hiç beklemeyin... He şu da var çıkınca isteğim olmıcakmı... Olucak hemde deli gibi olucak... Bende var şuan ama benim bulunduğum yerde yok istesem bulurum ama gerek yok boşunamı yattım hastaneye... Herşey sizde kardeşim... Annenizi babanızı ailenizi... Hiç kimse yoksa dışardaki normal hayatını yaşayan insanlara bir bakın ne kadar mutlular sıkıntıları yok... Bizimde öyle olucak ama biraz sabredicez ve kurtulucaz... Üç dört ay uzak kalın köye gidin imkanı olan yapsın hiç beklemesin... Herkese Allah yardım etsin ne diyim...

Emre Hidayet Temur · 24 Şubat 2016

Yildir Yildirim o şekilde dayanabilirim diyorsan Elif abla 1850tl ye takıyor. Ama ararsan nasıl dayanacağını hangi ilaçları alacağını anlatır sana. Allah yardımcın olsun

Yildiz Yildirim · 12 Şubat 2016

Arkadaşlar o 3-4 günlük süreci evde kendimiz geçirsek sadece hastaneye paketi taktırmaya gitsek öyle oluyor mu?

Emre Hidayet Temur · 11 Şubat 2016

Ankara Bilgi Hastanesinde yatarak taktırdık. 4 günde bu iş tamam oluyor. İnanılmaz güzel ilgilendiler. Kriz falan olmadı. Allah Elif hanımdan razı olsun herseyimizle ilgilendi. Hiç başımızı boş bırakmadı. Fiyat olarakda gayet uygun geldi bana. Ben numarasını internetten bulmuştum 0546 5664869 dan kendisine ulaşabilirsiniz.

AyKut ÜsTe · 16 Ocak 2016

merhabalar. 4-5 yıldırrr neredeymişim beeeee:(( ben düne kadar hastaneede tedavi godum 5 günlük hocamda Suat hocaydı Allah başımızdan eksik etmesin.. dün paletimide taktırdım. insan olduğumu yeni anladım hastanede tek sıkıntım uykuydu onuda hallettiler. 1 gram kriz çekmedim dozumun yüksek olmasına rağmen. herşeyimizle tek tek ilgilendiler. Suat hoca şuanda Fransız Lape görev yapıyor. şiddetle tavsiyemdir

Büşra Oyman · 13 Ocak 2016

Eşim 4 yıldır eroin bağımlısıydı. Balıklı rumda kaldık 1 hafta çip takıldı 3. ayı bitti şimdi ama ağrıları oluyor yine tekrar mı taktirmamız gerek taktıranlar bilir. Tekrar başlamaz değilmi çok korkuyorum. İstemiyordur dimi artık:( ne yapmam gerek lyrica diye bi ilaç alalım diyor ben aldırmıyorum yine bir şeylere bağımlı olmasını istemiyorum sabretse kurtulurmu tamamen yardımcı olurmuşunuz ilk cipten sonra nasıl hissediyorsunuz? Ağrınız oluyormu içmek istiyormusunz yada ağrıları giderecek birşey? Doktorun verdiği ilaçları kullanmadı çıktıktan sonra midemi bulandırıyo kötü oluyorum dedi ama anlamıyorm hiç .s

Serkan Danışan · 26 Aralık 2015

Arkadaşlar bende taktığım çok şükür iyiyim bir yıldır içmiyorum bundan sonra da içmem Allahın izniyle. SSK felan da bir faydası yok ama tek çözüm bu bence.

Hacer Doru · 21 Aralık 2015

Elif ablayla ben de tanıştım. Karar vermek çok zor oldu ama cesaretimi toplayıp aradım. Konuştuk anlattı herşeyi bana. Kullanacağım ve kullanmayacagim ilaçları söyledi ve sonuçta Paleti taktırdım. Şuanda kesinlikle uyuşturucu kullanmıyorum. Tiksindim resmen, kullanan arkadaşlarımdan da uzak durmaya çalışıyorum.. Allah razı olsun elif abla dan. Hergün dua ediyorum kendisine. Kurtulmak isteyen herkesin Yüce Rabbim yardımcısı olsun.

Buket Sena Ecer · 11 Aralık 2015

Gerçekten kurtulmayı kafanıza koyduysanız çip taktırmak kesin çözüm. 2/3 hafta kadar önce Keçiören bilgi tıp merkezinde kardeşime taktirdik. Sonrasında soru işaretleri oluşmadı değil kafamızda. Acaba işe yararmı diye Bu aşamada peşini bırakmamak gerekiyor. Yakınınızın size ihtiyacı var bunu unutmamak gerekiyor.ama şu anda kardeşim hiç kullanmıyor. Yüzünün rengi değişti, kilo aldı tekrar aramıza girmeye başladı... çok uzatmayım elif hanımı arayın yardımcı olur size de

Coşkn Karcn · 11 Aralık 2015

Çip dediginiz nedir koldan serum gibimi kanımı temizliyor yaptıran birisi varmı faceden yazsın

Semih Pakan · 4 Aralık 2015

Deniz arkadaşın verdiği numarayı aradım ve 3 hafta önce bizde bilgi tıp mrk.inde kardeşime çip taktırdık. İlk 3 gün falan çok zorlandık ama şuan hiç kullanmıyoruz. Biraz irade kararlılık ve aile desteğiyle aşılamayacak bir sorun değil arkadaşlar. Allah yardımcınız olsun.. Elif hanım çok ilgileniyor gerçekten bunu da belirtmek lazım.

Aleyna Gülsoy · 30 Ekim 2015

Ersin bende aynı şeyleri yaşadım bende senin gibiydim artık delirdim onsuz yapamam sanıyodum olmuyordu herşey anlamsızdı ama 2. çipten sonra herşey değişti bak biraz sabırlı ol 2. çipi taktir herşey yoluna gircek güven bana. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ayrıca 2. çipi Suat hocanın kendi muayenanesinde taktırdım

Mihriban Çağır Kalkan · 23 Ekim 2015

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum benim kızım 14 yaşında hastaneye alirlarmi tedavi ederlermi kızım eroin bağımlısı nolur yatan hastalara yalvarıyorum kızımın şansı varmı hastaneye gidelimmi

Ersin Duygu · 9 Eylül 2015

nasıl ericek bu çip amk bunaldım iyice 25 gün oldu sıkıntı adamı cok alıngan duygusal yapıor boşlukta gibi yaşıooon resmen çipte sıkıntı dayı ben diyiiim içirtmior ama beyinden slinmior bazen gün bile sayıyorum erisinde bitsin die bazen seviniorum kurtuldum die anlamadım çok karışık

Şafak Kübra Yılmaz · 28 Ağustos 2015

Suat hoca başka bir hastanede göreve başlamış. Ekibiyle birlikte

Çınar Emrah Tgt · 26 Ağustos 2015

s.a arkadaşlar ben bir hafta once ankarada takdırdım. özel bi doktora muayene oldum.350milyon veriyosun sana smokson ve ilaç yazıyo bır hafta içmeyim temiz gidersen eczaneler birliğinden. çipi 1 milyara getittiriyosun reçeteyle ve ankara hastanesinde bı cerrah doktorumuz var takdırdık ona.. takdırmak ısteyenler ulaşabilir bana facemden

Aleyna Gülsoy · 24 Ağustos 2015

Arkadaşlar yattım çıktım suan 3. Haftam eğer gerçekten kurtulmak istiyosanız durmayın gidin yatın hizmet çok iyi hizmetten yana hiç korkunuz olmasın ama bi anda bitmiyor çipi taktırdım ama pskolojim bozuldu onsuz kalmak zor ama insan iradesine hakim olmalı ve başarabilceğine inanmalı 2 senelik iğne bağımlısıydım ve 3 haftadır temizim. Suat hocayu soran arkadaşım kendine ait klinik açıçakmış o yüzden ayrılmış.

Vahit Karakol · 20 Ağustos 2015

selamınaleyküm benim yeğenim bu illeti kullanıyordu 2 gün subokson kullandı onun dışında hiç bir ilaç kullanmadan tamamen dogal mucize bir besin takviyesi kullandı şu anda kendini odaya kilitleyen kişi yanımızda rahatca hayatını sürdürüyor yemek yiyemeyen kişi şu anda 3 öyün yemek yiyor her öyünde 1 tam ekmek yiyor büyük tuvalete çıkamayan kişi günde 2 defa rahat bir şekilde çıkabiliyor gece 1 saatte bir uyanan asimilasyon gören kişi şuanda 8 saat ilaç almadan rahatça uyuya biliyor bu illetin zehirini idrar dışkı yolu ter ve deriden gözle görülür şekilde büyük bir bölümünü attı çok şükür dizlerindeki sabahları dizlerindeki çektiği ağrılar yok denecek kadar azaldı kısaca yeniden domuş gibi oldu yeğenimi ALLAH ın izni ile dahada iyi duruma geldiğini göreceğiz. birde şunu hatırlatayım kaynım bu çip denen maddeyi 3 defa taktırdı yaklaşık 11 ay içmedi bu illeti çipin etkisi bittiğinde geri başladı şu anda onun verdiği tahribat nedeniyle bir suça bulaştı ceza evine girdi bu gibi durumu rabbim kimseye yaşatmasın herkesin bu illetten kurtulmasını rabbimden niyaz ederim...

Lovely Merky · 5 Ağustos 2015

Arkadaşlar bu çip kaç günlük? 66.gün hala duruyor. Arkadaşm çip bitmiştir iltihaptır o dedi doğrumdr acaba?

Semra Krmvş · 4 Ağustos 2015

Arkadaşlar Ermeni Hastanesi Surp Pirgic Baliklinin hemen ilersinde o implantin fiyati 1900 tl merak edenlere. inşallah kurtulmak isteyen herkes kurtulur. Sabır dua edin Allah duanızı bekliyo yardım etmek için.

Turgay Ceylan · 29 Temmuz 2015

3 kez üst üste taktır dalga fln kalmıyor kafada. :)

Emre Yılmaz · 28 Temmuz 2015

Arkadaşlar bişey sorcam yardımcı olursanız çok sevinirm. Bu çip tam 2 aylık ya hani, 4 ağustosta bitecek abimin çipi, 5 ağustosta gene gidip içse eskisi gibi zevk alırmı içmekten kafası güzel olurmu yani.

İspir Mehmet · 21 Temmuz 2015

Arkadaşlar bende bu maddeyi yıllarca kullandım balıklı ruma yattım hiç hastalık çekmedim desem yalan olur serum ve beton iğnesi yedim ama fazla etkili olmadı. sadece biraz hafifletti çip taktırdım 1 ayı geçti ama hala ara ara krizler geliyor yokluyor beni. birde çip varken ne kadar mal içersen iç kafa yapmıyor bakalım sonumuz nolacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun. yatmanızı tavsiye ediyorum cipten sonra hastalık olmuyor ama beyindende çıkmıyor

Ali Başkocagil · 20 Temmuz 2015

bilgiler için sağolun arkadaşlar sıra bende Allahın izniyle kurtulacagım ınsllh

Turgay Ceylan · 20 Temmuz 2015

ilaçlarını düzenli kullanmazsan şişer aleji olur

Şafak Kübra Yılmaz · 15 Temmuz 2015

Arkadaşlar palet neden şişer bi bilginiz varmı?

Turgay Ceylan · 14 Temmuz 2015

Recep kardeş sakın doz arttırıyım gibi bir şeye düşme bazı bağımlılar o hataya düşüyor hem hastalık yaşıyorlar hemde kafası yok. burada amaç kurtulmak kurtulmayı istemek eğer kurtulmak istemiyorsan pellet taktırma hiç parana yazık ve hayati tehlikesi vardır çünkü vucuduna alıyorsun onu ve aşırı doz alırsan elbette aşırıd ozdan ölürsün. eroinin şakası olmaz inşallah kurtulursun. iradeni alt ediyorsa belkide suboksan fln içmen daha doğru olr.

Ayhan Kalyoncu süper bir doktor bana çok yardımı oldu.

Recep Kaya · 12 Temmuz 2015

Arkadaşlar çok acil cevaplarınızı bekliyorum, bana yardım bekliyorum sizden bana yardımcı olun. benim araştırdığıma göre çip takıldıktan sonra lanet pislik maddeyi aldıktan sonra önceki kafayı yani eski hazzı alamıyomuş peki hastaneden tedavi olup çıktıktan sonra bağımlı hasta nefsine yenik düşüp maddeyi aldığı zaman aynı hazzı yaşıyamıcak bundan sebep dozajını daha fazla arttırıp aldığı zaman Allah korusun komaya girip hayatı için risk taşımaz mı? birde kriz gelmesini engelliyomuş bu çip gerçek mi değil mi merak ediyorum. Bana yardım edin lütfen bilgilerinizi bekliyorum çok acil lütfen !! (Allah bu pisliği kullanan herkesin yardımcısı olsun)

Suzan Arslan · 7 Temmuz 2015

Eşim bugün çıktı hastaneden İstanbul Fatih Özel Vatan Hastanesinde yattı. palet için eşim üç gün uyudu serumlar ilaçlar aldı hiçbir şekilde ne ağrısı vardı nede kırız leyla gibi dolaştı gayet rahat geçti o üç gün. dördüncü gün ise palet takıldı şimdi evde hala leyla gibi ama gayet iyi reçete ilaçlarıda ağır evde uykuya devam galiba kurtulduk çok şükür. haa bu arada hastaneye 3.5 milyar verdik çokda güzel ilgilendiler herkese tavsiye ederim mutlaka gidin kurtulun bu pislikten bu arada yattığınuz odada sigara içebiliyosunuz refakatçıda kalabiliyor yanınızda

Turgay Ceylan · 4 Temmuz 2015

balık baştan kokar arkadaşlar sağlık hizmeti veren bir yerin özellikle uyuşturucuyla ilgili bir kurumun hastalarına yolunucak kaz gibi yaklaşması kabul edilemez. oraya verilen parayla zaten heryerde tedavi olursunuz ekstra bir olayı yok ama pellet gerçekten etkili bir yöntem. onuda artık daha ucuza takan yerler var. pazarlık mutlaka yapın.

Sevimgül Nogan Tuncay Şirinn · 13 Haziran 2015

*** *** hic iyi bi doktor deqil abimi kontrol etmeden hiçbir muayene etmeden cip takti ve abim öldü 3 gün içinde muayene olmadan tedavi edilmeden asla cip taktirmayin

Ferhat Hapan · 12 Haziran 2015

Arkadaşlar bu palet etkisini ne kadar zamanda kaybediyo eriyo tamamen bilen varmı benimki 67 gün oldu hala erimedi tamamen

Gold Man · 2 Haziran 2015

Kim olduğum önemsiz kimsenin lafına bakmayın. ayaktan tedavi filan almayın. direk yatın kimsenin hayatı kadar önemli değil sonrasında psikolojik destek alın yaptıklarınıza hastanedeki 3. geceden sonra bin pişman olmaya başlıyacaksınız.

SGKsiz en fazla tutsa 5 - 6 milyar tutsun o parayı zaten 1 ayda yiyor bağımlı olan insan ağrılara gelince Allah hepinize yardım etsin. 2012 yılında başladım 1 yıl sonra bıraktım bilmeden düştüm sıkıntılar yüzüne tekrar düştüm aileme çevreme herkese zarar verdim en çokta kendime.

Aileler çocuklarınıza sahip çıkın. Yaşım 24 ama eridim gittim bittim. kurtuldum ama yaptıklarım maf ediyor beni. şehir değiştirin evladınızı ailenizi seviyorsanız. Ametem yalan sahip çıkmıyor devlet nede cumhurbaşkanlığına kadar yazdım etmediler yardım. yolunu bulun kurtulun.

Ahmet Aktaş · 8 Mayıs 2015

Benim abimde taktırdı palet 5 gün oldu krize girdiğini çok zor olduğunu söyledi ama şimdi iyi. fiyatı merak edenler 3500 tl yatırdık 270 lira iade ettiler sigortadan yararlandı sanırım. mutlaka gidin Balıklı Rum Hastahanesine

BurakCan Gedik · 4 Mayıs 2015

Şükürler olsun ben kurtuldum herkese tavsiye ederim. Suat hocadan Allah razı olsun Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Gidin ve kurtulun yeniden doğmuş gibiyim hayat güzel yaşamaya değer arkadaşlar

Gülden Aydın · 2 Mayıs 2015

Benim eşimde kullanıyo ne ysptıysak kurtulamadı. Boşanıyoruz. Ne illet bişeymiş. Allah hepinize yardım etsin

Kadir Katirci · 23 Nisan 2015

arkadaşlar bırakmak istiyosanız taktirin ve de bırakın kesin çözüm ne kriz ne uyuma sorunu ne üşüme ne ağrı sızı hiç bişeyiniz kalmıyo. ben 1 inciyi taktırdım memnunum bıraktım kafamda bitirdim en önemlisi aile sevgisi ailenize sarılın arkdaşlarınızı unutun ne geldiyse başınıza onlardan geldi unutmayın. siz kendiniz gidip almadınız veya içmediniz bu boku. çok pahalı bişey değil bi ay içip ona verdiğiniz parayı buna vermiş olursunuz ve hayatınız düzene girer buna inanın. size yemin ederim yeniden doğmuş gibiyim her konuda bi kere insanın erkekliğini bile elinden alan bişey nalet olsun. kurtulduğuma dua ediyorum hepimiz kardeşiz sonuçta yazık inanın ailelerimize ne kadar büyük hatalar yapmışız die düşünüyo insan. ben yarın ikinciye gidiyorum 2 aydır içmiyorum Allah yardımcınız olsun. içmek aklınıza geldiğinde sevdiklerinizi ve ailenizi düşünün o paralarla kardeşinize annenize babanıza veya kendine iyicek içecek hediyeler alın. hayatın güzellikleri bunlar bence herkezin kendi düşüncesi tabii ama inanın verdiğimiz paraalarla sadece torbacıları zengin edip kendimizi zehirliyoruz. 116 kilodan 72 kiloya kadar düştüm şükürler olsun 2 ayda 88 kiloya ulaştım tekrar Allaha emanetsiniz...

Halim Doğan · 19 Nisan 2015

Ben iki yıl önce oğlumu yatırdım 6 gün kaldık bence türkiye en güzel hastane oğlum paletsiz kurtuldu ama 4 ay sonra oğlum itlik yapyı tekrar madde kullandı. Size diyeceğim balıklı rum branşında amatem olarak en iyisi bir yerde ondan iyisini de bulamadım. Belki biraz pahalı ama ölen canların hiçmi hesabı yok. Sigortadan bakılıyormu bilmiyorum ancak beton iğnesi serumu çok iyi geliyor altı günde temizlendi. Ben bir çok hastene gezdim palet bile taktırdım. İstanbul Aksaraydaki üniversal hastanesinde ama bir yararını görmedim. Birde Ankara amatameme yatırdım Karşıyakadaki hastaneye oraya içeri daima madde sokuyorlar güvenlik zaafiyeti var. Ben bunu bilhassa yaşadım kavgalar yaptık ama önüne geçemedik oranın doktorları personeli başta savma yapıyorlar. Allah için Balıklı Rum amatemi çok güzel pazartesi oğlumu tekrar götüreceğim inşallah bu sefer kurtulur içmez.

Güney Yilmaz · 17 Nisan 2015

Arkadaşlar suboxonla falan 1 hafta falan bu eroini içmeden temiz bi şekilde gitsek sadece palet taktırmak ne kadar tutuyo bilgisi olan yazsın lütfen. sadece palet taktırılabiliyomu varmı öyle bi şansımız

Mustafaa Aşlama · 13 Nisan 2015

Ben o lanet şeyi 2.5 yıl içtim. Ölüme gülerek koşanlardan biride bendim. Kurtulmak için her yolu denedim fakat başarılı olamamıştım. Şu an çok şükür Allaha kurtuldum mutluyum İnşallah hep böyle devam eder. Kurtulmak istiyen arkadaşlarımı yönlendirebilirim. Tanıdıgım güzel bi hastane var

Derya Genç · 8 Nisan 2015

benim abim madde bağımlısı Adana da yatırdık kaç defa krizin etkisiyle imza atıp çıkıyo bu hastanede de imza atıp çıkabiliyormu veya başka bildiğinizz ailenin rızası olmadan çıkarmıyan bi hastane varsa bilgi verirmisiniz Allah rızası için

Kaplan Cihangir · 27 Mart 2015

Zuhal hemşireme sözüm vardı yorum yapacağım diye emeklerin için çok saol Allah razı olsun şayet yatarsanız size bir abla bir dost yada bir sırdaş olarak görecekseniz ağrı sızı var arkadaşlar bırakın insanları kandırmayı. betondan sonra elleri ayaklarıda bağlıyorlar bunları tedavi olmayın die deği hazırlıklı gidin krizleri en hafife indiriyorlar ama hiç kriz yaşamadım diyen yalan söyler. bana göre yüzde 50 oranında krizi hafifletiyorlar bana kuş gibi olacaksın dediler ama hiçte kolay olmadı sabaha kadar bağırtılarla feryat edenlerle aynı yerdesiniz benim psikolojim alt üst oldu. zuhal abla seni seviorum sabrına hayranım keşke hep hemşirem olsaydın tabi vahit hemşireyede selamlar. lakabımı insan azmanı takmıştı çok fazla beton iğnesiyle saygılar

Hüseyin Searese · 19 Mart 2015

Burda söyleyen kimseye inanmayın ben Balıklı Rum Hastanesinde yattım gelmiş geçmiş en büyük hocalardan biri olan Suat hoca gibisi yok adam mükemmel adeta konuşmasıyla resmen etkilio seni öle bi konuşması varki alio götürüo seni uzaklara. sanki adam içini bilio senin. ben 1 ay önce çıktım ben ole bi hastane yok mükemmel ötesiii herşeyiyle ilgileniolar orda yatacaksan ortam yapacaksın arkadaş edinceksin ve sakin o pisliğin ismini bile anmıycaksın. bir hafta nasıl geçti bilmıom hiç her sabah 8 buçukta gelio Suat hoca sıkıntını herşeyini soruo psikolg bile şenle hergün konusuo kendi odasında şunu soleyim ben ssklıydım ilk girişte 3.500 yatırıyosun eğer sigortan varsa günlük 500 yatış sana 350 ye gelio ve çıktığın gün gidip paranın üstünü aliosun. ben 3.500 yatırdım 1.500 tekrar aldım 100 daha koydum paleti takdirdim Allaha şükürler olsunki kurtuldum Allah sizinde yardımıcınız olsun.

Hamza Gultekin · 27 Şubat 2015

Bir kaçınızın makalesini okudum üzüldüm doğrusu, Kardeşim de yatıyor suan umarım Allah şifa verir. herşey önce size tavsiyem, hayatı sevin sevmeye özen gösterin,. doğayı hayvanları insanları, yaşadığınız olumsuzluklar sizleri bu hayattan atmasın, tedavilerine devam edin özellikle kendinizi motive edin, sürekli spor yapın. devamlı pozitif düşünün. Hayatta yaşanacak çok güzel şeylerin olduğunu unutmayın. Hepinize geçmiş olsun Allah şifalar versin.

Ümmü Dere Ünal · 22 Şubat 2015

Bende bağımlıyım tedavi olmak istiyorum çip taktıraçam. çip ve palet aynı seymi sigorta karşılıyormu bilen varsa yazabilirmi?

Ismail Akdag · 21 Şubat 2015

Ben bu illeti yıllardır içiyorum. Başladığım günden beri nasıl bir belaya bulaştım sorarım soruştururm hastane mastane hikaye cıktığında bulunduğun ortamı terk edemiyceksen şehir deiştiremiyceksen pat cıkar biri karşına bitti. size böyle 500 tane arkadaşımı getirirm en fazlası 3-5 ay serum arkadaşlar bunun ilacı vitaminli serum evinizde yatın paranız cebinizde kalsın. Hastanede'de yaptıkları aynı serum taktırcaksınız bir hemşire bulup veya kriz anında arayın 112'yi taksınlar birde iğne vurdurun uykuda hastalığı atın 3 gün iğne vurdurun ama bunu evinizde yaparsnıız yazık 3 gün cektiğiniz acıya. şehir dışında olmanız lazım ben görmedim bunu semtinde olupta evinde bırakan veya hastaneye yatıp bırakan bu illeti eğer varsa çevresinde içen en babası 3-5 ay he şehir deiştirdinmi kesin cözüm ama mahallende karşına cıkabilcek birileri varsa bunu içen veya ulaşman mümkünse buna yine düşersin varmı 1 senedir içmeyen ? Kendi facemden bile yazamıyorum utancımdan İstiyen eklesin beni dediklerimi dinleyin hastaneye vermeyin o kadar para zengin deilseniz zaten siz vermiorsunuz yazık günah ailelerinize Zaten yıllardır büyük ihtimal soydunuz soğana çevirdiniz.

Samet Çakmak · 12 Şubat 2015

kriz bile yaşamadan atlatmak istiyorsan balıklı rum gerisi yalan

Derya Derler · 29 Ocak 2015

ben 12 gün yattım 3 gün odamdan çıkmadım palet takıldı gtmm içtm 10 gün boynca kafa yapmıor ama vücudm istiyor hastalığı çekiior verdkleri ilaçlarda bise yaramıor bakalım ne olcakk

Volkan Çaylak · 23 Ocak 2015

Arkadaşlar merhaba yorumları okuyorum herkes farklı bişey söylemiş bende bi kaç güne kadar Balıklıya yatıcam. benim sorum nasıl orda hastalık çekiyormusun yoksa bazılarının dediği gibi harbiden hiç bişey hissetmeden ilk üç gün geçiyomu beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim...

Fatma Cakır · 19 Ocak 2015

Slm arkadaşlar ben vatan hastanesine oğlumu yatırdım. çok güzel hastane kriz iğnesini hapını ora yapıyor zaten. basıyor kriz iğnesi hapı sonra bilinç yok hırçınlaşıyorsunuz saldırıyorsunuz sonra bağlıyorlar yatağa ha daha çok kötüyseniz pembe odaya koyuyorlar sabaha kadar çok zor vede çok kötü oluyor. ha neyse bityi 5 gün çip takıldı hasteden çıktın ankaraya gece geldik ve eroine saldırdı gitti aldı ve içti ama içemedi. sabah oldu ben eroin içmiyeceğim dedi sonra hap esrar kafa yapsın diye ondan almış onu içti doktor cipten sonra asla esrar hap almasın diyor eroin alsın diyor işte böyle çok zor Allah herkesi kurtarsın

Oğuzhan Çiloğlu · 6 Ocak 2015

arkadaşlar bu hastaneye gittiğinizde sizi yatırmak isteyeceklerdir kaç yıllık bağımlı olursanız olun farketmez yatmak istemediğinizi söyleyin. ayaktan tedaviyi tercih edin 4-5 gün yazacağı ilaçları kullanın zaten hep uyuyarak sersem halde geçireceksiniz. çok az ağrınız olabilir az dişinizi sıkacaksınız. sonra gidip tahlil yaptırıp taktırın paletinizi. diğer türlü hastaneye yatma parası derken yatarken ilaç paranız sonrasında palet çok külfetli oluyor. paranız çoksa beni dinlemeyebilirsiniz elbette.

Mehmet Arslan · 25 Aralık 2014

Ben hastaneden çıkalı bir ay oldu. 8 yıldır çok şey denedim bırakmak için ama olmadı Balıklı Rum hastanesi tek kurtuluşum oldu bu arada hiç bir şekilde anlamıyorsun. Bıraktığını çıktıktan sonra biraz yoksunluk çektim iki defa e**ar içtim ersin kesinlikle içmedim denemedim sizde denemeyin çıkınca bi cıgara için zaten o yoksunluğu alıyor benim şuan aklıma bile gelmiyor buraya yazmamın tek sebebi gerçekten herkesin kurtulması

Yılmaz Selma Durmaz · 23 Aralık 2014

3250 tlyi veriyorsun vatan hastanesine sana ilk gün kriz çekmen için ilaç veriyorlar. çekiyosun hemde deli gibi sana nevrium bide serum takıyolar bol bol duş al diyorlar hasta insan suya girer mi siz düşünün. ilkgün en şiddetli gün gece sereguel nevriyum kaş gevşetici o kadar 3 günün lanet geçip çipi takip gönderiyorlar para avcıları. bide çok kötü olursan pembe oda var sizi kitliyolar sesinizi bile duyuramıyosunuz bugün taburcu oldum gitmeyin vatana suratsız dolu çay bile vermiyorlar...

Seherin Çiftliği C · 22 Aralık 2014

slm bende oğlumu yatıracam 10 yıldır içiyo başarı oranını bilmiyorum yorumlara göre iyi

Dila Yıldırım · 15 Aralık 2014

ocağısekizinde hastaneye yatışımı verdiler 14 yasından beri bu maddenin esiriyim tam 7 yıl oldu şuanda vücudumda iğne yapılıcak damar kalmamış eğer bırakamzsam gerçekten olucem fakat merak ediyorum ben balkli rum hastanesine yatış aldım ama vatan hastanesinide söylüolar hangisine yatmalıyım

Kürşat Barut · 12 Aralık 2014

serhat suat bey in hoca olduğu filan yok yanılıyorsun! adama mesaj attık bilgi almak istedik tenezül edip cevap dahi vermedi.. sen hoca görmemişsin suat beyi hoca zannediyorsun suat 30 yaşında hiç bir akademik deneyimi olmayan genç bir arkadaş.. hoca görmek istiyorsan vatan hastanesinde ayhan kalyoncu var birde onu gör:) adam bu işin kitabını yazmış hadi geçtim herşeyi internette mail adresi var yaz bir soru sor kaç dakika içinde sana cevap yazıyor sen bile inanamayacaksın! dene buyur..

Serhat Kılıç · 9 Aralık 2014

Suat Ekinci bu dunyada tek doktor diye bilirim Suat hocam gibi biri daha yok hastanede günler nasıl geçti anlamadım ama çıktım hayatım bitti ama çok bunaldım napmalıyım arkadaşlar sizce.

Sibel ataman as selam arkadaşım gunumu filan boş ver hemen cık hastaneye Suat Ekinci doktoru bul durumunu anlat sana yardımcı olucaktır Suat hocamın üstüne bi doktor tanımadım bende 9 sene kullandım ero... ama hiç kriz cekmiyosun kimseyi dinleme arkadaşım sen git balıklı rum hastananesinde doktor Suat Ekinciyi bul şimdiden geçmiş olsun arkadaşım sana hadi Allah yardımcı olsun

Damla Yusuf Demir · 9 Aralık 2014

Çip taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz toplam ne kadar tutuyo ücret? Bide 1 yıl boyunca taktırmak gerekiyomuş ya her takışta tekrar ücret alıyorlarmı?

Kürşat Barut · 8 Aralık 2014

Kafada bitireceksin! yoksa sonu ölüm!.. Bağımlılık öldürür

Ferhat ŞirinoğLu · 29 Kasım 2014

benim bu hastaneye 4uncu yatışım bunun ağır krizi 3 gün sürüyo zaten onuda hastanede nasıl geçtiğini anlamıyosunuz bile. çıkalı bir hafta olmadı pellet taktırdım ilk yattığımda da bir kez taktırdım sonra bıraktım diye taktırmamıştım ama pelleti en az 1 yıl taktırmak gerekiyo maddeden uzaklaşmak için. tabi kafanızdada bitirmeniz lazım herkese kolay geliyo kafada bitir demek ama öyle olmuyo işte. bir kez yaşadıkdan sonra onu kafadan silmek için beyninizi formatlamanız lazım onun boşluğunu mutlaka bişeyle doldurmanız lazım ben 4 yıldır kullanıyorum isteyen istediğini söylesin bu öyle kolay bişey değil ama tedavi olupta bırakmak isteyenlere söylücem tek şey pelleti kesin bir sene boyunca taktırın tabi eğer gerçekten bırakmak istiyosanız. paleti ailesiyle taktırıp bi saat sonra çatal bıçakla sökenleride gördüm paletin değişim gününü geçirip 2 gün içerim sora taktırırım diyenleride gördüm hemde çok yakın çevremde o yüzden tedaviye yatmadan önce çıktıktan sonraki planlarınızı yapın öyle yatın çünkü çıkınca onun boşluğunu doldurmak. mesele yatarken o biz sana her konuda destek oluruz yardımcı oluruz diyenleride bi süre sora yanınızda göremiyosunuz zaten eğer bu kadar kalabalıkta herşeyle tek başınıza mücadele etmek istemiyosanız bırakın kurtulun arkadaşlar Allah hepimizin yardımcısı olsun

Sibel Ataman As · 28 Kasım 2014

altı yedi aydır bu maddeyi kullanıyorum ve suan krizim yok ama aklımdanda cıkmıyor palet taktırmak istiyorum taa ocak ayı için randevu veriyolar özel olarak gidicem nekadara maal olursa olsun hayatımı bu maddeye kurban etmek istemyrm randevu falan için bilgisi olan varsa yazarmsn çok önemli çokkk

Alperen Memiş · 20 Kasım 2014

Bu hastaneye 2 defa yattım ilk tedavim psikolojik olarak fayda etmedi çipi taktırdım ve 2.çipi taktırmaya gitmeden 1o gün önce bi hata yaptım tekrar içtim ve çipi taktırmaya gittiğimde herşeyi anlattım ve bana bi hap attırdılar orda yarım saat içinde krize girersem takmıyacaklardı girmezsem takacaklardı ve ben o tırnak kadar hapla hayatımda gelmiş geçmiş en büyük krizi yaşadım krizden kendimde bile deyildim gözümü açtığımda hastanedeydim ve babam Konyaya dönmüş beni bi hafta daha tedavi ettiler ama bu tedavim o kadar mükemmel ve başarılı geçtiki ne desem az Zuhal hemşire, Özlem hemşire, Halil hemşir, gibi on numara hemşireler gereğinden fazla ilgileniyor Allah'ın izniyle aralığın 5inde 3.çipi taktırcam ve herkezin umudu olan bu hastane sayesinde kurtuldum durumu olan herkeze tavsiye ederim.

Kürşat Barut · 10 Kasım 2014

metin alkol paleti eritir 2 aylık palet süresi ciddi anlamda kısalır içme sakın. şimdi gelelim hastane koşullarına ben aksaray vatan hastanesinden dün taburcu oldum. hastane koşulları mükemmel hasta bakıcıdan tutun hemşiresi doktoruna kadar çok özel ilgi gösteriyorlar hastaya. kriz olayına gelince kriz yaşıyorsunuz ancak krize girdiğiniz an kendinizden geçiyorsunuz yani ne krizi ne de o anı hatırlamıyorsunuz ki bu da mükemmel çünkü kriz yaşamıyormuş gibi oluyor. söyleyeceklerim bukadar sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz.

Metin Yeşbek · 8 Kasım 2014

palet takan kişi alkol alırsa ne olur arkadaşlar? ben taktırdım ama canım alkol ıçmek ıstıyor bunun zararı olurmu bana cevap verirmisiniz

Kürşat Barut · 25 Ekim 2014

bakın ağrı sıkıntı kriz yokmuş niye boşuna korkutuyorsunuz la bizi manyaklar milletin bu illetten kurtulması batıyormu size denyolar.

Pascal Ateştürk · 25 Ekim 2014

Gerçekten yatan biri olarak yazıyorum..! Falan filan yapan arkadaşlar boş konuşup milleti tedaviden soğutmayın aq..!!! Ben 1,5 ay önce tedavi gördüm palet takıldı 2 aylık 15 gün sonra gidip bi daha taktıracağım ve gayet İYİYİM...!!! İlk 3 gün zaten serumla uyutuyorlar sizi aq ne ağrısı ne sızısı nede krizi var..!!! Boşuna korkmayın gayet rahat geçti bir haftam. İlk yatışta sizden 3500lira alıyorlar yattığınız güne göre paranızın bi kısmını geri veriyorlar. Palet 1500liraydı sigortadan yararlandım ben çipide 3500liraya dahil ettiler.. Hastaneden çıkar çıkmaz denedim yine aq denemedim değil ama hiç bi s*kim olmuyor hatta tiksindim. Yanımda içtiler elimi sürmedim. O derece yani.. Yeterince açık olmştur sanırım...!!!

Erdem Taşdemirr · 15 Ekim 2014

herşey cok güzel hizmet çok güzel bugün taburcu oldum çok sevinçliyim çok rahatım. milyar bile olsa gidin tedavinizi olun arkadaslar hayat var hayat

Kadir Acıslı · 12 Ekim 2014

Gerçekten yatan birisi varsa ssk sı olan ne kadar veriyo kaç gun yatılıyo net bışey yazın herkes farklı bişey yazıyo

Güner Songül Topkara · 26 Eylül 2014

herkes kolpaçinoda aranızda gerçek bağımlı yokmu sorsak nasıl olduğunu.. var bi kaç kişi ama onlarda arada kaynamış msır gibi... yazııkkkk

Kürşat Barut · 26 Eylül 2014

aranızda yatanlar yokmu tedavi süreci nasıl işliyor bizimle paylaşın?

Muhittin Yürekli · 15 Eylül 2014

allah hepinizin yardımcısı olsun arkadaşlar

Erhan Balcı · 26 Ağustos 2014

17 gün oldu çip takılalı çok şükür iyiyim içmiyom beyinden bitireceksin yoksa 10 tanede çip takdırsan fayda etmez arkadaslar

Eren Çelik · 12 Ağustos 2014

Allahım hepimizi kurtarsın ama kafada biter bu iş ilk basta istiyeceksn erkek arkadaslara dyorum herseyi siktret erkeklegmzden olacaz böyle giderse bırakmak en iyisi

Hasan Başkent · 14 Temmuz 2014

Ben hastaneden çıkalı 1hafta oldu dahada sıkıntılarım var o kadar olur diyolar serequeal içip uyutuyom kendimi herkesın tedavisi farklı tabi bi çok kişiyide kurtardılar inş. benide kurtarmıslardır :S

Emrah Vural · 10 Temmuz 2014

hastanedenn çıkalı 14 gün oldu ve kullnmıyorum palet taktırdım ağrı yok kriz yok kurtulmak isteyen arkadaslara sesleniyorum ssk sı olana 3500 tl ye olmayana 5000 tl ye işlem tamam ayrıca personelin hepsinden ALLAH razı olsun çok iyi ilgileniyolar ama hastane biraz yoğun yatış için randevuyu 20 ila 25 gün sonrasına veriyolar sorusu olana face adresim emrahvural06@hotmail.com ALLAH hepinizin yardımcısı olsunn inşallah...

Seda Kalay · 3 Temmuz 2014

arkadaşlar benim en yakın biri yattı Rabbime binlerce şükür olsunki 4 yıldır neler çektik ne amatemlere gittk hiç bi çare olmadı. bu hastane pahalı ama gerçekten imkansızı başarıyor istek falan bırakmıyor damar gerilmelere bütün rahatsızlıklar bitiyor. zaten çip takıldıktan sonra 3 ay sonraya randevu veriyor ve bir daha takılıyor 1 ylda 3 defa takılıp vücudu iyice unuttrlyor mükemmel bişey. herkese öneririm ztn hastaneden çıktıktan sonra doktorun verdiği ilaçlarda çok etkili o yüzden gidin derim

Halil Şimşek · 17 Mayıs 2014

Arkadaşlar ssk sı olmayan yada maddi durumu olmayan arkadaşlar çoğu kaymakamlık bu konularda yüzde yüz yardımcı oluyo balıklı rumla anlaşmaları bulunmakda. bu gibi durumlarda kaymakamlık ve belediyeye başvurun

Yakup Şan · 17 Nisan 2014

bende bu 3 cü palet takılışım olcak ortalama 2 milyar buluyo ama garanti bi yol kesinlikle eroyini kulanmıyosun canında istemiyo

Bülent Şafak · 9 Mart 2014

Peki ben şuan kötüyüm yatış yapmak istiyorum almıyorlar ne yapmam lazım

Yasemen Güçlü · 29 Ocak 2014

Madde bağımlılığından kurtulmak için durumu iyi olmayanlar nasıl yararlanabilirler

Yusuf Sarayli · 18 Ocak 2014

Bende 2 yıldır kullannıyorum denetimli 2 sefer ametemi yaktım. 3 gün önce ameteme tekrar yatırmaya götürdüler dayımlar felan yanlız ssk olmadı için ametemde 25 gün yatmak için 3 Binlira gibi bir bedel çıkardılar. 5 milyar verip Çip taktirmayı daha mantıklı bulduk randevu aldık şimdi gideceğim günü bekliyorum. Belki çok pahalı ama zaten bu parayı farkında olmadan eroine veriyoruz biz arkadaşlar bence eğer ailesinden saklayan varsa saklamayın tek başına asılmıyor bu bana ailemin verdiği destek tam dayımlar teyzemler herkez kurtulmam için savaşıyor benden çok savaşıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar...

Ricardo Seli · 13 Kasım 2013

ben yattim arkadaslar ben avusturiadan gitim ama depresyon hapi veriorlar cok kg aldim uyku hapi insanin dengesi bozulior tamam eroini igneyi birakion ama iki ay sonra gine aldim bi ise yaramadi köpek bok yemekten vaz gecmiyo anlican dr bile dedi duydum bunlar düzelmez diyor baimlilar icin benim param bosa giti gine aliom bu irade meselesi insan isterse herseyi birakir. gine aliom neyapim bilmiom annam babam evden kovalio beni

Bahar Yıldırım · 30 Ekim 2013

Arkadaşlar kriz felan yok ben gittim 2 ay oldu geleli. hayat buya hayvan gibi yaşamak istemiyorsanız bence gidin zaten bi iğne yapıyorlar 4 gün kendine gelemiyon ama 5 bini gözden çıkarın

Kaan Aslan · 7 Ekim 2013

Arkadaşlar kimse sizi zorla yatırmıyor, ben 3 yerde tedavi gördüm, Maltepe Amatemde yattım Erenköyde yattım Bakırköyde yattım. Ben 3 yıldır eroin kullanıyorum yaşım 12de cigaraya başlamıştım yaşım 21. 3 yıldır damardan eroin içiyorum 3 hastanede de tedaviyi yarım bırakıp çıktım. Çıktığım gün geri içtim fakat bu Balıklı Rum Hastanesinin gerçekten cok değişik bir tedavi yöntemi var. İlk 3 gün sizi uyutuyorlar vücuttan hastalığınızı atıyorlar sonra palet takıyorlar 1 hafta falan yatıyorsunuz toplam, sonra çıkış yapıyorsunuz tertemizsiniz. O taktığı palet eroin içseniz bile beyin damarlarını kapıyor yani eroin beyine gitmiyor, kafa yaşamıyorsunuz, eroin içseniz bile hasta kalmıyorsunuz. Hastalık çekmiyorsanız bunu neden içiyorsunuz zaten ben hastalık çekmeyip bunu içen adama salak derim başka hiçbişey demem. Demek istediğim varsa 2500-3000 tlniz kurtarın kendinizi arkadaşlar. Balıklırum Hastanesinin tedavisi gerçekten değişik ! ve başarılı olucağına inanıyorum Önce beyninizde bitirin tabi !

Onur Yazıcı · 31 Temmuz 2013

ağrı sızı yok diyen arkadaş öle bişey yok tabiki ağrı sızı var ama en aza indirmek için ellerinden geleni yapıyolar. 1. günün zorluğu çok ama 2. gün daha iyi 3. gün ise %80 oranında düzelmiş oluyorsunuz paralı yatıyorsanız 1 haftada taburcu ediyor. 2500 tl başta yatırıyosunuz ortalama günlüğü 350 ile 450 arası değişebiliyor SSK nız varsa gunluk 95 tl gibi yardımı oluyor.. yeterince açık olduğunu sanıyorum benim bu dediğim uyuşturucu tedavisi için

Semoş Semoş · 29 Temmuz 2013

tmm iyi güzel de ssk bu masrafların neden hepsini karşılamıyor parası olmayan bu eroin illettinden kurtulamayacak mı biz yandık o zaman

Metin Kutlucihan · 25 Haziran 2013

Tedavi süreci ne kadar sürüyor yaklaşık

Neden Diye Sorma · 24 Mayıs 2013

Arkadaşlar bugün gittim randevu aldım pazartesi yatıcam inş.. Hiçde öyle bahsedilen gibi değil evet muayane 100 tl yatmak ise girişte 2500 tl alınınıyor sonra cıkışta hesaplaşılıyor yani o paradan yattığınız aldığınız ilaca göre parasal degeri düşülüyor. Arkadaşın bahssettigi gibi 4500 tl gibi fiyat falan yok o iyi dinlememiş oradaki memuru ben doktorumdan çok memnun kaldım kendisi dinledi hiç sıkboğaz etmedi sonuna kadar anlamaya calıştı beni sağolsun .. Bakalım bundan sonrası hayırlısı.. Umarım kurtuluruz.

Okan Gümüş · 8 Mayıs 2013

Ağrı sızı falan yok gayet iyi geciyo. Beton serumu veriyorlar ilk 3-5 gün serum deyneği ile geziliyo bence ağrıları çekmek istemeyen varsa gitsin derim amatem 4 ay sonrasına randevu veriyor

Huseyin Deniz · 16 Şubat 2013

Giriş 2 bin derken kırmızı halı mı seriyorlar kapıda mı karşılıyorlar?

Bahar Yıldırım · 28 Eylül 2012

Hiç yatanınız yok mu ya biri bize anlatsın ilkgün nasıl geçiyo agrı sızı oluyor mu

Benim Hikayem ; · 16 Ağustos 2012

Gerçekten kriz yaşıyor musunuz çünkü benim kardeşimi de yatırcam hastaneye. Eğer o kadar para verildikten sonra yine de kriz yaşanıyorsa dediğiniz gibi hiç hastaneye gerek yok. Bana bi yardımcı olun ne olur dOstlar... ?

Sahra Engel · 20 Mayıs 2012

Benim kardesim bu hastanede tedavi gordu cok pahali bi hastane ama yine de her sey insanin kendi elinde umarim en kisa zamanda uyusturucudan kurtulursunuz

Beray Dogan · 18 Nisan 2012

Arkadaşlar ben hastaneye gittim. İlk girişte iki milyar alıyorlar. Ben de zannediyorum iki milyarlarla bitiyor, 10 gün yatmak için dört buçuk milyar alıyorlar bi de evvelki gibi krizin ağrıların olur diye. Ben vazgeçtim tekrar eve geldim o krizi evde yaşarım param da cebimde kalır. Eğer aranızda gidenler varsa bana hak verecek.

Beray Dogan · 14 Nisan 2012

Pazartesı günü ben de Balıklı Rum Hastanesıne yatacam. Uyuşturucu bağımlısıyım inşallah Allahın izniyle kurtulursam ağrısız sızısız tekrar sizle paylaşacam hastanede günümün nasıl geçtiğini nasıl ilgilendiklerini anlatacam sizlere. Ben deneycem menmun kalırsam size tavsiye edecem.

Esma Güden · 4 Nisan 2012

Ortopediste gidicem ben de. SSKlıyım çok mu pahalı fiyatlar. İlk kez gidicem oraya.

Umut Doremi Sus · 25 Mart 2012

Çok pahalı ama mecbur gidicem yarın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Balıklı Rum Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Balıklı Rum Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 179 oy kullanılmış ve kurum hakkında 141 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Balıklı Rum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

70 metre uzaklıkta

Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

150 metre uzaklıkta

Zakirbaşı Sokak No:32 Kazlıçeşme

Erkli Diyaliz Merkezi

300 metre uzaklıkta

elsiz Mahallesi Prof. Muammer Aksoy Cad. 69/1 Sok. No:2

Damla Üroloji Merkezi

350 metre uzaklıkta

Telsiz Mahallesi Prof.Muammer Aksoy Cad.69/1 Sok. No:2

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

730 metre uzaklıkta

Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd. No:1

Avrasya Hastanesi Zeytinburnu

1.1 km. uzaklıkta

Beştelsiz Mah. Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107

Yeşiltepe Polikliniği

1.2 km. uzaklıkta

Veliefendi Mah. 74. Sokak No:22/A