Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Kahramanlar Mah. 1414. Sok No: 2-12
Telefon:0 (232) 445-3145
Web Sitesi:tavmergenivf.comHata Bildir
38.4266527.150929

Kurum Hakkında

Prof. Dr. Erol Tavmergen öncülüğünde kurulan ivf merkezimiz 5 katlı ve 3000 metrekare kapalı alana sahip müstakil bir binada hizmet vermektedir. 500 metrekare bahçe ve otopark için ayrılmıştır.Kliniğimiz modern ve tüm teknolojik olanaklara sahip, akıllı bina olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Tavmergen İnfertilite ve Tüp Bebek kliniği alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Tüp bebek ve infertilite alanındaki en son teknolojileri, en yetkin biçimde, hasta odaklı en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Binlerce mutlu ailemiz ile birlikte sevincini birlikte yaşıyoruz.

Prof. Dr. Erol Tavmergen Ege Üniversitesi’nde ilk Tüp Bebek Merkezi ve embryoloji laboratuvarını kurmuştur. Aynı zamanda ülkemizde endoskopi cerrahi uygulamalarının öncülüğünü yapmış, CISH yöntemini uygulamıştır. Kendisinin yurt içi ve yurt dışı çok sayıda makalesi, davetli konuşması, kitap çalışması ve son olarak Jinekoloji-Obstetri konusunda temel kitaplardan olan Te Linde’nin çeviri editörlüğü görevini üstlenmiştir. Halen Ege Üniversitesi Rektörlüğü Aile Planlaması ve Kısırlık (Tüp Bebek Merkezi) Merkezinin başkanlığını yürütmekte olup Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD öğretim üyesidir.

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EMOT Hastanesi
80 metre uzaklıkta
1418. Sok. No. 14 Kahramanlar
Derim Cerrahi Tıp Merkezi
100 metre uzaklıkta
1416 Sok. No:24 Kahramanlar
Emot Plus Hastanesi
100 metre uzaklıkta
1418 Sok. No:18 Kahramanlar
İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
120 metre uzaklıkta
1420. Sok. No:3/A-B Kahramanlar
Su Hospital Hastanesi
220 metre uzaklıkta
1397 Sokak No:1 Kahramanlar
İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
Kahramanlar Mah. Can Kulduk Sk. No:16
Gazi Hastanesi
330 metre uzaklıkta
1421. Sokak No. 29 Alsancak