Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Konak
Adres:Kahramanlar Mah. 1414. Sok No: 2-12
Telefon:0 (232) 445-3145
Web Sitesi:tavmergenivf.comHata Bildir
38.4266527.150929

Kurum Hakkında

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Prof. Dr. Erol Tavmergen öncülüğünde kurulan ivf merkezimiz 5 katlı ve 3000 metrekare kapalı alana sahip müstakil bir binada hizmet vermektedir. 500 metrekare bahçe ve otopark için ayrılmıştır.Kliniğimiz modern ve tüm teknolojik olanaklara sahip, akıllı bina olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Tavmergen İnfertilite ve Tüp Bebek kliniği alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Tüp bebek ve infertilite alanındaki en son teknolojileri, en yetkin biçimde, hasta odaklı en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Binlerce mutlu ailemiz ile birlikte sevincini birlikte yaşıyoruz.

Prof. Dr. Erol Tavmergen Ege Üniversitesi’nde ilk Tüp Bebek Merkezi ve embryoloji laboratuvarını kurmuştur. Aynı zamanda ülkemizde endoskopi cerrahi uygulamalarının öncülüğünü yapmış, CISH yöntemini uygulamıştır. Kendisinin yurt içi ve yurt dışı çok sayıda makalesi, davetli konuşması, kitap çalışması ve son olarak Jinekoloji-Obstetri konusunda temel kitaplardan olan Te Linde’nin çeviri editörlüğü görevini üstlenmiştir. Halen Ege Üniversitesi Rektörlüğü Aile Planlaması ve Kısırlık (Tüp Bebek Merkezi) Merkezinin başkanlığını yürütmekte olup Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD öğretim üyesidir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel EMOT Hastanesi
Özel EMOT Hastanesi
77 metre uzaklıkta
Özel Emot El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi ve EMOT Plus hastaneleri olarak toplamda 70 yatak kapasitesiyle, bankalar ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak özellikle kas ve iskelet sistemine ait yakınması olan tüm ha
Özel Emot Plus Hastanesi
Özel Emot Plus Hastanesi
102 metre uzaklıkta
Emot Plus Hastanesi, özgün mimarisi, donanımlı alt yapısı, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile omurga sağlığı merkezi, beyin cerrahisi, kardiyoloji, dahiliye, nöroloji, romatoloji, fizik tedavi, plastik cerrahi branşlarında hi
Özel İzmir İgem Gastroenteroloji Merkezi
İgem gastroenteroloji ve hepatopankreatobilier sistem hastalıklarında modern gastroenteroloji biliminin insanoğluna sağladığı tüm teknolojik olanakların, branşında isim yapmış uzman hekimlerin deneyimleriyle birlikte sunulduğu İzm
Özel Su Hospital Hastanesi
Özel Su Hospital Hastanesi
222 metre uzaklıkta
Özel Su Hospital Hastanesi olarak sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermeteyiz.
Özel İsmail Atabek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Alsancak - Kahramanlar Özel İzmir Gazi Hastanesi sokağında 6 katlı, 1200 metrekare alanda kurulu modern binamızla, 3 fizik tedavi uzmanı, 7 fizyoterapist ve sağlık personeli ile İzmir ve bölge halkına sağlık hizmeti veriyoruz.
Özel Gazi Hastanesi
Özel Gazi Hastanesi
331 metre uzaklıkta
Tıbbın en son yenilikleri ile donatılmış ve hijyenik klima santrali ile steril koşullarda havalandırılmış ultra modern ameliyathanelerimiz, yoğun bakım ünitrelerimiz ve acil yardım ambulansımız ; 24 saat 365 gün kesintisiz hizmet
Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi
Ege ve İzmir Onkoloji Merkezi 1995 yılından bu yana konusunda eğitimli uzman kadrosu ve son jenerasyon radyoterapi cihazlarından oluşan makine parkıyla hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Tavmergen IVF Clinic İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉