Özel Tetra Tıp Laboratuvarı

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı
Kurum Adı:Özel Tetra Tıp Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kadıköy
Adres:Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No:206 D:4
Telefon:0 (216) 411-9977
40.9745329.05363

Kurum Hakkında

Tetra Tıp Laboratuvarı 1997 yılında kurulmuştur. Laboratuvarımız ilk kurulduğu günden itibaren; yüksek standartlarda, ulusal / uluslararası İç ve Dış kalite kontrol sistemlerince denetlenen, bilimsel ve tıbbi etik kurallara uygun, hasta hakları ve memnuniyeti odaklı, güvenilir tıbbı laboratuvar hizmeti sunmak amacıyla gelişmeleri takip etmiştir. Tetra Tıp laboratuvarında yapılan testlerin hasta veya hekim tarafından istenmesi ve sonuçların raporlandırılmasına kadarki süreçte hasta memnuniyetini ve güvenilirliği esas alırız.

Bu çalışma prensibi çerçevesinde risk, tanı, takip ve prognoz belirme noktasında sunduğumuz klinik tıbbi laboratuvar hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından ulusal ve uluslarası kabul görmüş yöntem ve tekniklerle makul hata sınırları içerisinde titizlikle yürütülmektedir.

Klinik laboratuvarcılık alanında uzmanlaştığımız 24 yıllık sürecimizin sonunda başta rutin biyokimya, hematoloji, hormon, protein, enzim, koagülasyon testleri olmak üzere hastalarımıza tıbbi laboratuvar hizmeti veriyoruz. Bireysel hastalarımızın dışında 100 den fazla saygın kuruma gerek laboratuvarımızda gerek yerinde tıbbi laboratuvar hizmetimizi ulaştırmaktayız.

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tetra Tıp Laboratuvarı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tetra Tıp Laboratuvarı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lifemed Tıp Merkezi

70 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi Plaza 215 No:191/A Çiftehavuzlar

Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği

450 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe

Dünyagöz Hastanesi Feneryolu

540 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. No:150 Feneryolu

İstanbul Flavius Polikliniği

610 metre uzaklıkta

Tepegöz Sk. Nural Köşkü No:41 Selamiçeşme

MedAmerikan Tıp Merkezi

720 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:130 Feneryolu

NPSUAM Feneryolu Polikliniği

830 metre uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:109/A 34724 Feneryolu