Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Cad. No:1
Telefon:0 (216) 451-2727
40.90952829.203485

Kurum Hakkında

Sektörel gelişim ve kendimizi geliştirme hedefimiz doğrultusunda müstakil bir binaya kavuşma arzusuyla 25 Ağustos 2003'te Kartal E5 Yan yolu üzerinde Fatih Caddesi No:1 adresine taşınan Kartal'daki merkezimiz, halen bölgesinin en modern ve kaliteli Özel Diyaliz Merkezi olarak yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle beraber işleyen Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretilmektedir. Hekimlerimiz tarafından gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

330 metre uzaklıkta

Kaptan-ı Derya Cad. Orta Mah. No:66 Soğanlık

Birlik Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Genç Osman Cad. No:2 Soğanlık

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Çarşı Mah. Yakakent Cd. No:19

Yakacık Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Samandıra Cad. No:11

Kurfalı Polikliniği

2.4 km. uzaklıkta

Abdi İpekçi Cad. Arı Sok. No:2

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii Kartal