Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Petrol iş Mah. Besim Paşa Sokak No:1
Telefon:4440481
40.89685829.172675

Kurum Hakkında

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezimizde 60 kişilik medikal kadromuz ve 12 uzman doktorumuz ile Anadolu yakasındaki vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz. Veni Vidi Göz Grup olarak amacımız, ilk özel göz cerrahi merkezi olarak kurulan Caddebostan merkezimizdeki iyi ve kaliteli göz sağlığı hizmetimizi, Anadolu yakasında sayısı her geçen gün artan yeni merkezlerimizle yaygınlaştırmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Aile Hekimliği

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ibrahim Ülgen · 13 Ekim 2013

1 ay önce geçirmiş olduğum operasyon neticesinde uzak görme bozukluğum ortadan kalkmış olduğunu ve çok çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Operasyonu yapan hekim arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca Çekmeköy polikliniğinde çalışmakta olan saygı değer Op.Dr. Sibel Gökşen Bekiş doktorumuza, bizimle yakından ilgilemesinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atalar Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Atalar Mah. Üsküdar Cad. No:101

Avicenna Umut Hastanesi

830 metre uzaklıkta

Petroliş Mahallesi Üsküdar Cad. No:45

Kızılay Kartal Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

Yukarı Mahalle Kızılay Bulvarı No:30

Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

İstasyon cad. Doğan sok. No:13

Dragos Gülen Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Cevizli Bağdat Cad. Orhanbey Apt. No:145

Vera Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No:147 Cevizli