Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi
Kurum Adı:Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Yukarı Mahalle Kızılay Bulvarı No:30
Telefon:0 (216) 473-2052
Web Sitesi:www.kizilaysaglik.com.trHata Bildir
40.89086529.181706

Kurum Hakkında

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi faaliyetlerine 1982 yılında tıp merkezi olarak başlamış, 2018 Mart ayı itibariyle yenilenerek ve hizmet alanları genişletilerek, hastane olarak hizmet sunmaya başlamıştır. 8.429 m²’lik kapalı alana ve toplamda 48 yatak kapasitesine sahip hastanemiz, 42 doktor ile 22 farklı branşta Kızılay güven ve kalitesini hastalarına ulaştırmaktadır.

Tıp Merkezimizden ücretli hastalar ile birlikte Devlet Memurları, Emekli Sandığı, anlaşmalı olduğumuz banka ve sigorta mensupları da hizmet alabilmektedir. Aynı zamanda Bağkur'lu hastalarımız Kadın Doğum, Genel Cerrahi, KBB ameliyatları ve Fizik Tedavi de sevksiz kabul edilmektedir. Tıp Merkezimizin temel amacı; Hastalarımıza çağdaş bir hizmet vermek, alanında öncülük yapmak ve Kızılay ilkelerine bağlı kalmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

TC Hakan R Hücümenoğlu
★★★★★
Sn Fizyoterapist Uğur Alp ve Nuray Hanıma annemizin protez ameliyatı sonrası tedavisinde gösterdikleri ilgi alaka ve içten samimiyete çok tesekkür ederiz. Herkesin bildiği gibi Allah iyilerle karşılaştırsın denir ya o işte bu... Tekrar çok teşekkür ederiz.
Celal Şanlı
★★
Bu gün ehliyetim için sağlık raporu almaya Kartal Özel Kızılay hastanesine gittim. Daha öncede bu hastaneye defalaca gitiim ve hiç bir problem yaşamadım fakat bu gün karşılaştığım Dr M*** *** çok kötü ve saygısızca davranışlarınla karşılaştım. Bu hastane böyle doktorlarla uzun yaşamaz. Yazık eski Kızılaya bu fikrimi de başhekime bildiriceğim.
Ayfer Öncü
★★★★★
Kartal Kızılay fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde annem yaklaşık 20 gün civarı tedavi gördü doktorundan fizyoterapistine hemşiresinden halkla ilişkilerine kadar harika bir kadro son derece güler yüzlü ilgili işini çok iyi yapan çok iyi insanlar hepsine bir kez daha buradan teşekkür ederiz. Özellikle bizimle yakinen ilgilenen fizyoterapist Uğur Alp hocamıza ve Nuray hanıma sevgi ve dualarımızla tekrar teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun inşaallah.
Nurcan Küçük Baydar
★★★
Randevu almak için kaç saattir uğraşıyorum bunun daha kolay yolu yokmu? Henüz alamadım.
Sevgi Menç
★★
Bi randevu alicam burnumdan geldi bu ne biçim bi sistem. Allah rızası için bu sistemle kim ilgileniyosa biride onla ilgilensin boşa aylık ödemeyin içim sisti bi randevu alamadım.
Ishak Hergül
Aranan telefonlara Allah rızası için biri baksın. Bu kızılay tıp merkezinin sorumlu baş hekimi bununla acaba hiç ilgileniyormu acaba. Bırak randevü almayı telefona bakan yok. Birde tıp merkezi hakkında bir yazı yazmışlar 66 idari pesonel nerde hani
Yasemin Tozkoparan
★★
Müşteri hizmetleri ve danışma merkezi ne işe yarıyor telefonları cevap vermiyor. Adam bir bir sistem kuramıycakmısınız ?
Güler Sezer
İletişiminiz berbat, randevu sistemi halkla ilişkiler rezalet çalışanlar yalancı.
Havva Akdemir Yeşildağ
Çocuk doktorunuz çok kaba davranıyor şimdiye kadar gördüğüm en kaba en haldur huldur davranan çocuk doktoru. bi çocuk doktoruna yakışmayacak hareketleri ve davranışları var ben çocuğumu yolda bulmadım ona çocuğunun sağlğını emanet edenlere yazık. lütfen çalışanlarınıza da insanlık dersi ve gülen insan dersi verin suratlar yeri süpürüyor vezneden doktoruna temizlik pers. güvenliğe hemşireye herkes çok nezaketsizler.

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Avicenna Kartal Hastanesi
Özel Avicenna Kartal Hastanesi
329 metre uzaklıkta
Özel Umut Hastanesi, 1998 yılında kaliteli hizmeti, uygun fiyata sunma amacıyla, tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye başladı.
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Merkezi, modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
Türkmed Diyaliz kendi hizmet binasına taşınarak halen faaliyetlerini 35 cihaz kapasiteli olarak bölgedeki 180 civarı böbrek hastasına dünyada uygulanmakta olan en son modern ve yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sunmay
Özel Vera Hastanesi
Özel Vera Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Hastanemiz 2500 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan bir yapıdan oluşmaktadır. 6 katlı müstakil binada sağlık hizmeti yürütmeye devam eden yenilenen Vera Hastanesi yeni yapısı, aktif, çalışkan ve güler yüzlü kadrosuyla sizl
Özel Dragos Tıp Merkezi
Özel Dragos Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Dragos Tıp Merkezi yenilenen yüzüyle ve uzman kadrosuyla kadın hastalıkları ve doğum hizmeti sunmaktadır. Kliniğimiz 2004 yılında Op. Dr. Nevin Küçükgül ve Op. Dr. Bülent Kars tarafından kurulmuştur. 2011 yılında Op. Dr. Cenk Demi
Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi
302 bin 148 metrekare kapalı alana kurulu Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, 250 polikliniğe, 1105 toplam yatak kapasitesine, 153 yoğun bakım yatak kapasitesine, 45 ameliyathaneye sahiptir.
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz, 2005 yılı Haziran ayında Kartal'da bulunan 40308 m2 kapalı alana ve 441 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınarak daha önce Kardiyoloji, Kardiyovasküler cerrahi Anestezi ve Reanimasyon dallarında verdiği eğitime
Özel Birlik Hastanesi
Özel Birlik Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Birlik Hastanesi olarak 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimiz ve diğer branşlarımızla tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarımıza hizmet veriyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉