Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi
Kurum Adı:Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Yukarı Mahalle Kızılay Bulvarı No:30
Telefon:0 (216) 473-2052
Web Sitesi:www.kizilaysaglik.com.trHata Bildir
40.89086529.181706

Kurum Hakkında

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi faaliyetlerine 1982 yılında tıp merkezi olarak başlamış, 2018 Mart ayı itibariyle yenilenerek ve hizmet alanları genişletilerek, hastane olarak hizmet sunmaya başlamıştır. 8.429 m²’lik kapalı alana ve toplamda 48 yatak kapasitesine sahip hastanemiz, 42 doktor ile 22 farklı branşta Kızılay güven ve kalitesini hastalarına ulaştırmaktadır.

Tıp Merkezimizden ücretli hastalar ile birlikte Devlet Memurları, Emekli Sandığı, anlaşmalı olduğumuz banka ve sigorta mensupları da hizmet alabilmektedir. Aynı zamanda Bağkur'lu hastalarımız Kadın Doğum, Genel Cerrahi, KBB ameliyatları ve Fizik Tedavi de sevksiz kabul edilmektedir. Tıp Merkezimizin temel amacı; Hastalarımıza çağdaş bir hizmet vermek, alanında öncülük yapmak ve Kızılay ilkelerine bağlı kalmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Hakan R Hücümenoğlu
★★★★★
Sn Fizyoterapist Uğur Alp ve Nuray Hanıma annemizin protez ameliyatı sonrası tedavisinde gösterdikleri ilgi alaka ve içten samimiyete çok tesekkür ederiz. Herkesin bildiği gibi Allah iyilerle karşılaştırsın denir ya o işte bu... Tekrar çok teşekkür ederiz.
Celal Şanlı
★★
Bu gün ehliyetim için sağlık raporu almaya Kartal Özel Kızılay hastanesine gittim. Daha öncede bu hastaneye defalaca gitiim ve hiç bir problem yaşamadım fakat bu gün karşılaştığım Dr M*** *** çok kötü ve saygısızca davranışlarınla karşılaştım. Bu hastane böyle doktorlarla uzun yaşamaz. Yazık eski Kızılaya bu fikrimi de başhekime bildiriceğim.
Ayfer Öncü
★★★★★
Kartal Kızılay fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde annem yaklaşık 20 gün civarı tedavi gördü doktorundan fizyoterapistine hemşiresinden halkla ilişkilerine kadar harika bir kadro son derece güler yüzlü ilgili işini çok iyi yapan çok iyi insanlar hepsine bir kez daha buradan teşekkür ederiz. Özellikle bizimle yakinen ilgilenen fizyoterapist Uğur Alp hocamıza ve Nuray hanıma sevgi ve dualarımızla tekrar teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun inşaallah.
Nurcan Küçük Baydar
★★★
Randevu almak için kaç saattir uğraşıyorum bunun daha kolay yolu yokmu? Henüz alamadım.
Sevgi Menç
★★
Bi randevu alicam burnumdan geldi bu ne biçim bi sistem. Allah rızası için bu sistemle kim ilgileniyosa biride onla ilgilensin boşa aylık ödemeyin içim sisti bi randevu alamadım.
Ishak Hergül
Aranan telefonlara Allah rızası için biri baksın. Bu kızılay tıp merkezinin sorumlu baş hekimi bununla acaba hiç ilgileniyormu acaba. Bırak randevü almayı telefona bakan yok. Birde tıp merkezi hakkında bir yazı yazmışlar 66 idari pesonel nerde hani
Yasemin Tozkoparan
★★
Müşteri hizmetleri ve danışma merkezi ne işe yarıyor telefonları cevap vermiyor. Adam bir bir sistem kuramıycakmısınız ?
Güler Sezer
İletişiminiz berbat, randevu sistemi halkla ilişkiler rezalet çalışanlar yalancı.
Havva Akdemir Yeşildağ
Çocuk doktorunuz çok kaba davranıyor şimdiye kadar gördüğüm en kaba en haldur huldur davranan çocuk doktoru. bi çocuk doktoruna yakışmayacak hareketleri ve davranışları var ben çocuğumu yolda bulmadım ona çocuğunun sağlğını emanet edenlere yazık. lütfen çalışanlarınıza da insanlık dersi ve gülen insan dersi verin suratlar yeri süpürüyor vezneden doktoruna temizlik pers. güvenliğe hemşireye herkes çok nezaketsizler.

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 50 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Avicenna Kartal Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Petroliş Mah. Üsküdar Cad. No:45
Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Petrol iş Mah. Besim Paşa Sokak No:1
TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Çifteler Cad. No:44
Vera Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No:147 Cevizli
Dragos Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Orta Mah. Vezirköprü Cad. No:5 Soğanlık
Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii Kartal
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Orta Mah. Kaptan-ı Derya Cad. No:66 Soğanlık