Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Orta Mah. Kaptan-ı Derya Cad. No:66 Soğanlık
Telefon:0 (216) 586-3500
Web Sitesi:kartaladsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.91204329.201355

Kurum Hakkında

İl özel idaresi tarafından yapılan merkezimiz 13 Ocak 2009 tarihinde hizmete açılmıştır. Merkezimiz ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimiz İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçesindedir. Konum olarak D-100 karayolu ve uluslararası TEM otoyolu Kartal kavşağına yakın olduğundan ulaşımı kolaydır.

Merkezimiz tek bloktan oluşmakta ve toplam 7 katlıdır. 1471 metrekare yüz ölçümdeki merkezimizin 4200 metrekare kapalı alanı, 900 metrekare açık alanı bulunmaktadır. 10 araçlık otoparkımız ve engelli otoparkımız bulunmaktadır. Mesai saatleri içerisinde 41 poliklinikle hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Merkezimizde 41 Diş Ünitesi, 2 Panoromik Röntgen cihazı ve 1 Periapikal Röntgen cihazı ve modern imkanlarla çalışan sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Barbaros Utku
Hastene doktorlarından Ş** *** isimli diş hekimi bayan, hastaya olan ilgi ve alaka problemi olan bir hekim.. Kısacası terbiyesiz.. Detay yazmaya gerek olduğunu bile düşünmüyorum.. İvedilikle Devlet Hastanesi görevine son verilmesi kanaatindeyim..

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dragos Tıp Merkezi
330 metre uzaklıkta
Orta Mah. Vezirköprü Cad. No:5 Soğanlık
Birlik Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Genç Osman Cad. No:2 Soğanlık
Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Yakakent Cad. No:19
TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Çifteler Cad. No:44
Yakacık Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Yeni Mah. Samandıra Cad. No:11
Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii Kartal