Özel Yakacık Tıp Merkezi

Özel Yakacık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yakacık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Yeni Mah. Samandıra Cad. No:11
Telefon:0 (216) 451-1280
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.92003729.224434

Kurum Hakkında

Özel Yakacık Tıp Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1996 yılında Yakacıkta Yakacık Halk Polikliniği ismi ile faaliyete başlayan kuruluşumuz bölge halkımıza daha iyi ve modern bir hizmet verebilmek için 2008 yılında yenilenen uzman hekim kadrosu ile Tıp Merkezi olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir. Uzman kadromuz haricinde Tıp Merkezimiz 7 gün, 24 saat Acil poliklinik hizmeti vermek üzere planlanmıştır. Yakacık Tıp Merkezi kaliteli hizmet anlayışı ile Yakacık ve çevre bölgenin en iyi özel sağlık kuruluşu olmayı hedefleyen ve bu hizmet anlayışı ile İstanbul genelinde, güvenilir ve itibarlı bir sağlık kurumu olmayı amaçlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Selma Özyar Özyol
★★★★★
Dün gece acile gittik, bu kadar ilgili, bu kadar yardımcı bir doktor daha görmedim. Allah bin türlü razı olsun.
Halime Asula
★★
18.10.2016 tarihinde saat 21.00 da eşimi karın ağrısı şikayetiyle acile getirdik. Acil doktorun ilgisizliği, hastaya yaklaşımın nasıl olacağını bilmeyen, işini zorla yapan bir insanın orada oturması nekadar doğru bilemiyorum. Sizin gibi uzun yıllar hizmet veren sağlık kuruluşunun daha seçici olmasını beklerdim.
Gökçe Yüksel
★★★
KBB doktorunuz *** yaşı olmasına rağmen hastaya yaklaşımın ne şekilde olması gerektiğini bilmiyor insanları azarlamak için o koltukta oturmadığının farkına varmalı bir an evvel. Rahatsızlığının ne olduğunu söylemeden ağrı kesici ilaç yazıp göndermek herkesin yapabileceği bir şey diploma olsun veya olmasın. Acil doktorlarınız son derece ilgililer onlar gerçekten hekimler.
TC Engucluer
Sürekli olarak aynı iğneyi yaptıran bir hastanın size müracaatı esnasında, "reçetesiz iğne yapmıyoruz" yaklaşımı ile hastayı muayeneye yönlendiriyorsunuz. Muayene dediğiniz şey doktorunuzun hasta ile sohbeti ve hastanın ilk geldiği anda anlattıklarının tekrarı ve deftere alınan notlardan ibaret. Ne muayenesi? Doktorunuz hastayı dinliyor, minik bir not kâğıdına iğne adlarını yazarak enkeksiyon odasına - hemşireye yönlendiriyor. Bumu sizin 40TL'ye tenezzül etmek adına muyane anlayışınız. Rezillikten başka bir şey değil! Allah size muhtaç etmesin!

Özel Yakacık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Yakacık Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kartal Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi sağlık hizmetlerine Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesine bağlı olarak devam etmektedir.
Özel Dragos Tıp Merkezi
Özel Dragos Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Dragos Tıp Merkezi yenilenen yüzüyle ve uzman kadrosuyla kadın hastalıkları ve doğum hizmeti sunmaktadır. Kliniğimiz 2004 yılında Op. Dr. Nevin Küçükgül ve Op. Dr. Bülent Kars tarafından kurulmuştur. 2011 yılında Op. Dr. Cenk Demi
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.
Özel Birlik Hastanesi
Özel Birlik Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Birlik Hastanesi olarak 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimiz ve diğer branşlarımızla tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarımıza hizmet veriyoruz.
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
Türkmed Diyaliz kendi hizmet binasına taşınarak halen faaliyetlerini 35 cihaz kapasiteli olarak bölgedeki 180 civarı böbrek hastasına dünyada uygulanmakta olan en son modern ve yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sunmay
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi; yoğun bakım üniteleri, ileri teknolojiye sahip ameliyathaneleri, laboratuvarı, acil servisi ve gelişmiş tedavi üniteleriyle donatılmış odalarıyla 7 gün 24 saat sağlığınız için yanınızda.
Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi
302 bin 148 metrekare kapalı alana kurulu Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, 250 polikliniğe, 1105 toplam yatak kapasitesine, 153 yoğun bakım yatak kapasitesine, 45 ameliyathaneye sahiptir.
Özel Pendik Şifa Hastanesi
Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur.
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yakacık Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉