Özel Yakacık Tıp Merkezi

Özel Yakacık Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Yakacık Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Yeni Mah. Samandıra Cad. No:11
Telefon:0 (216) 451-1280
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.92003729.224434

Kurum Hakkında

1996 yılında Yakacıkta Yakacık Halk Polikliniği ismi ile faaliyete başlayan kuruluşumuz bölge halkımıza daha iyi ve modern bir hizmet verebilmek için 2008 yılında yenilenen uzman hekim kadrosu ile Tıp Merkezi olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir. Uzman kadromuz haricinde Tıp Merkezimiz 7 gün, 24 saat Acil poliklinik hizmeti vermek üzere planlanmıştır. Yakacık Tıp Merkezi kaliteli hizmet anlayışı ile Yakacık ve çevre bölgenin en iyi özel sağlık kuruluşu olmayı hedefleyen ve bu hizmet anlayışı ile İstanbul genelinde, güvenilir ve itibarlı bir sağlık kurumu olmayı amaçlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Yakacık Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yakacık Tıp Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Selma Özyar Özyol
★★★★★
Dün gece acile gittik, bu kadar ilgili, bu kadar yardımcı bir doktor daha görmedim. Allah bin türlü razı olsun.
Halime Asula
★★
18.10.2016 tarihinde saat 21.00 da eşimi karın ağrısı şikayetiyle acile getirdik. Acil doktorun ilgisizliği, hastaya yaklaşımın nasıl olacağını bilmeyen, işini zorla yapan bir insanın orada oturması nekadar doğru bilemiyorum. Sizin gibi uzun yıllar hizmet veren sağlık kuruluşunun daha seçici olmasını beklerdim.
Gökçe Yüksel
★★★
KBB doktorunuz *** yaşı olmasına rağmen hastaya yaklaşımın ne şekilde olması gerektiğini bilmiyor insanları azarlamak için o koltukta oturmadığının farkına varmalı bir an evvel. Rahatsızlığının ne olduğunu söylemeden ağrı kesici ilaç yazıp göndermek herkesin yapabileceği bir şey diploma olsun veya olmasın. Acil doktorlarınız son derece ilgililer onlar gerçekten hekimler.
TC Engucluer
Sürekli olarak aynı iğneyi yaptıran bir hastanın size müracaatı esnasında, "reçetesiz iğne yapmıyoruz" yaklaşımı ile hastayı muayeneye yönlendiriyorsunuz. Muayene dediğiniz şey doktorunuzun hasta ile sohbeti ve hastanın ilk geldiği anda anlattıklarının tekrarı ve deftere alınan notlardan ibaret. Ne muayenesi? Doktorunuz hastayı dinliyor, minik bir not kâğıdına iğne adlarını yazarak enkeksiyon odasına - hemşireye yönlendiriyor. Bumu sizin 40TL'ye tenezzül etmek adına muyane anlayışınız. Rezillikten başka bir şey değil! Allah size muhtaç etmesin!

Özel Yakacık Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Yakacık Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yakacık Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Çarşı Mah. Yakakent Cad. No:19
Dragos Tıp Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Orta Mah. Vezirköprü Cad. No:5 Soğanlık
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Orta Mah. Kaptan-ı Derya Cad. No:66 Soğanlık
Birlik Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Genç Osman Cad. No:2 Soğanlık
TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
3.8 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Çifteler Cad. No:44
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi
4.1 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:31-33