Özel Dragos Tıp Merkezi

Özel Dragos Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Dragos Tıp Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:İstanbul
İlçe:Kartal
Adres:Orta Mah. Vezirköprü Cad. No:5 Soğanlık
Telefon:0 (216) 457-4740
Web Sitesi:dragostipmerkezi.com.trHata Bildir
40.90986829.204059

Kurum Hakkında

Özel Dragos Tıp Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kadın-Doğum kliniğimiz 2004 yılında Op. Dr. Nevin Küçükgül ve Op. Dr. Bülent Kars tarafından kurulmuştur. 2011 yılında Op. Dr. Cenk Demir ekibimize katılmıştır. Ekip olmak bizler için; Güven, dayanışma ve huzur içerisinde çalışmak; hastalarımız için ise takip ve tedavi süresinin aksamaması "doktorsuz kalmamak" anlamına gelir. Uzun yıllardır sayısız ailenin anne-baba olma sevincine ve mutluluğuna ortak olduk oluyoruz. Doğumunu gerçekleştirdiğimiz çocuklarımızın büyümelerini, birer yetişkin olma süreçlerini keyif ve gururla izliyoruz.

2018 yılında yeni binamıza taşındık, kliniğimizin adını değiştirdik. Dragos Tıp Merkezi olarak yolumuza devam ediyoruz. Amacımız ekip ruhuyla, tecrübemizle, bilimsel veriler ışığında sizlere daha iyi hizmet vermek ve hizmet kalitesini yükselterek sürdürmektir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dragos Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Gebelik Takibi ve Doğum
 • Riskli Gebelik (Perinatoloji)
 • Kadın Sağlığı ve Hastalıkları
 • İnfertilite (Kısırlık)-Tüp Bebek
 • Endoskopik (Kapalı) Ameliyatlar
 • Genital Estetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Dragos Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dragos Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Dragos Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 79 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.
Özel Birlik Hastanesi
Özel Birlik Hastanesi
805 metre uzaklıkta
Özel Birlik Hastanesi olarak 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisimiz ve diğer branşlarımızla tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarımıza hizmet veriyoruz.
Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kartal Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi sağlık hizmetlerine Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesine bağlı olarak devam etmektedir.
Özel TürkMed Kartal Diyaliz Merkezi
Türkmed Diyaliz kendi hizmet binasına taşınarak halen faaliyetlerini 35 cihaz kapasiteli olarak bölgedeki 180 civarı böbrek hastasına dünyada uygulanmakta olan en son modern ve yüksek nitelikli tetkik ve tedavi hizmetlerini sunmay
Özel Yakacık Tıp Merkezi
1996 yılında Yakacıkta Yakacık Halk Polikliniği ismi ile faaliyete başlayan kuruluşumuz 2008 yılında yenilenen uzman hekim kadrosu ile Tıp Merkezi olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir.
Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi
302 bin 148 metrekare kapalı alana kurulu Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi, 250 polikliniğe, 1105 toplam yatak kapasitesine, 153 yoğun bakım yatak kapasitesine, 45 ameliyathaneye sahiptir.
Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi
Türk Kızılay Özel Kartal Hastanesi faaliyetlerine 1982 yılında tıp merkezi olarak başlamış, 2018 Mart ayı itibariyle yenilenerek ve hizmet alanları genişletilerek, hastane olarak hizmet sunmaya başlamıştır.
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi
Özel Veni Vidi Atalar Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Merkezi, modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Dragos Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉