Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:A.Gazi Mh. Semerkant Sok. No:8/A
Telefon:0 (216) 419-3300
Web Sitesi:www.turkmeddiyaliz.comHata Bildir
40.9702329.258956

Kurum Hakkında

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul Sultanbeyli ilçesinde 20 yıllık geçmişi olan Sultanbeyli Diyaliz Merkezi, ilk diyaliz hastaları kabulünü yaptığı 2002 yılından bu yana Sultanbeyli A.Gazi Mah. Emir Caddesinde hizmet vermekteydi.

Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Basri Yılmaz'ın diyaliz hastalarına ve konuklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için verdiği desteği ve talimatıyla yine A.Gazi Mahallesinde bulunan Semerkant Sokak'taki yeni kendi binamıza taşınma işlemimiz 14 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşmiştir.

Sultanbeyli Diyaliz Merkezi 33 yatak kapasitesine sahip olup, Diyaliz Merkezinin üç katı diyaliz salonu olarak tasarlanmıştır. Diyaliz salonları ve hasta yatak araları sosyal ve hijyenik mesafeler de göz önüne alınarak planlanmıştır. Diyaliz salonları oldukça ferah, havadar ve aydınlıktır. Diyaliz Merkezinin her katında izole diyaliz odaları da ayrıca mevcuttur.

Sultanbeyli Diyaliz Merkezi olarak; hemodiyaliz uygulamaları için elde edilen suyun en kaliteli ve en son teknolojik yöntemlerle elde edilmesini amaçlamaktadır.Bu doğrultuda taşınma işlemleri sırasında yeni bir DOUBLE REVERSE OSMOS -Fresenius AQUA RO MODÜLER PLUS- SU ARITMA CİHAZI satın alınarak, diyaliz merkezinin su sistemi baştan aşağı yenilenmiştir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Saygı Hastanesi
Özel Saygı Hastanesi
135 metre uzaklıkta
Özel Saygı Hastanesinde her branşda ikişer üçer beşer uzman hekim tam gün olarak hizmet verirken Emekli sandığı, SSK ve Bağkur anlaşmalarıyla halkımıza yardımcı olmaya gayret etmekteyiz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
Dünyagöz Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası doğu bölgesinde göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme hedefiyle 2015 yılının Eylül ayında açıldı.
Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve çevre illerdeki hastalara modern sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
Kurulduğu günden bugüne yüz binlerce kişiye şifa dağıtan Sultanbeyli Ersoy Hastanesi, sağlıkta kalite ilkesi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi
5 yılı aşkın süredir, kaliteli sağlık hizmeti ve tecrübeyi, Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi olarak dün olduğu gibi bugün de bizim için değerli olan sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Sultanbeyli Devlet Hastanesi
Sultanbeyli Devlet Hastanesi olarak 2018 Ocak ayında taşındığımız 400 yataklı yeni hastane binamız ve Hasanpaşa Mah Fatih Bulvarı Açelya sokak adresinde bulunan Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan Dialife Diyaliz Gurubu İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 adet Diyaliz Merkezi ile hastalarımıza hemodiyaliz
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli ve Çekmeköy ilçeleriyle birlikte bölgemize ileri tedavi teknikleriyle 65 poliklinikle hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉