Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:A.Gazi Mh. Semerkant Sok. No:8/A
Telefon:0 (216) 419-3300
Web Sitesi:www.turkmeddiyaliz.comHata Bildir
40.9702329.258956

Kurum Hakkında

İstanbul Sultanbeyli ilçesinde 20 yıllık geçmişi olan Sultanbeyli Diyaliz Merkezi, ilk diyaliz hastaları kabulünü yaptığı 2002 yılından bu yana Sultanbeyli A.Gazi Mah. Emir Caddesinde hizmet vermekteydi.

Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Basri Yılmaz'ın diyaliz hastalarına ve konuklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için verdiği desteği ve talimatıyla yine A.Gazi Mahallesinde bulunan Semerkant Sokak'taki yeni kendi binamıza taşınma işlemimiz 14 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşmiştir.

Sultanbeyli Diyaliz Merkezi 33 yatak kapasitesine sahip olup, Diyaliz Merkezinin üç katı diyaliz salonu olarak tasarlanmıştır. Diyaliz salonları ve hasta yatak araları sosyal ve hijyenik mesafeler de göz önüne alınarak planlanmıştır. Diyaliz salonları oldukça ferah, havadar ve aydınlıktır. Diyaliz Merkezinin her katında izole diyaliz odaları da ayrıca mevcuttur.

Sultanbeyli Diyaliz Merkezi olarak; hemodiyaliz uygulamaları için elde edilen suyun en kaliteli ve en son teknolojik yöntemlerle elde edilmesini amaçlamaktadır.Bu doğrultuda taşınma işlemleri sırasında yeni bir DOUBLE REVERSE OSMOS -Fresenius AQUA RO MODÜLER PLUS- SU ARITMA CİHAZI satın alınarak, diyaliz merkezinin su sistemi baştan aşağı yenilenmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Saygı Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli
Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
490 metre uzaklıkta
Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41
Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Kuran Kursu Cad. No:3
Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No.175 Sultanbeyli
Sultanbeyli Tıp Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Erdoğan Cad. No:4
Sultanbeyli Devlet Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Battalgazi Mah. Paşaköy Cad. No:60
Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Osmangazi Mh. Atayolu Cd. No:38-42