Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Abdurrahmangazi Mh. Emir Cd. No:10
Telefon:0 (216) 419-7606
40.96963529.260193

Kurum Hakkında

Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden hastalarımızın talepleri ve ilçenin diyaliz gereksinimi olan bir bölge olması nedeniyle yakın bir bölgede, destek merkezi kurmak hedefiyle bir kardeş kuruluş olarak doğan Özel ABC Sağlık Hizmetleri Yatırım ve Dış Ticaret A.Ş., 21 Şubat 2002 tarihinde Sultanbeyli Emir Caddesi No:10 adresindeki müstakil binada tadilat çalışmalarına başlamıştır. 18 Eylül 2002 tarihinde 10+2 cihaz kapasiteli olarak ruhsat alan "Özel Sultanbeyli Diyaliz Merkezi" başta SSK olmak üzere kurum sözleşmelerinin yapılmasına müteakip 28.10.2002 günü hizmet vermeye başlamıştır. Var olan kapasitenin verimli kullanılabilmesi amacıyla 12.06.2003 tarihinde ruhsatı 20+2 cihaza arttıran merkezimizde, 2005 yılı başında da akşam seansı programı faaliyete geçmiştir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Saygı Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli

Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli

570 metre uzaklıkta

Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41

Sultanbeyli Devlet Hastanesi

680 metre uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy Mah. Cami Cad. No:3

Sultanbeyli Ersoy Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Fatih Cad. No.175 Sultanbeyli

Sultanbeyli Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Mah. Erdoğan Cad. No:4

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Ahmet Yesevi Mh. Mücahit Cd. No:50