Özel Saygı Hastanesi

Özel Saygı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Saygı Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli
Telefon:0 (850) 321-5000
Web Sitesi:www.saygihastanesi.com.trHata Bildir
40.96937129.257817

Kurum Hakkında

Özel Saygı Hastanesi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. İlk binamız 7 katlı ve 3200 m kapalı alanı olan, hastane olarak yapılmış, ve bir ay içinde ruhsat alan tek hastane olmuştur. 1999 yılında inşa ettiğimiz 10 katlı ikinci ve 5 katlı üçüncü binamızla bir sağlık kompleksi kurmanın gururunu yaşadık.

1996 da zamanın Cumhurbaşkanı sayın Süleyman Demirel'in resmen hizmete açtığı hastanemizde 5 ameliyathane, 4 doğumhane, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile hizmet veriyoruz. Hastanemizde her katta bulunan suit odalarla birlikte 49 tek kişilik oda mevcuttur.

Kalp ameliyatları hariç, her türlü ameliyatın gerçekleştirildiği hastanemizde, modern bir laboratuvar, spiral tomografi, dopler ultrasonografi, mamografi, kemik yoğunluğu cihazı Diş için panoromik röntgen cihazı, EEG ve EMG cihazları, eforlu EKG ve kalp EKO cihazları mevcuttur.

Hastanemizde her branşda ikişer üçer beşer uzman hekim tam gün olarak hizmet verirken Emekli sandığı, SSK ve Bağkur anlaşmalarıyla halkımıza yardımcı olmaya gayret etmekteyiz. Ucuz ama kaliteli hizmeti bölgemizin dışındaki insanlara da ulaştırmayı hedefimiz olarak görüyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız sonsuza tek devam edecektir.

Halka saygı, Hak'ka saygı "önce saygı" sloganı hizmetimizin ve inancımızın temel prensibidir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Saygı Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Danışmant
★★★★★
Doktor Muammer Öztürk'e teşekkürler. Umut Danışmant geniz ameliyatı
Pelin Kara
Memnun kalmadık. Enfeksiyon olan hastamızın tatlil sonucu dahi yorumlanamadı, bir şey yok 39,5 olan ateşe anlam verilemediği, nörolojik olabileceği söylenerek geçiştirildi. Anlam veremediğim ateş var ve sebebi bilinmiyorsa serum nasıl takılıp müdahale ediliyor? Serum takıldı ve bir kaç ilaçla hastam geçiştirildi. Gece saatlerinde daha kötü oldu ve hemen Samandıra da bir Polikliniğe götürdük. Hastamızın ateşinin boğazında ki enfeksiyona bağlı olduğu olduğunu öğrendik. Bunun üzerine antibiyotik tedavsine başlandı ve gece saaat aralıklarıyla tekrar antibiyotik takıldı. Kan sonucunda herşey ortadaymış aslında. Hiç memnun kalmadık.
Neslihan Karakuş
★★★★★
Sultanbeyli Saygı Hastanesi KBB doktoru Muhammer Öztürk doktoruma burun estetik ameliyatı yaptırdım çok memmun kaldım. Böyle bı başarı yok arkadaşlar ellerinize sağlık Muhammer bey. Başarılar dilicem ama bundan daha başarı olamaz saygılarımla hastanız Neslihan Karakuş.
Melek Akça Helvaci
★★★★★
Doktorum Nazan Andıç Hanım'a çok teşekkür ederim.
Melek Akça Helvaci
★★★★★
Doğumumu orada yaptım çokta memnun kaldım güzel bir hastahane teşekkür ederim.
Emrullah Ayhan
★★★★★
Çok güzel, hizmette birinci, çok memnunnum. İyiki varsınız.

Özel Saygı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Saygı Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi Sultanbeyli Semerkant Sok. No:8 adresindeki müstakil binasında 33 cihaz kapasiteli olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
Dünyagöz Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası doğu bölgesinde göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme hedefiyle 2015 yılının Eylül ayında açıldı.
Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve çevre illerdeki hastalara modern sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
Kurulduğu günden bugüne yüz binlerce kişiye şifa dağıtan Sultanbeyli Ersoy Hastanesi, sağlıkta kalite ilkesi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi
5 yılı aşkın süredir, kaliteli sağlık hizmeti ve tecrübeyi, Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi olarak dün olduğu gibi bugün de bizim için değerli olan sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan Dialife Diyaliz Gurubu İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 adet Diyaliz Merkezi ile hastalarımıza hemodiyaliz
Sultanbeyli Devlet Hastanesi
Sultanbeyli Devlet Hastanesi olarak 2018 Ocak ayında taşındığımız 400 yataklı yeni hastane binamız ve Hasanpaşa Mah Fatih Bulvarı Açelya sokak adresinde bulunan Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli ve Çekmeköy ilçeleriyle birlikte bölgemize ileri tedavi teknikleriyle 65 poliklinikle hizmet vermektedir.
Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi
İstanbul'da inşa edilen iki salgın hastanesinden biri olan, Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi 2020 yılında hizmete girdi.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Saygı Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉