Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Mehmet Akif Mah. Kuran Kursu Cad. No:3
Telefon:0 (216) 592-4111
Web Sitesi:sultanbeyliadeah.saglik.gov.trHata Bildir
40.96542229.266142

Kurum Hakkında

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve çevre illerdeki hastalara modern sağlık hizmeti veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bir sağlık merkezidir.

Kurumumuz T.C Sağlık Bakanlığına bağlı Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermekte iken 06.10.2021 tarihinde Sağlık Bakanlığı onayı ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuş olup yanı sıra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü ile Diş Hekimliği Fakültesinin Uygulama Araştırma Hastanesi olması konusunda Ortak Kullanım Protokolü imzalamış olup 25.10.2021 tarihinde yeni adresinde (Mehmet Akif Mah. Camii Cad. No:3 Sultanbeyli/İstanbul) hizmete başlamıştır. Protokol kapsamında Diş Hekimliği fakültesinin Öğretim Üyeleri ile bireysel hizmet protokolü imzalanmıştır. Kurumumuz bünyesinde 5 yatak, 2 ameliyathane, 1 dental tomografi, 2 panaromik ve 2 periapikal röntgen cihazı bulunmaktadır. Kurumumuz Sultanbeyli merkezde tek binadan oluşmaktadır. Herhangi bir semt polikliniğimiz bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ağız Diş ve Çene Radyolojisi
  • Endodonti
  • Genel Diş Hekimliği
  • Ortodonti
  • Pedodonti
  • Periodontoloji
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Restoratif DişTedavisi

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hilal Ak Yıldız
★★★★
Telefonlara bir kere bakın be Allahsizlar

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Fatih Cad. No.175 Sultanbeyli
Sultanbeyli Tıp Merkezi
470 metre uzaklıkta
Mehmet Akif Mah. Erdoğan Cad. No:4
TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
810 metre uzaklıkta
A.Gazi Mh. Semerkant Sok. No:8/A
Saygı Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Fatih Bulvarı No:75 Sultanbeyli
Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
1.1 km. uzaklıkta
Hasanpaşa Mah. Fatih Bulvarı No:41
Sultanbeyli Devlet Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Battalgazi Mah. Paşaköy Cad. No:60