Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sultanbeyli
Adres:Mehmet Akif Mah. Kuran Kursu Cad. No:3
Telefon:0 (216) 592-4111
Web Sitesi:sultanbeyliadeah.saglik.gov.trHata Bildir
40.96542229.266142

Kurum Hakkında

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ve çevre illerdeki hastalara modern sağlık hizmeti veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bir sağlık merkezidir.

Kurumumuz T.C Sağlık Bakanlığına bağlı Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermekte iken 06.10.2021 tarihinde Sağlık Bakanlığı onayı ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuş olup yanı sıra Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü ile Diş Hekimliği Fakültesinin Uygulama Araştırma Hastanesi olması konusunda Ortak Kullanım Protokolü imzalamış olup 25.10.2021 tarihinde yeni adresinde (Mehmet Akif Mah. Camii Cad. No:3 Sultanbeyli/İstanbul) hizmete başlamıştır. Protokol kapsamında Diş Hekimliği fakültesinin Öğretim Üyeleri ile bireysel hizmet protokolü imzalanmıştır. Kurumumuz bünyesinde 5 yatak, 2 ameliyathane, 1 dental tomografi, 2 panaromik ve 2 periapikal röntgen cihazı bulunmaktadır. Kurumumuz Sultanbeyli merkezde tek binadan oluşmaktadır. Herhangi bir semt polikliniğimiz bulunmamaktadır.

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Ağız Diş ve Çene Radyolojisi
  • Endodonti
  • Genel Diş Hekimliği
  • Ortodonti
  • Pedodonti
  • Periodontoloji
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Restoratif DişTedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hilal Ak Yıldız
★★★★
Telefonlara bir kere bakın be Allahsizlar

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
Kurulduğu günden bugüne yüz binlerce kişiye şifa dağıtan Sultanbeyli Ersoy Hastanesi, sağlıkta kalite ilkesi ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi
474 metre uzaklıkta
5 yılı aşkın süredir, kaliteli sağlık hizmeti ve tecrübeyi, Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi olarak dün olduğu gibi bugün de bizim için değerli olan sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi Sultanbeyli Semerkant Sok. No:8 adresindeki müstakil binasında 33 cihaz kapasiteli olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Saygı Hastanesi
Özel Saygı Hastanesi
824 metre uzaklıkta
Özel Saygı Hastanesinde her branşda ikişer üçer beşer uzman hekim tam gün olarak hizmet verirken Emekli sandığı, SSK ve Bağkur anlaşmalarıyla halkımıza yardımcı olmaya gayret etmekteyiz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
Dünyagöz Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası doğu bölgesinde göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilme hedefiyle 2015 yılının Eylül ayında açıldı.
Sultanbeyli Devlet Hastanesi
Sultanbeyli Devlet Hastanesi olarak 2018 Ocak ayında taşındığımız 400 yataklı yeni hastane binamız ve Hasanpaşa Mah Fatih Bulvarı Açelya sokak adresinde bulunan Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan Dialife Diyaliz Gurubu İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 adet Diyaliz Merkezi ile hastalarımıza hemodiyaliz
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli ve Çekmeköy ilçeleriyle birlikte bölgemize ileri tedavi teknikleriyle 65 poliklinikle hizmet vermektedir.
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi
Adatıp Hastanesi, İstanbul'da da 25.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde, Kurtköy'de faaliyete başlamış, sağlık sektöründe öncü, yeni hizmet birimleri açmada girişimci, acil hizmetlerde hızlı, teşhis ve tedavide başarılı bir yol
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Sultanbeyli Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉