Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümitköy FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mutlukent Mh. Hekimköy Sit. 10.Cd. No:79
Web Sitesi:www.silasaglikhizmetleri.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.89014032.706174

Kurum Hakkında

Özel Ümitköy FTR Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Ankara’da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa zamanda hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve sonuç alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümitköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Arte Cerrahi Hastanesi

380 metre uzaklıkta

1920. Cadde No:61 06810 Çayyolu

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği

870 metre uzaklıkta

Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy

A Klinik Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

2432 Cadde (Eski 8.Cad.) No:35 Ümitköy

Minasera Aldan Hastanesi

2 km. uzaklıkta

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mh. 2741. Cd. No:2

Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu

Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Prof. Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2760 Cad. No:22-24/A Çayyolu