Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kıbrıs Cad. Orhun Sokak No:3 Topraklık
Telefon:0 (312) 585-5500
39.91966632.872257

Kurum Hakkında

Kurumumuzun mevcut konumunda ki ilk başlangıcı 12 Aralık 1976 da sağlık ocağı olarak hizmete açılmasıdır. 1981 yılında SSK Ağız ve Diş Sağlığı Dispanseri olarak hizmete devam etmiştir. Kurumumuz 2005 yılının Şubat ayında SSK'dan Sağlık Bakanığına devredilmiş olup Başkentinimizin Çankaya ilçesi Topraklık semtinde, 5 katlı ve 4500 m² kapalı alana ve ferah iç mekana sahip binasında hizmetlerini sürdürmektedir.

Bugüne kadar bütün ek ödemelerini zamanında yaparak, hizmet alımlarını gerçekleştirerek, mevzuat dahilinde yapılan talepleri karşılayarak, hiçbir mali sıkıntı yaşamadan, Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda çevre halkı başta olmak üzere, Ankara'nın çeşitli semtlerinden gelen hastalarına temizlik ve hijyen koşullarını aksatmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuTopraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ismail Çimen · 8 Mayıs 2019

Özlem Ferda Duran hocama çok teşekkür ederim ayrıca Zeki Akçalı hocama çok tesekkur ederim

Kerime Köksal Erol · 6 Mart 2019

Doktorlardan şikayet ediliyor. Bari isimleriyle birlikte verin.

Şükran Çirpan Yüksel · 17 Eylül 2018

*** *** isimli doktor, hastayla konuşurken yok gibi davranıp, size "bu" diye hitap edecek kadar iyi(!) bir eğitim almış!!

Fazli Mandaci · 30 Temmuz 2018

Dr. Sıla Şahin ve Dr. Tülin Arıkan hanımefendilere sıcak ilgilerininden ve yapmış olduğu muayenelerden dolayı çok çok tşkr ederim. Üst dudak ve damağıma dikiş atıldı 12 gün dikişli olarak gezdim. çok ağrıdı ama doktorların cana yakınlığı bütün ağrılarıma iyi geldi. daha dişlerim takılmadı ama kendime diş takılmış gibi görüyorum.

Selim Yalçın · 13 Temmuz 2018

Çocuk diş doktoru *** *** sakin ha bu kadına çocuğunuzu götürmeyin bağırıp çağırması işini yapmaması çocuğumun dişini mahvetti çocuğun dişi hala ağrıyor şişti morardı haram olsun aldığınız maaş

Ömer Zisan Yalcin · 11 Temmuz 2018

*** *** hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum. Yapılan işlemde kesinlikle berbat ağrı içinde kıvranıyoruz şişkinlik oluştu yüzde ve iltihaplanma var. Hastaya yaklaşımı da berbat. Bir daha asla gitmicem ve önermiyorum .

AliCan Erdoğan · 29 Kasım 2017

27 kasım da gittim randevulu *** hanım için görüşme istedim yaptığı tüm dolgular dahil düştü beni 2.kat 10 nolu odaya yönlendirdiler. Sanki kendim gittim o nolu odaya azar üzerine azar tepem attı. Şuan Özel hastanede görüştüm tüm yaptığı işlemler yanlış bunu 4 doktorda söyledi. Yatar kalkar beddua ederim.

Selen Basara · 19 Ekim 2017

Lanet olsun sizin gibi hastaneye. Annemin diş protez dişlerini değiştirmesi gerekiyordu, kolejdeki topraklık ağız ve diş sağlığına gittik. Annem dişimde ağrı var demesine rağmen doktor hanım o dişi ısrarla taktı. Aradan 1 2 gün sonra annemin yüzü aşırı derecede şişmeye başladı, ayrıca protez sözde porselen diş simit yerken kırıldı, annem şişlikten ve ağrıdan duramıyordu iğne verdiler geçti tekrar eskisinden 2 kat daha fazla şişti doktor hanım anneme 2 aydır çektiriyor hala sağlığına kavuşamadı şişlik artık diş etini geçip kaslara sıçramış o doktorun kendi hatası yüzünden biz bunlara katlanmak zorunda mıyız insan sağlığı bu kadar ucuz mu ? Neden insanlara kasap gibi davranıyorlar ! Lütfen yetkililer bu duruma artık bir dur desin !!!

Sinan Alptekin · 4 Ekim 2017

Ya böyle bi ilgisizlik saygısızlık görmedim ya kadın doktorun ağzına vurmamak için kendimi zor tuttum ondan sonra derlerki sağlık porsoneli neden dayak yiyor öyle doktorlar nasıl olurda çalışabilir bu tip yerlerde ya boşa maaş veriliyo

Esra Soylu · 4 Mart 2016

Zeynep Esma hocamız teşekkür ederim elleri dert gormesin

Beste Tontu · 5 Şubat 2016

Doktorum iyi bir doktora benziyordu (S.A.) ama 1 günde kanal tedavisini bitirdiği için ve apseli dişe tedavi yapıldığı için dişimde şiddetli ağrı, apse ve yanağımda aşırı bir şişlik oluştu. Başka bir hastaneye gittim doktor antibiyotik iğne verdi. Bugün 3. gün şişlik ve ağrı devam ediyor! Bir daha bu hastaneye asla gelmem !

Bilo Ibik · 21 Ocak 2016

Ben bugün saat 13:30 da hastaneye gittim. Sıramı aldım. 15 dak sonra sıra geldi. Muayene oldum film çekildi. Diş dolgun 3 gün önce düşmüştü. Sağolsun Banu Yıldırım hanım Alev hanıma yönlendirdi. Kanal tedavilik dişi dolguyla kurtardı. Hem hanım gibi hanım hem de doktor gibi doktorlar. Her ikisine de çok teşekkür ederim. Benim eşiminde diş eti sorunu var. Muhakkak bu iki insana yonlendirecegim. Ve saat 3 gibi de işim bitti. Tekrar teşekkürler. Bülent İbikli

Emir Han Aysenas · 1 Ağustos 2015

kardeşim ücretli girdik diş ağrısından ölüyom 20 gün sonrasına gün verdi

Serap Şimşek · 29 Eylül 2014

sayın *** *** insanlar hastanelerde doğmuyor. cahil davranabilirler. kaldıki düş çürümesi nasıl fiziksel bir sorunsa diş çekiminden korkmakta psikolojik bir sorun. bence hastalarınıza bağırarak müdahale etmek yerine tıbbi cihazlarınızla müdahale ediniz. nacizane bir vatandaş tavsiyesi.

Özcan Koyuncu · 17 Temmuz 2014

şikayetim devlet hastanesine doktoruma değil

mrb dişlerimi yaptırmak için topraklık hastanenize geldim ama çok çok pişman oldum dişlerimi çektiler 10 tane bir hafta süre verdi geçici diş takılmadığından dolayı

bir hafta cehennem acısı çeker gibi 10 diş yerine 10 kurşun kavama sıkılmış gibi acı çektim her gece uyuşturucu iğne yedim geceler kabus oldu ve randevu günüm geldi yaşadıklarımı doktorum olan eylem hocama anlatım ama devletin vermemiş olduğu geçici diş imkanının olmadığını söyledi ve tekrar 6 gün sonra salı günü randevü aldım toplamı yaptı 2 hafta aynı acıların tekrarını yaşadım ve en sonunda özel bir hastanede paramla geçici diş taktırdım sormak istediğim soru ****** neden insanların sağlığı söz konusuyken gecici diş parasımı biti bir anda türkiyede deyilizde sanki ırak suriye gaze afrika hastanesindeyim gibi hisetim avrupa çıktı marsa bizda binemedik salıncağa çankaya bölgesinde ikamet ediyorum burda kedi köpek bile aç kalsa vatandaş cebindeki parayla mama alır hayvana insan sağlığı demeki kedi ve köpek kadar bile deyilmiş yuhhhhhh diyorum kine ne yuhhhhh

Serap Zeliş Yılmaz · 7 Mayıs 2014

dişlerimde yapılan bir problem yüzünden 3 yıldır dayanılmaz acılar çekıyorum bi hata sonucu yapılan diş protezinde damak kemiğini eritmişler. şuan dişlerde kayıplar varr bunun hesabını kim verecek bunlar elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyorlar. yüklü miktarda para ödedim ama halen dişlermdeki sorunlar düzelmedi

Aytekin Çiçek · 7 Nisan 2014

Banu Balcı Yıldırım Hanıma sonsuz teşekkürler. Böyle iyi güleryüzlü hastasıyla ilgilenen bir doktor görmedim. Hastane Banu hanımla gurur duymalı, doktorların hepsi onun gibi olsa hasta kalmaz eminim. Onu çok seviyorum herkese tavsiye ediyorum, Banu Balcı Yıldırım iyiki sizinle tanışmışım. Dilek Çiçek

Necla Gurbuz · 20 Mart 2014

Tertemiz, görevlileri gayet güleryüzlü, hızlı hareket edilen bir güzel kurum.. gayet memnun kaldım, nadir iyi kurumlardan biri, bana iyisi mi denk geldi , bilemiyorum. Serpil Berktaş hanımefendi de gayet insansever, nazik, eli hafif, işine ve insana saygılı bir hekim.. teşekkür edilebilir ancak..

Osman Yıldırım · 20 Mart 2014

Ankara Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tüm personeli iligili alakalı hastalarına karşı sagılı sevgi dolu olmaları işlerini severek yapmalarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca kendi doktorum Alev Koçak'a da teşekkür ederim. Çünkü işini çok iyi yapıyor. Kendisine sonsuz teşekkür.

Bora Beşe · 24 Kasım 2013

İlk kez geldiğim bu hastanede sıcak bir ilgi gördüm. Ağrıyan ve tamamen çürük durumda bulunan dişimin çekilmesinde katkıları olan Ayşe Didem hocam ile Nilgün hocama teşekkür ediyorum.. Tüm çalışanlar ile doktorlarına kolay gelsin dileklerimi gönderiyorum...

TC Mustafa Kelgökmen · 4 Eylül 2013

Topraklık Diş Hastanesinin kolej semt polikliniğine evim yakın olduğu için gittim; fakat gittiğime pişman ettiler. İlk gittiğimde yorgun olmalarından yakındılar ve yalnız 1 tane dişimle ilgilenebileceklerini söylediler. Diğer dişim için de bugün gittim. Çok kaba ve şuursuzca davranarak beni ağlamaklı hale getirdiler. Gittiğimde saat 3tü ve muayene saati 4:30 da bitiyor. Çıkmam lazım sen daha beni çok beklersin şeklinde terbiyesizce şeyler söyledi. Ardından hekim değiştirdim rica minnet. O hekim de neden arkadaşımı beklemedin ben bi daha senin dişlerine bakmam gibi saçma sapan şeyler söyleyerek kapıyı yüzüme kapattı. İlk gittiğim * nolu klinikteydi sonraki de * nolu klinikteydi. Ben oraya sigortalıyım diye gidiyorum. Bedava gitmiyorum ve maalesef yüzüme bile bakmıyorlar. Aldıkları maaş haram olsun sanki hayrına çalışıyormuş gibi davranıyorlar. Ben rahatsızım diyorum başka zamanım yok gelmeye diyorum kendi sağlığını kendin düşün diye kaba bir tabir kullanıyorlar. Ne yapmamız lazım durumu olmayan insanlarız illa özele mi gitmeliyiz? Lütfen sıkı bir uyarı ve denetleme yapılsın.

Gökşad Ulutaş · 2 Eylül 2013

Öncelike şunu belirterek başlamak istiyorum yorumuma, diş sağlığım gerçekten hiç iyi değil ve çok ciddi tedaviye ihtiyaç duymaktayım (en az 10 dolgu). Mesleğim yönetmenlik ve günde 18 saat çalışmaktayım, zar zor vakit ayırıp topraklık diş hastanesine tedavi için gidiyorum, kayıtlı bulunduğum dt. *** ***'a yönlendiriliyorum her seferinde. Son 6 aydır ne hikmetse bir türlü *** hanım ya erken çıkmak zorundaydı, ya ben geç kalıyordum, 12-2 arası orda olmama ramen bir türlü vakit ayırıp tedavi etmedi. Daha önce de uyguladığı 3 dolgu düştü o bölgeler çürüdü.

Yakın zamanda 20 lik çekimi için gittim kendisi gene erken çıkacağını ilgilenemeyeceğini söyleyerek başka bir hekime yönlendirdi ve o hekimde dişi çekerken yanındaki dişi kırdı ve bugün kendisi onun çürük olduğunu, kırılmadığını söyledi ki 6 aydır bir türlü tedavi etmemesinden ötürü çürümesi gayet normal değilmi? Dün gece ağrıdan bayılma derecesinde diş ağrısı çektim (kendisinin yaptığı ve 2 kere dolgusu düşen diş ve hala iltahaplı, ağrılar içerisindeyim) ve öğleden sonra diş hastanesine gittim. Önümde sırada 2 kişi vardı, muhtemelen ya torpilli ya tanıdığıydı ki 1er buçuk saat 2 hasta ile ilgilendi, sıra bana geldiğinde gene aynı konu, git bir film çektir, filmi çektirip geldim, 1 dişten fazlasıyla ilgilenemem, önümdeki 2 hafta dolu, yarın gel 1 dişini yapalım diyerek yolladı. Efendiliğimi bozmadım, yarın diş hekimimi değiştiriyorum ve bu gecede ağrılar içerisinde geçireceğim, işimden, yaşantımdan ve moralimden yoksun bir şekilde. Bu doktorun ne iş ahlakı var, ne insan sağlığına saygısı var, ne de işine düşkünlüğü. Her alanda puanım kendisine 0, o hastaneye yakışmayan bir hekim.

Sinem Duran · 17 Temmuz 2013

harika bir hastane sağolun varolun

Sedef Aslan · 13 Nisan 2013

2 hafta önce diş ağrısından ölecek duruma gelip hastahanenize başvurdum ve beni bu ağrıdan kurtardılar çok memnun kaldım özellikle doktor Alev Kocak'tan çok memnun kaldım hepinize teşekkür ederim...

Idris Alcu · 21 Şubat 2013

Geçen yıllarda diş tedavisi için hastanenizde tedavi oldum sizlerden çok memnunum kaldım teşekkürlerimi sunuyorum

Ali Turgay Yucel · 16 Kasım 2012

Bir vatandaş olarak verdiğiniz hizmetlerden ötürü tüm çalışanlarınıza, Sayın Selda Kılıç Hanımefendiye ömür boyu başarılar dilerim. Gülen yüzünüz hiç solmasın. Turgay ve Zeynep

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 109 oy kullanılmış ve kurum hakkında 26 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1 km. uzaklıkta

Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya

Era Göz Hastalıkları Merkezi

1 km. uzaklıkta

Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay

İlgin Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Mehmet Ali Altun Caddesi No:44/B Akdere

Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Erzurum mh. Geçim Sk. 8 Cebeci

Özen Patoloji Laboratuvarı

1.2 km. uzaklıkta

Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230