Özel Uzman Diş Hastanesi

Özel Uzman Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Uzman Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Bulvarı Özer Sok. No:3
Telefon:0 (352) 220-9900
Web Sitesi:www.uzmandent.com.trHata Bildir
38.71320135.490097

Kurum Hakkında

Kayseri Diş Merkezi olarak 2005 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş Özel Uzmandent Diş Merkezi olarak, bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.

2009 yılında inşaatına başlanan Hastanemiz, Özel Hastaneler Yönetmeliğine eklenen "Özel Diş Hastanesi" kapsamında eklenen 50 ünitli, tam teşekküllü ameliyathaneli, en az beş yataklı Hastane ön iznini, 09 Mart 2012 tarihinde almıştır. 05 Mart 2014 tarihi itibariyle de ön izin belgesi Özel Hastane Açılış Ruhsatına çevrilmiştir.

4.500 m2 kapalı alanı olan Hastanemizde; 8 adet yatak, 2 adet ameliyathane, 2 adet hasta gözlem ACİL ünitesi, morg, tıbbi gaz sistemi merkezi vakum sistemi, 120 kişilik çok amaçlı Konferans Salonu, laboratuvar, elli adet diş üniti, bir adet dental volumetrik Tomografi, bir adet Panoramik Röntgen ve tüm diş hekimliği donanımları eksiksiz mevcuttur. Türkiye'de yeni yönetmeliğe göre 2 adet ruhsat verilmiştir bunlar; Uzman Diş Hastanesi ve Medipol Diş Hekimliği Hastanesidir. 2013 yılında Hastane hizmet binasını açan merkezimiz, Kayseri şehir merkezinde iki şube ile ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Ayrıca; Radyoloji Ünitesi ve Ameliyathanesi ile de bir ilk olma özelliği taşımakta olan Hastanemiz, bütün hastalarına Kaliteli, Güvenli ve Garantili hizmet verme ilkesini kendisine anlayış olarak benimsemiştir. Hastanemizde; toplam 50 ünitte, altısı uzman olmak üzere toplam 21 diş hekimi ve onlarca çalışanı ile hizmet verilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar
 • Protez
 • Zirkonyum
 • İmplant
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi
 • Dental Kozmetik
 • Oral Diyagnoz
 • Dental Radyoloji
 • Diş Beyazlatma
 • Endodonti
 • Periodontoloji
 • Pedodonti
 • Ortodonti
 • Ağız Kokusu
 • Ameliyathane
 • Lokal Girişim

Özel Uzman Diş Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzman Diş Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayse Nur
Hastane genel olarak iyi sadece bazı doktorlar kötü mesela G*** ***'yı kesinlikle hiç kimseye önermiyorum yaptığı hatalı tedaviyi kabul etmiyor elinize ödediniz parayı verip bide ben yapmadım diyor canınızdan oluyorsunuz paranızla rezil oluyorsunuz kimseye kesinlikle önermiyorum.
Ümran Mazlum
★★★★★
Çok harika hekimlerin olduğu, özellikle Dr Esra Ekizer kızımla çok ilgili, ortodonti tedavisi çok başarılı, herşey için teşekkürler.
Ayşe Sena Dinç
★★★★★
Hekimlerin hepsi çok başarılı benim tanıdığım ve bildiğim en iyi hekim Sami Dinç.

Özel Uzman Diş Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.2 / 5

Özel Uzman Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uzman Diş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5
Erciyes Hastanesi
370 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46
Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
430 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A
Kayseri Lazer Göz Merkezi
450 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
460 metre uzaklıkta
Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58
Kayseri İbnisina Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No:3
Acıbadem Kayseri Hastanesi
840 metre uzaklıkta
Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A