Özel Uzman Diş Hastanesi

Özel Uzman Diş Hastanesi
Kurum Adı:Özel Uzman Diş Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tacettin Veli Bulvarı Özer Sok. No:3
Telefon:0 (352) 220-9900
38.71320135.490097

Kurum Hakkında

Kayseri Diş Merkezi olarak 2005 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş Özel Uzmandent Diş Merkezi olarak, bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.

2009 yılında inşaatına başlanan Hastanemiz, Özel Hastaneler Yönetmeliğine eklenen "Özel Diş Hastanesi" kapsamında eklenen 50 ünitli, tam teşekküllü ameliyathaneli, en az beş yataklı Hastane ön iznini, 09 Mart 2012 tarihinde almıştır. 05 Mart 2014 tarihi itibariyle de ön izin belgesi Özel Hastane Açılış Ruhsatına çevrilmiştir.

4.500 m2 kapalı alanı olan Hastanemizde; 8 adet yatak, 2 adet ameliyathane, 2 adet hasta gözlem ACİL ünitesi, morg, tıbbi gaz sistemi merkezi vakum sistemi, 120 kişilik çok amaçlı Konferans Salonu, laboratuvar, elli adet diş üniti, bir adet dental volumetrik Tomografi, bir adet Panoramik Röntgen ve tüm diş hekimliği donanımları eksiksiz mevcuttur. Türkiye'de yeni yönetmeliğe göre 2 adet ruhsat verilmiştir bunlar; Uzman Diş Hastanesi ve Medipol Diş Hekimliği Hastanesidir. 2013 yılında Hastane hizmet binasını açan merkezimiz, Kayseri şehir merkezinde iki şube ile ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Ayrıca; Radyoloji Ünitesi ve Ameliyathanesi ile de bir ilk olma özelliği taşımakta olan Hastanemiz, bütün hastalarına Kaliteli, Güvenli ve Garantili hizmet verme ilkesini kendisine anlayış olarak benimsemiştir. Hastanemizde; toplam 50 ünitte, altısı uzman olmak üzere toplam 21 diş hekimi ve onlarca çalışanı ile hizmet verilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar
 • Protez
 • Zirkonyum
 • İmplant
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi
 • Dental Kozmetik
 • Oral Diyagnoz
 • Dental Radyoloji
 • Diş Beyazlatma
 • Endodonti
 • Periodontoloji
 • Pedodonti
 • Ortodonti
 • Ağız Kokusu
 • Ameliyathane
 • Lokal Girişim

Özel Uzman Diş Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Uzman Diş Hastanesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşe Sena Dinç · 20 Ağustos 2013

Hekimlerin hepsi çok başarılı benim tanıdığım ve bildiğim en iyi hekim Sami Dinç.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Uzman Diş Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Uzman Diş Hastanesi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Uzman Diş Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Melikgazi Ek Binası

100 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah.Tacettin Veli Bulvarı, No:28

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5

DetaGen Genetik Tanı Merkezi

320 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Deliklitaş Cad. No:12/A Melikgazi

Erciyes Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46

Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

430 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A

Kayseri Lazer Göz Merkezi

450 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58