Özel Yenice Diş Polikliniği

Özel Yenice Diş Polikliniği
Kurum Adı:Özel Yenice Diş Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:Anadolu Caddesi No:818/B
Telefon:0 (232) 329-8645
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.49147727.066399

Kurum Hakkında

Özel Yenice Diş Polikliniği, İzmir ili Çiğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Yenice Sağlık Hizmetleri ve Ürünleri Şirketi diş hekimi Leman Yenice tarafından 1990 yılında kurulmuştur. 2006 yılında Özel Yenice Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açılmış ve Yapı Kredi Bankası Çiğli şubesinin üstünde hizmet vermeye devam etmektedir.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özgül Arik Kösedagli
Çokmu aceleniz vardı telefonu suratıma kapattınız...

Özel Yenice Diş Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Yenice Diş Polikliniği 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 70 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
Özel Ekol KBB Hastanesinde kulak burun boğaz'a ait hertürlü sağlık hizmeti aynı çatı altında verilmektedir.
Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi
Çiğli, Karşıyaka, Menemen, Foça, Aliağa ve çevre bölgelerden gelen hastalara hizmet veren Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezimiz, hasta/hasta yakınlarına daha rahat hizmet almalarını hedeflemiştir.
Özel Veni Vidi Göz İzmir Tıp Merkezi
Özel Veni Vidi Göz Merkezinin İzmir şubesi olarak modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Özel Ekol International Tıp Merkezi
Ekol Sağlık Grubu KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları, dermatoloji ve diş branşlarında hizmet v
Özel Ekol Göz Tıp Merkezi
Özel Ekol Göz Tıp Merkezi
835 metre uzaklıkta
Her türlü teknolojik donanıma sahip Özel Ekol Göz Tıp Merkezi Temmuz 2012'den itibaren hizmetinizdedir.
Özel DentEkol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentekol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9 kişilik uzman hekim kadrosuyla, Ekol Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermektedir.
Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi alanında uzman doktorlar, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve hemşirelerden oluşan ekibiyle hizmet sunmaktadır.
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi olarak 800 m2 kapalı alanı olan binasında tecrübeli ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Yenice Diş Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉