Pervari Devlet Hastanesi

Pervari Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pervari Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Siirt
İlçe:Pervari
Adres:Aydın Mah. Beyazıt Cad. No:11
Telefon:0 (484) 361-2015
Web Sitesi:pervaridh.saglik.gov.trHata Bildir
37.93391242.546682

Kurum Hakkında

Mevcut hastanemizin binası 2004 yılında inşa edilmiş olup aynı yıl tek blok olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2011, 2016, 2018 yıllarında çeşitli tadilat ve değişiklikler yapılarak bina daha verimli ve etkin kullanılır hale getirilmiştir. 3217 metrekare olan kapalı kullanım alanında 2 adet yataklı servis ve toplam 19 hasta odası, 6 adet poliklinik odası, 1 adet doğum salonu, 1 adet biyokimya laboratuvarı, 1 adet röntgen odası, 1 adet eczane ve genel depo, 3 kişi kapasiteli morg, birinci basamak acil servisi ve serviste; 2 adet müşahide odası, 1 adet resüsitasyon odası ve kan alma odası bulunmaktadır. 2006 yılında açılan diyaliz ünitemiz 3 adet cihazla hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca 2019 yılında 4 yataklı Yeni doğan Yoğun Bakım ünitemiz açılmış olup hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pervari Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Pervari Devlet Hastanesi, Siirt ili Pervari ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Pervari Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Pervari Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Pervari Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Pervari Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Pervari Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bahçesaray Devlet Hastanesi
30.6 km. uzaklıkta
İslam Mahallesi
Hizan Devlet Hastanesi
34.3 km. uzaklıkta
Kültür Mah. Hastane Cad. No:18
Eruh Devlet Hastanesi
38.3 km. uzaklıkta
Fatih Mahallesi. Emniyet Amirliği Yanı. No:3 Eruh
Çatak Devlet Hastanesi
45.9 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. Mirava Otel Karşısı
Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
46 km. uzaklıkta
Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2
Şırnak Devlet Hastanesi
47.2 km. uzaklıkta
Bahçelievler Cizre Caddesi