Salıpazarı İlçe Hastanesi

Salıpazarı İlçe Hastanesi
Kurum Adı:Salıpazarı İlçe Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Salıpazarı
Adres:Bereket Mah. 100. Yıl Bulvarı
Telefon:0 (362) 821-2063
41.08517636.824238

Kurum Hakkında

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde sağlık ocağından dönüştürülen, E 3 Tipi Entegre Hastane olarak 2011 yılında hizmete girmiştir.

Salıpazarı İlçe Hastanesinde 112 ambulans, röntgen, laboratuvar, 1 Başhekim, 5 Doktor ve 2 Diş Doktoru olmak üzere 8 Doktor ile hizmet vermektedir. Acil polikliniği 5 yataklı olarak faaliyet göstemektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Salıpazarı İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Salıpazarı İlçe Hastanesi, Samsun ili Salıpazarı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Salıpazarı İlçe Hastanesi RandevuSalıpazarı İlçe Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mertcan Demirtaş
Mertcan Demirtaş · 8 Ağustos 2016

Röntgen görevlisi dışarıda sigara içip telefonla oynuyo biz burda sıra bekliyoruz. Sonra vatandaş görevliye saldırdı diyolar.

Salıpazarı İlçe Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Salıpazarı İlçe Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Salıpazarı İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Atasam Çarşamba Tıp Merkezi
15.2 km. uzaklıkta
Sarıcalı Mah. Yunus Emre Sok. No :22
Fizomer Tıp Merkezi
15.3 km. uzaklıkta
Sarıcalı Mah. Yunus Emre Cad. No:27
Çarşamba Devlet Hastanesi
15.3 km. uzaklıkta
Helvacalı Köyü Kavakdibi Mevkii
FMC Çarşamba Diyaliz Merkezi
16.1 km. uzaklıkta
Yeşilırmak Mah. Yeni Samsun Yolu No:60
Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi
18.8 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mah. Fatma Güler Sokak No:4