Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4
Telefon:0 (312) 268-0110
39.96754732.580549

Kurum Hakkında

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığımızın 20 Mayıs 2008 tarihli makam onayına istinaden 20 standart ünit sayısı ile müstakil başhekimlik olarak kurulmuştur. Kurumumuzda sürekli olarak ünit kapasitesi ve kapalı alan miktarı arttırılması için çalışmalar yapılmış ve bunun sonucu Sincan Merkez binası, Eryaman 2. etap semt polikliniği, Eryaman Türk Konut Osman Arıoğlu Semt Polikliniği ve Entegre Güdül Devlet Hastanesi Semt Polikliniği olmak üzere toplam 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, hali hazırda hizmet kapasitesini arttırma çalışmaları devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda kurumumuzun çalışmaları devam etmekte olup; Vizyonumuz çerçevesinde uluslararası camiada kabul görmüş tıbbi hizmet standartlarına uygun sağlık hizmeti sunarak, güven ve saygınlık konusunda önder, hasta ve yakınları ile çalışanlar tarafından tercih edilen ve hizmetle mutluluk veren bir sağlık merkezi olma yolunda.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuSincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Asli Yildiz · 23 Mayıs 2018

Ankara hastanesi diş bölümü iyi ve artı Topraklık diş polikinliğinide tavsiye ederim burasını merak ettim bilgi verirmisiniz

Ibrahim Gul Nagihan Yetisgen · 4 Mart 2018

Ahhhhh bide randevu alabilsek nerdeeeeee

Veli Yıldırım · 9 Nisan 2016

Çiğdem Özer Eroğlu mükemmel.. Diğerlerine de saygılarımı sunuyorum.. Tedaviye onunla başladığım için onu biliyorum.

Fatma Çalışkan · 3 Aralık 2014

bazı olumsuz yorumlar alıyorum hastaneniz hakkında. ben uzaktan gelcem diş için düzgün olmazsa hiç yaptırmayım lütfen bana bilgi verin

Emre D · 22 Nisan 2014

Acil doktorları tuzluk gibi bişeye yaramıyo suratsızlar halden can yanmasından anlamıyolar

Bilal Işıkdemir · 23 Eylül 2012

Hastahane çok kalabalık yeterli değil.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 50 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sincan Tıp Merkezi

190 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34

Başak Tıp Merkezi

420 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B

Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi

600 metre uzaklıkta

İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3

Koru Sincan Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1

Odak Göz Hastalıkları Merkezi

680 metre uzaklıkta

Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B

Sincan Koç Diyaliz Merkezi

820 metre uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6