Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:İstasyon Mah. Ayaş Cad. Derya Sok. No:4
Telefon:0 (312) 268-0110
Web Sitesi:sincanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.96754732.580549

Kurum Hakkında

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığımızın 20 Mayıs 2008 tarihli makam onayına istinaden 20 standart ünit sayısı ile müstakil başhekimlik olarak kurulmuştur. Kurumumuzda sürekli olarak ünit kapasitesi ve kapalı alan miktarı arttırılması için çalışmalar yapılmış ve bunun sonucu Sincan Merkez binası, Eryaman 2. etap semt polikliniği, Eryaman Türk Konut Osman Arıoğlu Semt Polikliniği ve Entegre Güdül Devlet Hastanesi Semt Polikliniği olmak üzere toplam 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, hali hazırda hizmet kapasitesini arttırma çalışmaları devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda kurumumuzun çalışmaları devam etmekte olup; Vizyonumuz çerçevesinde uluslararası camiada kabul görmüş tıbbi hizmet standartlarına uygun sağlık hizmeti sunarak, güven ve saygınlık konusunda önder, hasta ve yakınları ile çalışanlar tarafından tercih edilen ve hizmetle mutluluk veren bir sağlık merkezi olma yolunda.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Temel Yurekli
Diş hakkında çekim mi dolgu mu olacak malesef gişedeki elemanlar karar veriyor. Vasfı benim kadar olmayan vasıfsızlar lüften bu konularda müdahele etmeyin.
Asli Yildiz
★★★
Ankara hastanesi diş bölümü iyi ve artı Topraklık diş polikinliğinide tavsiye ederim burasını merak ettim bilgi verirmisiniz.
Ibrahim Gul Nagihan Yetisgen
★★
Ahhhhh bide randevu alabilsek nerdeeeeee
Veli Yıldırım
★★★★★
Çiğdem Özer Eroğlu mükemmel.. Diğerlerine de saygılarımı sunuyorum.. Tedaviye onunla başladığım için onu biliyorum.
Emre D
Acil doktorları tuzluk gibi bişeye yaramıyo suratsızlar halden can yanmasından anlamıyolar.
Bilal Işıkdemir
Hastahane çok kalabalık yeterli değil.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Sincan Tıp Merkezi
Özel Sincan Tıp Merkezi
190 metre uzaklıkta
Cebeci Fizik Tedavi Merkezi olarak hizmet vermiş olan kurum Ayaç Caddesinde Özel Sincan Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Başak Tıp Merkezi
Özel Başak Tıp Merkezi
418 metre uzaklıkta
Özel Başak Tıp Merkezi 17/09/2006 tarihinde Ankara'nın Sincan ilçesi ve çevresinde hizmet vermeye başlamıştır. 10 Dalda uzman hekim kadrosu ve 24 saat acil ünitesi ile sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan - Ankara'da 27.11.2002 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamış olup, 25 +1 cihaz ile çalışmaya devam etmektedir.
Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Koru Sincan Hastanesi
645 metre uzaklıkta
Özel Koru Sincan Hastanesi 5 katlı binasında, toplam 81 hasta yatağıyla hizmet sunuyor. Özel Koru Sincan Hastanesinin SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.
Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. Sincan adresinde faaliyet gösteren Odak Göz Merkezi aynı akademik kadrosu ile Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan şubesi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan
Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü modern binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, tecrübeli medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi bünyesinde çocuk üzerine ihtisas yapmış hekim, deneyimli çocuk hemşiresi ve yardımcı sağlık personeli ile hizmet vermektektedir.
Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi
Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, gelişmiş teknolojik altyapısı ve akademik kadrosuyla birçok alanda sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉