Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:İstasyon Mah. Ayaş Cad. Derya Sok. No:4
Telefon:0 (312) 268-0110
Web Sitesi:sincanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.96754732.580549

Kurum Hakkında

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığımızın 20 Mayıs 2008 tarihli makam onayına istinaden 20 standart ünit sayısı ile müstakil başhekimlik olarak kurulmuştur. Kurumumuzda sürekli olarak ünit kapasitesi ve kapalı alan miktarı arttırılması için çalışmalar yapılmış ve bunun sonucu Sincan Merkez binası, Eryaman 2. etap semt polikliniği, Eryaman Türk Konut Osman Arıoğlu Semt Polikliniği ve Entegre Güdül Devlet Hastanesi Semt Polikliniği olmak üzere toplam 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, hali hazırda hizmet kapasitesini arttırma çalışmaları devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda kurumumuzun çalışmaları devam etmekte olup; Vizyonumuz çerçevesinde uluslararası camiada kabul görmüş tıbbi hizmet standartlarına uygun sağlık hizmeti sunarak, güven ve saygınlık konusunda önder, hasta ve yakınları ile çalışanlar tarafından tercih edilen ve hizmetle mutluluk veren bir sağlık merkezi olma yolunda.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Temel Yurekli
Diş hakkında çekim mi dolgu mu olacak malesef gişedeki elemanlar karar veriyor. Vasfı benim kadar olmayan vasıfsızlar lüften bu konularda müdahele etmeyin.
Asli Yildiz
★★★
Ankara hastanesi diş bölümü iyi ve artı Topraklık diş polikinliğinide tavsiye ederim burasını merak ettim bilgi verirmisiniz.
Ibrahim Gul Nagihan Yetisgen
★★
Ahhhhh bide randevu alabilsek nerdeeeeee
Veli Yıldırım
★★★★★
Çiğdem Özer Eroğlu mükemmel.. Diğerlerine de saygılarımı sunuyorum.. Tedaviye onunla başladığım için onu biliyorum.
Emre D
Acil doktorları tuzluk gibi bişeye yaramıyo suratsızlar halden can yanmasından anlamıyolar.
Bilal Işıkdemir
Hastahane çok kalabalık yeterli değil.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sincan Tıp Merkezi
190 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34
Başak Tıp Merkezi
420 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B
Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
600 metre uzaklıkta
İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3
Koru Sincan Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1
Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
680 metre uzaklıkta
Ahi Evran Mah. Ayaş Cad. No: 47/B
Sincan Koç Diyaliz Merkezi
820 metre uzaklıkta
Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6