Şırnak Asker Hastanesi

Şırnak Asker Hastanesi
Kurum Adı:Şırnak Asker Hastanesi
Kategori:Askeri Hastane
Şehir:Şırnak
İlçe:Merkez
Adres:Uludere Caddesi
Telefon:0 (486) 218-1000
37.51286042.470532

Kurum Hakkında

21 Ekim 2002 tarihinde yeni bir hastane binasının inşaatına başlanmış, Yeni hastane binası, 23 Haziran 2003 tarihinden itibaren, 70 yatak (zorunlu hallerde 100 yatak) kapasite ile hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 50 yataklı asker hastanesi statüsündedir. Terörle mücadele bölgesinde hizmet vermesinden dolayı 70 yatak kapasiteyle (zorunlu hallerde 100 yatak) klinik hizmeti verebilecek yeterliliktedir. Hastanemiz ikinci katı klinik hizmetlerine ayrılmıştır. Kliniğimiz iki adet dokuzar kişilik, iki adet sekizer kişilik, iki adet yedişer kişilik hasta odası, bir adet yedi kişilik enfeksiyon odası, beş adet ikişer kişilik özel hasta odasıyla yatan hastalarımıza hizmet sunmaktadır.

Şırnak Asker Hastanesi Şırnak il merkezi kuzeydoğusunda, Uludere yolu üzerinde bulunmaktadır. Şırnak Asker Hastanesine ulaşım Cumhuriyet meydanından kalkan Şırnak belediyesine bağlı özel halk minibüsleri ve ticari taksilerle sağlanmaktadır.

Branşlar
 • Beyin cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş sağlığı ve hastalıkları
 • Genel cerrahi
 • Göğüs cerrahisi
 • Göz hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın hastalıkları ve doğum
 • Kalp damar cerrahisi
 • Ortopedi
 • Üroloji

Şırnak Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Şırnak Asker Hastanesi, Şırnak şehrinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Murat Ay · 24 Aralık 2014

77-2 tertip olup 1998 yılında 1 jandarma komando tugayı 1 tabur 3 bölük te askerlik yaptım 02.08.1998 yılında kato dağında lisetayri tepesinde terör örgütlerinin açmış olduğu çatışmada yaralandım. askeri hastanenizde yaralı olarak yattım. bu rapor kağıdımı istedim dilekce yoluyla henüz adresime gelmedi. bu raporumu istiyorum. devletimizin 2010 yılında çıkartmış olduğu yasadan yararlanmak istiyorum çok mağdurum tşk ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Şırnak Asker Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Şırnak Asker Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Şırnak Asker Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2 km. uzaklıkta

Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2

Şırnak Devlet Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Bahçelievler Cizre Caddesi

Silopi Devlet Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

Yenişehir Mahallesi Çevre Yolu Cad.

Silopi Tıp Merkezi

29.5 km. uzaklıkta

Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87

Cizre Tıp Merkezi

32 km. uzaklıkta

Dicle Mah. Eski Hastane Cad. No:15

Cizre Devlet Hastanesi

32.9 km. uzaklıkta

Sur Mahallesi Banecırf Mevki