Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası
Kurum Adı:Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Van
İlçe:İpekyolu
Adres:Hastane 2. Cad. Urartu Sok. No:23
Telefon:0 (432) 215-1546
Web Sitesi:veah.saglik.gov.trHata Bildir
38.50288743.399385

Kurum Hakkında

24.07.2016 tarihinde 667 sayılı KHK gereğince 240 yataklı Özel İstanbul Hastanesi Kadın Doğum ve Cerrahi Merkezi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası Sağlık Bakanlığına bağlanmıştır. Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü bir hastane olan Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 ayrı yerleşke içinde; İpekyolu Ek Bina, İskele Binası ve TRSM Binası dahil 5 farklı binada hizmet vermektedir.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası, Van ili İpekyolu ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Edremit / Van
Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü bir hastane olan Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 ayrı yerleşke içinde; İpekyolu Ek Bina, İskele Binası ve TRSM Binası dahil 5 farklı binada hizmet vermektedir.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Tuşba / Van
Eski Van Asker Hastanesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası olarak Van halkında sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Yorum ve Şikayetler

Suzan Alioğlu
Kanser tedavimin bir kısmını 7 ay boyunca bu hastanede aldım. Bir iki hemşire dışında damar yolu açamayan, son derece asık yüzlü, tecrübesiz, ilacımı bile yanlış hazırladıklarına tanık olduğum bir kemoterapi ekibine sahipler. Bölümün başında bulunan onkoloğa şikayetimi dile getirmeye çalıştığımda ise "burası Van burada bu kadar oluyor, beğenmiyorsanız tedavinizi Ankara'da alabilirsiniz" gibi son derece lakayıt bir cevap aldım. Malesef son kür tedavimi alamadan büyük bir moral bozukluğuyla hastaneden ayrılmak zorunda kaldım. Ne hastane yönetimi ne de bölüm doktoru tıbbi etiğe aykırı olan bu durumu telafi etmeye çalışmamışlardır. Tedavimi almam gereken günde alamadığım için başka bir hastanede alma şansımı da kaybetmiş oldum. Kanser hastalarının asla uğramaması gereken bir hastane.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
340 metre uzaklıkta
Vali Mithat Bey Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok.
Lokman Hekim Van Hayat Hastanesi
970 metre uzaklıkta
Serhat Mah. Milli Egemenlik Cad. Kınalı No:58
Lokman Hekim Van Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:87
Urartu Göz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3
Van Özel Diyaliz Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Halilağa Mahallesi İpekyolu Caddesi No:86
Van Akdamar Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Hatuniye Mah. Asmin Sk No:8