Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası
Kurum Adı:Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası
Kategori:Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Şehir:Van
İlçe:Tuşba
Adres:Altıntepe Mah. İskele Cad. No:10
Telefon:0 (432) 222-0007
Web Sitesi:veah.saglik.gov.trHata Bildir
38.51535843.343075

Kurum Hakkında

Van Asker Hastanesi, Jandarma Genel K.’lığı emrinde hizmet vermekte iken, TSK sağlık sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamında; 17 Ekim 2005 tarihinde TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığına bağlanmıştır. 05 Eylül 2007 tarihinde Malatya Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığını kuruluşuna girmiş ve 100 Yataklı Çevre Hastanesine dönüştürülmüştür. Van Asker Hastanesi Altıntepe Mahallesi, İskele Caddesi üzerinde yer almakta olup Şehir Merkezi Beşyol Mevkiinden toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. 26.08.2016 tarihinde 669 sayılı KHK gereğince 53 yataklı Van Asker Hastanesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası olarak hastane bünyesine katılmıştır.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası, Van ili Tuşba ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Edremit / Van
Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü bir hastane olan Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 ayrı yerleşke içinde; İpekyolu Ek Bina, İskele Binası ve TRSM Binası dahil 5 farklı binada hizmet vermektedir.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası
★★★☆☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · İpekyolu / Van
240 yataklı Özel İstanbul Hastanesi Kadın Doğum ve Cerrahi Merkezi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası Sağlık Bakanlığına bağlanmıştır.

Yorum ve Şikayetler

Ömer Temizel
★★
Telefonda randevu almamızı söylüyorlar gündüz akşama kadar telefonu meşgulden çıkarmıyorlar bu rezaleti sonlandırın yetkililere rica.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Urartu Göz Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3
Van Özel Diyaliz Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Halilağa Mahallesi İpekyolu Caddesi No:86
Van Akdamar Hastanesi
3.5 km. uzaklıkta
Hatuniye Mah. Asmin Sk No:8
Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
İpekyolu Üzeri 3. Km Van
Lokman Hekim Van Hastanesi
4.6 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:87
Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
4.8 km. uzaklıkta
Vali Mithat Bey Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok.