Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM - Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Kale mah. Eşref Dizdar Cad. No:22
Telefon:0 (454) 216-1005
40.91937038.386216

Kurum Hakkında

Merkezimiz 01-04-2008 tarihinden itibaren 20 Ünit kapasitesiyle bağımsız olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana var olan kazanımlarımızın üzerine yeni bir şeyler inşa etmek, hastalarımıza teknolojik gelişmelere uygun olarak rahat, güvenli, huzurlu ve çağdaş diş hekimliği normlarına uygun bilimsel metotlarla hizmet verebilmek amacıyla; merkezimizin yeni alet, araç, gereç ve cihazlarla donanımını sağlamaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir.

Büyüme ve gelişmemizin önündeki tek engel, 1800 m² kapalı alana sahip olan, şu anda hizmet verdiğimiz eski adliye binasının büyümeye müsait alanının olmaması, yeni yeni poliklinikler açma imkanı bulunmaması gibi, fiziksel mekana bağlı sıkıntılardır. Hizmet binası ile ilgili sıkıntılarımızı aşmak amacıyla, İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından, projesi ihale aşamasında olan, 20 ünitlik yeni ADSM binasının yapılmasıyla daha geniş poliklinikler, bekleme salonları, hizmet birimleri ve idari birimleriyle gelecekte tüm Giresun halkına daha iyi hizmet vermenin umudu içindeyiz.

22 Diş Hekimi, 1 Protez Uzmanı ve 1 Endodonti Uzmanı ile 10 klinikte, 77 hastane personeli ve 33 özel hizmet elemanları ile birlikte toplam 110 personelle hizmet verilmektedir. Hastalarımız hekim seçme uygulaması ile istediği hekimi tercih edebilmekte ve tüm hekimlerimiz her gün muayene entegre sistemi dahilinde klinik çalışması yapmaktadır.

Tedavi, Hareketli ve Sabit Protezler, Cerrahi ve Radyoloji alanlarında hizmet veren merkezimizde, Ortodonti, Çene Cerrahi ve Peridontoloji dallarında eksik branşlar mevcut olup, bu uzmanlık alanlarında da hizmet vermek amacıyla talepte bulunulmuştur. Ortodonti Çene Cerrahi ve Peridontoloji alanları dışında her türlü girişimsel işlem yapılmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Giresun şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuGiresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Kent Hastanesi

670 metre uzaklıkta

Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı

Filiz Diyaliz Merkezi

740 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Osmaniye mah. Hastane sok. No:11

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Gedikkaya Mahallesi Giresun

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

3.5 km. uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:325

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:323

Giresun Ada Hastanesi

4.9 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248